Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Proč skuhráme

Kolega Marek Hudema má na dnešní (páteční) titulní stránce tištěných Lidovek sloupek, věnovaný výročí republiky, jenž nese k optimizmu vyzývající titulek Neskuhrejme. Jsme na tom totiž „tak dobře, jako jsme většinou nebyli“. Přesto skuhráme. Proč?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V druhé hodině Otázek Václava Moravce vystoupil europoslanec za TOP 09 Luděk Niedermayer a vůbec by se nepouštěl do stavby plynovodu Nord Strem 2, protože stávající kapacity považuje za dostatečné. Dle něj by se daly postavit větrné turbíny tam, kde by to dávalo smysl, postavit solární panely na brownfieldy nebo k dolům, ale toto se neděje.

0 0
možnosti
VK

Ruským agentům se nepodařilo prosadit Rosatom ale je tady jeho konkurent Gazprom.

0 0
možnosti
VP

V65a35ň88u33r71a 93P14e51t87r

31. 10. 2021 18:07

A teď mě řeknete, jak se zbavíte závislosti na Gazpromu, když Němci předělávají všechno na plyn, který NEMAJÍ!

0 0
možnosti
PH

P66e82t42r 45H93á21k

31. 10. 2021 7:51

Šamane, považovat dost šťastné (důsledek propadnutí hlasů) vítězství pěti nesourodých stran v řádných volbách za zásadní předěl v dějinách, to myslíte vážně?

Nebo tím chcete naznačit, že bude nastolena vláda Vám milých stran na věčné časy, protože další volby už nebudou? Bude ČR zrušena nebo tak něco? To je totiž snad to jediné, čím by se tyhle volby mohly stát historickým milníkem... Ke GreenDealu by totiž asi došlo i za Babiše a nějaké "obsazení Moskvou" je jen paranoidní představa, kterou její rozšiřitelé nepochybně sami považují za pitomost určenou pro konzumaci nemyslícími ovečkami.

Tak pokud plánujete tohleto, doporučuju vzpomenout si, jak dlouho vydržela Tisíciletá říše.

0 0
možnosti

Tak srovnávat vítězství nad Nacistickým Německem v roce 45, nebo porážku komoušů v roce 89 s vítězstvím antiBabišovské opozice nad Babišem je opravdu, ale opravdu úsměvné. Z pera pana Kovaného Šamana mě to ovšem nepřekvapuje. Mimochodem, jestli tady někdo 4 roky úporně Skuhral, byla to právě opozice, která neměla jiný program než antiBabiš. Nyní když zvítězila , je celkem logické, že poražení občané vyslovují jakési pochybnosti směrem k nové, ještě ani nevzniklé vládě. Ovšem pan Kovaný již nyní burcuje proti Skuhrání...;-DRv

0 0
možnosti
VC

O jednom výzamném skuhrání sice byla řeč, totiž o skuhrání na své členství v EU a na ten její zeleý úděl, který nám vnucují nekompetentní osoby v čele tohoto hroutícího se molocha, nicméně je to třeba zdůraňovat pořád dokola. dokud nám všem nedojde, že by nám bylo lépe, kdybychom získali nezávislost na zeleném šílenství.:-P

0 0
možnosti
JP

...už aby bylo hůř !!!!!!;-)

0 0
možnosti
VP

V51a74ň15u28r93a 41P17e64t66r

30. 10. 2021 11:12

Připomínám, že Husák, Novotný a dokonce možná ani Gottwald by nikdy nepřipustili, aby platby za energie přesahovaly průměrný důchod nebo menší plat. Eurohujerům je to jedno...

0 0
možnosti
ZL

To se to přinejmenším Husákovi nepřipouštělo, když mohl elektřinu prostě vypnout. Nebylo to každý večer, ale rozhodně to bylo dost často na to, aby to člověka nijak nevzrušilo, protože sirky a svíčky měl v pohotovosti.

0 0
možnosti
MT

Už dávno jsem nečetla tak precizně zhodnocenou naši realitu.

Hlavně nesmíme poslouchat ty, co už předem sýčkují, jak ti noví budou špatní. To je hnus!!!

Díky

0 0
možnosti
JV

J 74V44l14č46e66k

30. 10. 2021 10:25

Paní Těhanová, nezlobte se na ty, jež z chování a z vystupování dosavadní opozice, tedy dnešních vítězů voleb, neměli dobrý pocit, a mají tudíž trochu pochybnosti o úspěšnosti jejich budoucího vládnutí, aniž by chtěli dopředu sýčkovat.

Vše se ukáže časem. Třeba budou dnešní pochybovači příjemně překvapeni, a těm jež dnes nadšeně jásají lze jen přát, aby nebyli nakonec zklamáni, nebo dokonce zhnuseni. :-)

0 0
možnosti
FN

Do národních milníků bych vítězství Antibabiš neřadil. To je jen časově omezená slepá ulička směrem k bruselskému Protektorátu.

0 0
možnosti
IS

Zatím co Bureš proti bruselskému Protektorátu hrdinně stál na barikádě. Ještě že ho máme, kluka ušatýho. I to lithium nám zachránil před cizáky. Nebýt jeho, z Krušných hor už je dávno nížina.

0 0
možnosti
JV

J 82V64l95č29e36k

30. 10. 2021 9:13

Pane Kovanici, stejně jako vás, tak i mně, to ohlédnutí vzad, na ty milníky našich dějin, mě naplňují nadějí, že i přes všechnu politickou rozhádanost v našem státě, když je nejhůř, dokážeme se jako národ stmelit a dělat zázraky. R^ [>-]

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz