Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

CENZURA: Nechoď Vašku s vládou na led…

To si možná říkají v CZ.NIC, které před necelým rokem vyplo na popud vlády weby šířící ruskou propagandu. Soudy však konstatovaly, že nešlo o závazný příkaz, a tak mu nejspíš zůstane v rukách Černý Petr odpovědnosti za tento krok.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Já bych byl pro reciproční uplatnění ruského Putinova práva výhradně na šiřitele ruských vládních LŽÍ A PROPAGANDY! Na deset let do krymu tak, jako tam Putin posílá ty, co napíšou pravdu. A byl by klid. Propaguješ Putinovo "právo"? Máš ho mít! :-)

0 0
možnosti
VP

O tom, co je "lež a propaganda" bude rozhodovat KDO?

Mimochodem, Putin válčí a říká že to válka není. Česko neválčí, ale vláda tvrdí, že ve válce jsme. To nevymyslíš...

0 0
možnosti
KA

K83r19e25i24d74l 16A61.

3. 2. 2023 8:28

Já myslím, že už nějak uniklo z komunikace mezi vládními úřady a cz.nic, že jim slibovala, že se za ně postaví. Samozřejmě je to dobrý návod: Vy to vypněte, my se Vám budem revanšovat.

Jenom si kladu otázku, co je proruské. Z Ruska je financován tak Sputnik nebo Aeronet. Ostatní jsou domény českých občanů, kteří zveřejňují své názory, někdy jsou kritičtí k protiruským postojům Západu, ale není to jejich stěžejní téma, tj. nedělají proruskou propagandu. S minimálním dosahem šíří své názory, někdy třeba i dosti podivné, ale jak konstatovala ve zprávě BIS, mají na to z ústavy právo.

0 0
možnosti
LN

DEZINFO weby uvedené na stránkách https://www.nelez.cz/ šíří lži a ruskou propagandu. A to zdaleka nejsou všechny. Na druhé straně mnozí z těch, co tady tak usilovně vytrubují "svobodu slova", šíří sami lži a dezinformace. Ne v diskusích, ale vylepováním odkazů na DEZINFO weby. A to opakovaně systematicky bez ohledu na to, že jim byly opakovaně vylepené lži odhaleny a vyvráceny.

Aston z toho asi má příjmy ze zobrazené reklamy, tak na to kašle...Rv

0 0
možnosti
FN

Svoboda slova je pro fialovou vládu svobodou papouškovat pětikolkovou propagandu. A cenzura je nástrojem, který se tato svoboda zajišťuje.

0 0
možnosti
LN

Blábolíš fráze a propagandu jako vždy... Zkus použít mozek, máš-li. :-P

0 0
možnosti
Foto

Horší je lhát, jak to činí paní Lhotská vícekrát. Teď dá odkaz na rozsudek, kterej tam samozřejmě není. Je znakem ubohosti, spolíhat se na to, že její odkazy nikdo neotvírá.

0 0
možnosti
LP

Nemá být ve slově spolíhat náhodou ypsilon?

0 0
možnosti
JN

Cenzura jak vysita.

0 0
možnosti
LN

Ty zřejmě o významu slova CENZURA nemáš ponětí...Rv

0 0
možnosti
TK

Skutečnou "odvahou" by ovšem bylo, to "doporučení" vlády neprovést. Co by se dělo pak? Poslala by jim vláda do kanceláře ozbrojence, asi jako když likvidovali IPB. Nebo co?

0 0
možnosti
LN

Nesmysl. Z 22 webů doporučených vypnuli jen 8.

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
LN

Autorka článku blábolí... Tady je článek o stejné události popisující průběh zablokování WEBŮ ŠÍŘÍCÍCH RUSKOU VÁLEČNOU PROPAGANDU tak, jak skutečně proběhl:

Neexistuje žádné právo na přístup k dezinformačním webům, řekl Nejvyšší správní soud

Padl první rozsudek, jenž se zabýval vypnutím osmi dezinformačních webů bezprostředně po začátku ruské invaze na Ukrajinu. Vynesl ho Nejvyšší správní soud. Podnět zablokovat zmíněné stránky vyšel od vlády Petra Fialy. Podle nejvyšší soudní autority vykládající správní právo nelze vnímat doporučení kabinetu jako nezákonný akt státní moci.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nss-dezinformace/r~1e3fb580a2f311edb1f50cc47ab5f122/

A že mají weby malou návštěvnost? Existuje v Česku Putinova pátá kolona, dobře známe její aktivisty i z komentářů na Neviditelném psu, která LŽI, DEZINFORMACE A RUSKOU PROPAGANDU roznáší dál a nesmysly kopíruje, pokud si je sami nevymýšlí. Z části jsou to dementní IDIOTI v penzi, zakořenění v komunistickém totalitním režimu, z části pak existence, které se snaží naši demokracii rozvrátit a poškodit. Nechat je volně šířit LŽI je nesmysl. Ať už se jednalo o covid-19, přepadení Ukrajiny teroristickým Ruskem, nebo podpora Babišových LŽÍ v prezidentských volbách a dehonestace jeho konkurenta.

0 0
možnosti
RL

Nelži furt, bolševiku z Brusele. :-P

0 0
možnosti

Paní Lhotská! Že si nedáte nějaký čas pokoj s posíláním příspěvků na NP po fiasku vašeho Fiaska průzkumníků preferencí, než se na článek zapomene. Průzkumníci preferencí se v druhém kole strefili přesně na rozdíl od vaší předpovědi.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz