27.11.2021 | Svátek má Xenie


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Selekce, pane premiére!

Ano, pane ministře, my tady na pacientech provádíme selekci. Řekl ve čtvrtek přímo do televizních kamer jeden z lékařů v Karlovarském kraji. Což je odvaha, když uvážíme, že podobnou informaci sdělil panu ministru zdravotnictví.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Zadák 13.2.2021 4:04

To podstatné jsem se nikde nedozvěděl. Kolik je (bylo) v německých nemocnicích volných lůžek.

Tak chutě do toho, pane autore. Pak bude mít Váš příspěvek relevantní hodnotu.

H. Rybnická 13.2.2021 1:58

Je to výsledek toho přehnaného národnostně-šovinistického cítění, které nevedlo již od samého vzniku státu po celé století k ničemu jinému než velkým neštěstím.

Z. Velínský 13.2.2021 0:35

Odmítnutí německé nabídky pomoci vypadá jako záměr. Možná, jak píše autor, jenom ze zhrzenosti a pomstychtivosti k třídním nepřátelům - pardon, k opozici. Ale ani bych se nedivil, kdyby skutečným cílem bylo dostat některé nemocnice do kritického stavu a pak to použít jako hrozbu, co může nastat, když nebude prodloužený nouzový stav. Protože jiné argumenty vláda předložit nedokázala a protože kritický stav v sokolovské nemocnici a několika dalších skutečně jako názornou hrozbu použili ústy pana Blatného, pana Babiše a nejotevřeněji večer v TV ústy pana Faltýnka. Ať je důvod jakýkoliv, je to svinstvo, které přímo volá po trestním postihu.