27.10.2020 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ivan 6.2.2007 16:37

Ještě trochu víc se podbízet.

Třeba toho Železného ještě ODS vezme pod svou ochranu. Když bude ještě víc servilní.

Mard 3.2.2007 1:46

Překvapivě také souhlasím se Železným!

Klaus je placen z našich daní a tak jej jako občané můžeme kritizovat, stejně tak jako pana Leinena, kterému též přispíváme na jeho mzdu. Ale na rozdíl od nás, pan Leinen nadává ani eurocent ze svých daní na plat pana presidenta Klause a tak může držet zobák a své moudrosti si nechat pro sebe, nebo své spolukumpány v europarlamantu. Je zajímavé, že existuje taková sorta lidí, kteří se nestydí vyjadřovat se ke komukoliv a na cokoliv. Paroubek a Leinen jsou představitelé těchto týpků!

Cesilko:-) 2.2.2007 19:54

V hluboke ucte...:-)

Hezky dopis... My soudime, ze naridit predsedovi EP aby zadoucne "umravnil" toho ci ktereho poslance nebude tak lehke, jako presvedcit Stani volebni komisi CR aby "hlasy odevzdane

""nasimi krajany"" byly "automaticky" pricteny ve Znojme na ucet pana Zelezneho......2.2.2007

rebbe 3.2.2007 18:22

Šalom chaverim,

bavit se s Leinenem nemá cenu, do Bruselu ho vyhostili, aby se ho zbavili. Pan Železný, dříve  E*****, tam také není pro legraci, v Česku jej pronásledují a tak tam našel asyl.

Takže vyhnanci všech zemí, nehádejte se! I když má pan Leinen v tomto případě pravdu, není zase taková autorita, aby si mohl dovolit spílat presidentovi sousední země. To je vyhrazeno občanům uvnitř, prosím i emigraci o zdrženlivost!

skoda.. 6.2.2007 10:06

Re: Šalom chaverim,

Vyhostili? Za ty penize??

Jinak, pod slovem spilani si predstavuju neco uplne jineho. Problem je spis v tom, ze Cesi jednak jeste porad nedovedou zachazet s demokracii a jednak se nemuzou zbavit nemeckeho komplexu menecennosti:-/

Gerin 2.2.2007 18:39

Díky

Češi by měli v EU držet při sobě a své problémy si řešit doma mezi sebou.

F. Čech 2.2.2007 17:54

Servilita jpodvodníka k Soudruhu Profesorisimovi mu snad pomůže k presidentské milosti

Asi ji bude potřebovat!

PRASI DENT 2.2.2007 18:30

Re: Servilita jpodvodníka k Soudruhu Profesorisimovi mu snad pomůže k presidentské milosti

 Ten už je zřejmě NEPOSTIŽITELNÝ..... A milost má vlastně už dlouho.....Nebyli potrestáni bolševičtí zločinci, čímž se nastolila beztrestnost jiným darebákům a šejdířům.....NO, občas se mezi sebou trochu postřílejí....

aida 2.2.2007 17:46

Chucpe

aida 3.2.2007 0:32

Re: Chucpe

Pro vysvětlení - neměla jsem na mysli adresáta, ale autora, samozřejmě...

ilna 2.2.2007 15:49

jo, jo - vrána k vráně sedá

Trubka se zastala trubky. Jak typické.

H.K. 2.2.2007 17:04

Re: jo, jo - vrána k vráně sedá

Něco k věci by nebylo?

green 2.2.2007 14:52

Zbaven imunity, spoléhá Železný na milost Klause

vše se ale musí nějak odpracovat a odůvodnit, a tak V. Železný, který bude stát od března před několika soudy, musí "odšlapat" chodník proti EU a za Klause. Kde ale bere tu jistotu, že to zabere? Nebo že by to Klaus vzal šmahem z jedné vody, Procházku z IPB i Železného? Ale Klaus chce být znovu zvolený a k tomu by mu milosti pro tyto pány, kteří okradli především daňové poplatníky, asi nepomohla? Nebo ano pane Železný?

František I. 2.2.2007 15:45

Re: Zbaven imunity, spoléhá Železný na milost Klause

Nebohý to dutý greenhorne, pokud vím, pan Procházka je již zcela mimo nebezpečí. Pokud k soudu chodí, tak pouze jako svědek. Kdyby vaši milí sockomouši na Železného něco konkrétního měli, už by byl dávno za katrem. Myslím, že se vám bude chechtat do očí ještě hodně dlouho. Daňové poplatníky především okradla bývalá sockomunistická vláda, která prohrála vlastní blbostí či záměrně neprohratelný spor.

green 2.2.2007 15:53

mohu se vás dotázat

jako volič pravice, zda nedošlo k ukradení Novy pod příkrovem opoziční smlouvy, tedy dohody KlauseZemana, a zda náhodou ty arbitráže, které poškození investora konstatovaly, nebyly dokonce dvě - zajisté obě zinscenované a falešné. Necítíte se na světě trochu opuštěný a ohrožovaný? Od EU, od USA, od mezinárodního práva, i našich závazků na ochranu investic? Pokud ano nevadí, hlavně abyste měl peníze na zaplacení těch arbitráží, remcat a velebit Železného i KlauseZemany můžete polibosti. přeji vám příjemný a optimistický den.

