15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

FEJETON: Baculky

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dulcibelka 14.8.2009 10:36

Re: To je všechno moc hezké

Můžu vás uklidnit - ve všem to skutečně nevidím. Ani v tomto článku ne. Jen jsem, s vaším dovolením, vyjádřila svůj názor, který jinými slovy zní: autor je poměrně jednoduchý člověk, který si na inteligentní krasavici troufne pomyslet jen potmě...a ze strachu před blamáží předstírá preferenci obtloustlé, domácké pokladní v sámošce. Jako většina našich "mužů".;-D

Je to takhle lepší? Dobrou chuť k (domácím) vdolkům přeji ;-D

Marek 14.8.2009 11:43

a co kdybyste zkusila něco pěkného napsat o ženách vy?

Z těch vašich příspěvků se line hrůza pro mladé kluky aby se jako čert kříži vyhýbali manželství.

Autor napsal roztomilý článek, který staví proti kultu super žen - křížených z Larry Croft, Xena a kostřiček na přehlídkových molech. Snaží se jen lidsky poukázat na obecný odsudek holek, děvčat a žen co se za teploměr neschovají a když sednou na stovku, tak není vidět ještě 99Kč.

dulcibelka 14.8.2009 13:02

Re: a co kdybyste zkusila něco pěkného napsat o ženách vy?

Proč by se měli mládenci bát manželství? Já ale synka podporuji v tom, aby vyhledával pěkné a chytré...zatím se to daří;-) Nicméně trvám na tom, aby slečně uvařil (pokud mají hlad) a aby po ní umyl i hrnek od kafe - taková jsem saň.;-D

jarda 14.8.2009 7:42

jejda

Me se libi tedy zdrave zeny nemusi to byt zadna vychrtlina , ale pokud je tlusta tak je to hnus a baculka je jen eufemismus. Stejne tak jako koureni a jine zlozvyky mezi ne patri taky prejidani a nezdravy zivotni styl = obezita. Ony samy maj potom mindraky pac moc muzu je nechce.A ze by se dalo dat rovnitko mezi baculku a citovou zenu atd... jak pise autor no potes koste. Zkratka zadna vychrtlina , ale normalni zdrava zena , ktera ma tuky tam kde ma mit aby nevypadala jako kluk , ale zase pokud si muzu uplacat mount everest na zadech nebo speky se ji prelivaji ke kolenum tak to teda ble.

Baghíra 14.8.2009 7:26

Vřele souhlasím

Rád se podívám na tzv. pěknou ženskou, holku krev a mlíko apod. Ty módní vychrtliny na mě působí antieroticky, nesympaticky, a netoužím s nimi ani promluvit: mám pocit, že budou hloupé a nepříjemné. Nemyslím tím hubené ženy, myslím hubené a módní ženy. A, ano, kde jsou příjemné, srdečné ženy, které toužily muže podpořit a potěšit, případně stály o jeho pomoc a podporu? Obávám se, že se stáhly do amerických filmů z padesátých let - tolik sepřed svými svými tvrdými spolusestrami za svou ženskost stydí.

dulcibelka 14.8.2009 8:38

Re: Vřele souhlasím

Vy jste v těch padesátých letech zastydl, co? Mám pro vás špatnou zprávu: žena může být příjemná i srdečná, i s pěknou postavou, ale nemusí (už) fungovat pouze co přívěšek muže.;-)

Baghíra 14.8.2009 8:44

Re: Vřele souhlasím

Má milá, podle vaší reakce bych tomu nevěřil. Nu, jste patrně ze šiku, který od dvacátých let na vše odsekává: "Jsme právě tak dobré jako vy!" a pak se diví, že s nimi žádný chlap nevydrží.

dulcibelka 14.8.2009 9:10

Re: Vřele souhlasím

Ále vydrží, můj milý ;-) 

jarda 14.8.2009 9:12

Re: Vřele souhlasím

A na vy jste ze siku tech nezdravych tlustochu co nezdravy zivotni styl musi za kazdou cenu obhajovat ? Souhlasim s dulcibelkou ma zena ma po 2 detech nejakych 173cm a cca 62kg takze tak akurat , sportujem a dokonce ma i svou karieru a je nam fajn . Tlustou bych ji opravdu nechtel ani ona me . Jak nedavno rikal Krampol v urcitem zivotnim obdobi zjistite , ze i ten vzhled se trosku musi resit . Neni to povrchnost je to ucta k telu.

Plující oblaka 14.8.2009 12:03

Re: Vřele souhlasím

Krampol - to je ten, co už bude mít brzy maturitu, díky četbě AHA? ;-)

Mgr. Milda 14.8.2009 7:12

Věstonická Venuše svědčí o měnící se módě

ale jedno je jisté, baculaté paní bývají i barokní povahy, milují hudbu, ženské romány a děti. Právě v Čechách spíše nad těmi nešťastnými vychrtlými převažují, i štíhlá Češka je v mezinárodním srovnání dobře živená.

qwerty 14.8.2009 4:50

MM

 by byla taky baculka, wtf?

conqueror 14.8.2009 1:53

Mě nejvíc

vadí že modelky na molu se vždy tváří jako kdyby chtěly všechny okolo zmlátit...

takyodbornik 14.8.2009 2:35

Re: Mě nejvíc

Kdyby jste mel takovy hlad jako maji ony, tak be Vam take do smichu nebylo.

Peter 14.8.2009 2:57

Re: Mě nejvíc

R^ Trefa!

Hubený 14.8.2009 5:45

Re: Mě nejvíc

;-DR^

XY 14.8.2009 1:49

Baculky vsech zemi spojte se,

prispejte konecne k navratu zeny k zenstvi  se vsemi atributy toho slova a Venuse z Mileta budiz vam napomocnym vzorem,tak  ji totiz ma normalni chlap rad jiz po tisicileti,zatim co vase "twigy"dekadentni sestry pamatuji  sotva par desetileti a vypada to, ze zajdou brzy na  estetickopsychicke souchote.Vsadim se,ze se mnou bude vetsina chlapu souhlasit a odhali tak tuto vynucenou docasnou estetickou iluzi.

Naprosty souhlas 14.8.2009 11:10

Re: Baculky vsech zemi spojte se,

Diskutujici nahore si pletou dve veci. Do toho, ze se chlapum vic libi zensky, ktere "je za co chytit", pletou sociologii a feminismus a buhvi co jeste.

Kaslu na role muze a zeny. Ve vareni se stridame, doma pomuzu. Oba sportujeme. Ale nechci doma vychrtlici. Zenska, ktere koukaji klicni kosti, koleni klouby jsou vetsi nez stehna, panevni kosti lezou ven. Fuj, prece. Podivejte se na sochy od antiky az po secesi. Na obrazy. Tak vypadaji krasne zeny. A jejdno jestli jim budeme rikat baculky, plnostihle nebo krev a mliko :-) Howg.

Beaver 14.8.2009 12:45

Re: Baculky vsech zemi spojte se,

Tak, tak, to je jako kdyby člověk spal s hokejkou.

takyodbornik 14.8.2009 1:34

baculky?

Ja osobne davam prednost (jak i sebe, po ctyrech detech, hodnotila moje maminka) "plnostihlym".

J.G. Pašek 14.8.2009 1:24

Záleží jak nese co má . . .

http://www.youtube.com/watch?v=H71cl8imO28

Jan 14.8.2009 0:30

Sakra, a kde je dneska Fencl?A já se tolik těšil!

Holt sranda bude zas až příště!