19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Eva 10.12.2007 7:50

Re: Nebojte, generace která ho zažila, nezapomene......a

Přidávám se k tomuto odkazu. Díky.

trujek 10.12.2007 8:07

Re: Re: Nebojte, generace která ho zažila, nezapomene......a

Připojuji se s poděkováním , že jste JG připomněl a tak výstižně charakterizoval. Někdy se na dnešní TV už ani nedá koukat a jeho písničky, scénky atd. se Slávkem ŠImkem jsou opravdu BALZÁM na duši. Je mi líto mladých lidí, kteří znají už jen potoky krve, násilí a Vyhulené.

A naši mocní (a psychicky nemocní) politici si určitě oddechli když zemřel Slávek Grosman. Legrace a smích je v Čechách stále ještě mocná zbraň. Ještě štěstí, že "žádný strom neroste do nebe! !

Děkujeme Jiří !

Tomas 10.12.2007 10:22

Re: Re: Re: Nebojte, generace která ho zažila, nezapomene......a

Nejsem si jistý, jestli je humor opravdu tak mocná zbraň. Zatím to vidím, že si chlapi v hospodě popovídají vtipy o poslancích, v televizi si prohlédnou "humoristický pořad" a jsou spokojeni. Politici tak dostanou volné ruce, sice se o jejich průserech povídá všude, ale nikdo jim neřekne, aby odstoupili. Naopak, ve volbách dostanou plno hlasů. Kdyby lidi nedostávali náhražku ve formě humoru, možná by začali přemýšlet, a tepreve potom by politici zažili perné dny.

nosál 10.12.2007 0:19

ale blbů bylo vždycky dost

což vím, neb jsem se s Jiřím  znal . Kdo si vzpomene,  co to bylo divadélko Olympic, kde poskakoval šílený Janda jako hudební křoví , že Jirka dělal dělníka-vozíčkáře v tesle, abychom mohli hrát v Karkulce, o remž něco najdete v knížce "Stálo to za hovno,ale stejně byla sranda" který vyšla si před čtyřmi roky. A kdyby nebyli tehdá všude kreténi, nevyhnalo by nás z divadélka Olympic a neposlali na vojnu každého jinam takže bylo po divadle a pak Jirka onemocněl a bylo to.

prevalvovani podprumerem 10.12.2007 0:13

system nic jine neumozni

System neumozni nic jineho nez celebrity Novotneho. V teto dobe by si Grossman uz neskrt.

Pavel Pávek 10.12.2007 0:18

Re: system nic jine neumozni

Vidíte a já si myslím, že by se dnes docela vyřádil. :-D

Novák 10.12.2007 10:39

Re: system nic jine neumozni

Dobrý den,

to není systémem, ale ochotou lidí na ty blbosti "čumět". Kromě toho se domnívám, že ne všichni baviči jsou "baviči".

Jinak děkuji za připomenutí vzpomínky na "Návštěvní dny". Ta atmosféra se nedá popsat, ta se musela zažít.

gogo 10.12.2007 0:08

Pane autore,

jdu si to pustit před spaním....Country Radio před pár dny vyhrávalo páně Grossmannovy hity a bylo to bezva....Jen nevím, jestli JG byl výjimka nebo byla jiná doba nebo jestli je těch blbů teď nějak víc....

servác 10.12.2007 8:26

Re: Pane autore,

Myslím, že blbů je pořád stejně, jenže teď mají víc možností. Tehdy bylo tolik překážek, že většina blbů uvízla u moderování estrád, které zas nikomu v hlavě neuvízly. Taky jsme teď vybíravější. A drsnější, což je celosvětové: možná by dnes G. nevinný humor netáhl, stejně jako humor Boba Hopa...

Kočka 10.12.2007 11:44

Re: Re: Pane autore,

Ale táhnul! To co je v TV není k dívání. Blbů je asi pořád stejně, ale teď jsou nějak hlasitější.

kik 10.12.2007 14:27

Re: Re: Pane autore,

Humor JG by dnes urcite tahnul. Moje 17-ti leta dcera se k nemu pred casem nekde dostala a moc se ji libi.

Talián 10.12.2007 21:07

Re: Re: Re: Pane autore,

Ještě něco. Kvalitní humor je nadčasový a své diváky si vždy najde. Nedávno jsem pouštěl ze starého LP forbíny W+H,  mnohem mladším lidem kteří to neznali a ani neměli šanci znát. Hezky jim to pocuchalo bránice a nechtěli uvěřit, že je to až tak staré.