František I. 2.2.2007 16:13

Re: mohu se vás dotázat

Pan Železný svoji při v Londýně vyhrál. To, že si bývalá socanská vláda vzala za zástupce zájmů republiky člověka, který zastupoval mnoho let pana Laudera a podle zlých jazyků ještě ve Stockholmu byl na jeho výpratní listině, jistě bylo úplně v pořádku. Že socany vyslaní bojovníci za právo Česka dobrovolně předkládali podvržené (jak se pouději ukázalo) dokumenty svědčící v neprospěch republiky jistě podle vás také. Páníčku, těch deset miliard byla cena za to, aby socani získali Novu. A to se jim povedlo.

Ladislav N. z "exilu" 2.2.2007 19:48

Re: Pan Železný svoji při v Londýně vyhrál... ???

To je ale kardinální ;-O nesmysl, který vám byl v minulosti už tolikrát vyvrácen, že to snad ani nemůžete myslet vážně... :-/

JEDENÁCT (ne deset) miliard Kč byla cena za to, že Železný OKRADL svého obchodního partnera a stát proti tomu nic neudělal. A že Železnému pomáhali kamrádíčkové, z nichž někteří už za své "zásluhy" získali "trafiku" - viz Petr Štěpánek (exRRTV), Langer a spol... - o tom už taky bylo napsáno hodně.

EmillXX 2.2.2007 20:09

Omyl, STÁT v Londýně svou při vyhrál, proto bylo třeba

vyměnit advokátní kancelář, která stát v Londýně zastupovala. Za jakou už uvedli přede mnou.

Vy to ovšem vidět nechcete. Ani to, jak ta povedená parta včetně Železného ten první kanál ČT1 získala. A KDO tu partu tvořil a na KOHO měla vazby. Komu dělal Železný svého času mluvčího.

Siena 2.2.2007 16:51

Re: Re: Zbaven imunity, spoléhá Železný na milost Klause

--ale Vám se přece taky chechtá, milý pane, nám všem.

H.K. 2.2.2007 17:14

Re: Zbaven imunity, spoléhá Železný na milost Klause

Co má Váš příspěvek společného s obsahem dopisu pana Železného? Vaše fantazie je obdivuhodná.

nepolitik 2.2.2007 14:41

Děkuji pane Železný.

Jste jediným europoslancem, který se odvážil zastat presidenta republiky. Na tan pokřik klausobijců nedejte. Patologická sedlina naší společnosti se musí někde vydovádět.

Magid 2.2.2007 15:14

Re: Děkuji pane Železný.

;-DŽe by lekař?

František I. 2.2.2007 15:46

Re: Děkuji pane Železný.

Srdečný souhlas, pane nepolitiku.:-D

PRASI DENT 2.2.2007 16:09

Re: Děkuji pane Železný.

 Jen aby stíhaný podvodník Železný, neprokazoval již tak zdiskreditovanému Klausovi

                           MRDVĚDÍ   SLUŽBU   !!

František I. 2.2.2007 16:20

Re: Re: Děkuji pane Železný.

To vzledek k jeho sockomoušské podstatě prasídent těžko může posoudit. I když, jako každý sockomoušský zloděj a podvodník by měl u pana Železného kolegiálně ctít. Třeba bude za chvíli na tom stejně.

LADA 2.2.2007 19:05

Re: Re: Re: Děkuji pane Železný.

františku,Františku s těmi topoly to bylo lepší, radší sázej

H.K. 2.2.2007 17:16

Re: Re: Děkuji pane Železný.

Tím, že napsal svůj názor?;-(

F. Čech 2.2.2007 17:58

Eurodestruktor Klaus je ve světě směšnou figurkou

Jedině my hloupí Čecháčci ho máme rádi za to, že nás oloupil o 2-3 bilióny Kč lupičskou privaticí rozkradenou privatizačními fondy a následným bankovním socialismem sanujícím rozkrádané firmy ..

EmillXX 2.2.2007 20:01

To, že někteří lidé dali kupónové knížky pochybným fondům

které se třeba pojmenovavaly podle významné americké university, se kterou ovšem neměly nic společného je JEJICH blbost.

Před tímto fondem už na jaře 1992 varoval František Kostlán, tehdy blízký spolupracovník Petra Cibulky.

kurbet 2.2.2007 14:34

proto

Pan Železný s úrokem vrací panu "profesorovi K.",který pospíchal přímo před vězení, aby zdůraznil že právě podnikatele typu Železného Česko velmi potřebuje - pak nás tento expert stál přes 11 miliard korun.Podobně p.profesor dávno před tím nám dával za vzor pána Koženého.Na jeho/Koženého/obranu p.Klause ještě čekáme,nebo už proběhla?