19.5.2022 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

KLIMA: Účet za nepolitickou politiku

Respekt k Václavu Havlovi chápu jako respekt k Chartě 77 a ke všem, co se za minulého režimu nebáli říkat pravdu. To jsou nadčasové hodnoty. Ale Havel porevoluční, to je postava dosti rozporuplná. A na to budou narážet i snahy stavět mu pomníky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 4.1.2012 21:32

Naprosto skvělý článek, souhlasím s autorem

P. Rada 4.1.2012 23:02

Re: Naprosto skvělý článek, souhlasím s autorem

Demagogie na druhou to spíš je!

Příklad - Jestli paní Kanioková stotožnuje názor, že za svobodu slova se Havel později již nezasadil a tato upadá... - jak a sautorova textu vidno - jak si vysvětlit, že i na tomto foru je možné číst hlasy naprosto protichůdné? Jak je možné, že i bez jakýchkoli argumentů jsou zde vyslovovány se slušností hraničící nápady, smyšlenky...  a nikdo je nejen nemaže ale příspěvky takto naprosto nekorektní dává na oči veřejnosti?

Je dnes smutné, že nejen dobrého bydla ale ani svobody slova (také odpovědnosti za svá slova) už si mnozí neváží a tak jak malé zdivočelé děti zkouší zda projde něco "tvrdšího" - třeba svoboda HULVÁTSTVÍ a POMLUV, TUNELŮ... To už není o SVOBODĚ která musí být vyvážena ODPOVĚDNOSTÍ  - to je o SVÉVOLI.

B. Uhlich 4.1.2012 23:13

Re: Naprosto skvělý článek, souhlasím s autorem

Když tady mohou být ty vaše debilní bláboly , tak tu mohou být i jiné...tomu se říká demokracie, vime?  To byste mohl, při svém nadoblačném a geniálním rozhledu pochopit....

Ale chápu, to...sen pana Rady je o tom, že všichni budou mít vstup do diskuzí zakázán a jen sám velký aktivista Rada a pár jeho přicmrdálků bude mít možnost zde psát neomezeně....