23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Zvítězil rozum, byť o vlas

Připomeňme, co hrozilo: že totiž se spor o tajné či veřejné hlasování překulí do podoby ústavní krize. To se velmi snadno mohlo stát a že jsme byli v pátek svědky dokonce dvou kol prezidentské volby, to byl velký úspěch.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetrH 9.2.2008 0:48

Re: Re: Re: Re: Re: 3 hlasy Klausovi chybí - jaká bude jeich cena ? Přesná citace usnesení KSČM

Asi vám ty zdroje chodí až domů... kurýrem...:-/

zlý kukuč 9.2.2008 0:49

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 3 hlasy Klausovi chybí - jaká bude jeich cena ? Přesná citace usnesení KSČM

Ne jsou na netu Klausofile

PetrH 9.2.2008 0:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 3 hlasy Klausovi chybí - jaká bude jeich cena ? Přesná citace usnesení KSČM

Děkuji, Rokofile.;-D

strejda 9.2.2008 0:35

Re: 3 hlasy Klausovi chybí - jaká bude jeich cena ?

Při veřejné volbě je to dobrý odhad. Pohrajte si ale s nezávislými senátory. Tam je také potenciál asi 3 až 4 kousků. Tajná volba by byla o něčem zcela jiném.

clay 9.2.2008 0:28

Noc nákupů aneb celé to bylo takhle

"Nebav se s nima a ukonci to!" vykrikl komunista Vojtech Filip jako ostry pokyn Miloslavu Vlckovi, "Sraz je v Tescu"

Bert 9.2.2008 0:26

Při promluvě Kateřiny Jacques

Václav Klaus mírně zezelenal.:-D:-D:-D Kateřina je první dáma naší politiky. Co na srdci, to na jazyku.

Ladislav N. 9.2.2008 0:31

Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

Není to dáma, ale uřvaná k*áva. ;-P

Kajda 9.2.2008 0:36

Re: Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

R^

Bert 9.2.2008 0:38

Re: Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

Mě se jeví jako bystrá inteligentní důvěryhodná žena, která je mě sympatická... Ze všech poslanců a senátorů zdá se mně nejsolidnější. Ale je to jen můj laický pohled.

Jakub S. 9.2.2008 0:45

Re: Re: Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

To ale snad nemyslíte vážně, proboha - ? Máte oči, uši, soudnost - anebo, vlastně, vy jenom provokujete, co... tak to jo.

J.B.Marconi 9.2.2008 6:17

Re: Re: Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

Přál bych ti jí domů na doživotí.

Eva D. 9.2.2008 20:02

Re: Při promluvě Kateřiny Jacques

Dřív se takovým dámám říkalo kurtizána.

Rudý Baron 9.2.2008 0:22

stručné hodnocení

...byl to úžasně jasný obrázek toho, co jsou zelení a komunisté. Normální občan na to nečuměl, normální občan se šel radši pobavit s kýmkoliv, kdo se ani vzdáleně nepodobá politikovi.

Starší občané ( internetově starší ) vědí, kdo jsem a jaké názory jsem zastával. Už je to pryč. Ať to dopadne, jak to dopadne, mám nové krédo. Když mi jen trošku někdo sáhne na osobní svobodu, okamžitě prchám pryč a to co nejdál. Ti co to tady "řídí" jsou nebezpečnější než totálně ožralý šofér....

A je úplně jedno jestli mají kabát rudý, modrý, černý, zelený nebo oranžový.

Oni se dokonale naučili žít bez nás.Vystačí si sami.

Smůla je, že nás ovládají....(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

Ladislav N. 9.2.2008 0:24

Re: stručné hodnocení

 Naprostý souhlas. Bohužel... ;-(

strejda 9.2.2008 0:24

Re: stručné hodnocení

Moc daleko jste neutekl. Hlavně jste telepat, nekoukat se vidět a vědět. Gratuluji. ;-P

kocour 9.2.2008 0:24

Re: stručné hodnocení

Zdravím starého známého!

AeroKarel 9.2.2008 0:28

Re: stručné hodnocení

Mezi vládnoucími trošičku rozeznávám. Jedni mi slibují něco co nechci a serou na mé nechtění, jiní mi slibují něco co chci a serou na to, že v koalici to nepůjde splnit.  Osobně dávám přednost druhým. Jiná volba v podstatě není.

kocour 9.2.2008 0:18

A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Aston včera napsal:

"Ovšem vrchol trapnosti nastal, když se Přemysl Sobotka pokoušel přesvědčit posluchače, že veřejné hlasování vlastně nemá smysl, protože poslanci a senátoři při něm jenom zvedají ruce, takže se počítají dlaně a ne ksichty. Tak tohle si mohl druhý v pořadí nejvýznamnější ústavní činitel opravdu odpustit. Takový nesmysl ho není důstojný a budiž mu jakousi omluvou, že se heroicky bije za věc předem ztracenou.

Jak se může dnes každý přesvědčit, Přemysl Sobotka měl pravdu - vy víte, jak kdo hlasoval, třeba takový Karel Schwarzenberk (a to seděl v čele)?

Takže kdo je tady trapný, Aston nebo Přemysl Sobotka?

Kajda 9.2.2008 0:20

Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

No já si nejsem jistá, jak pan kníže hlasoval. Přišlo mi , že v čele tak trošku podřimoval.

Mard 9.2.2008 0:22

Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

No právě. A přítom tolik naivních moulů skočilo na lep levici a zeleným, že veřejná volba je potřebná,aby šlo kontrolovat kdo jak volil. Vědí vůbec ti příznivci, že 1 kole hlasoval jeden socan pro Václava Klause?

strejda 9.2.2008 0:26

Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Ten socan mi unikl. Kdo to byl? Viděl jste mu do tváře, nebo jen lžete?

Mard 9.2.2008 0:27

Re: Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Ne nelžu, ale jeden zvedl ruku a byl vidět zezadu a z nízkého pohledu, takže netuším kdo to mohl být.

strejda 9.2.2008 0:38

Re: Re: Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Poslanci neseděli až tak jednotně v houfech a perspektiva dělá divy. Hlasovali i kontroloři, co se pohybovali v uličkách. Byl to docela bordel. V TV určitě.

dulcibelka 9.2.2008 0:28

Re: Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Unikl?! Není možná! No, tak ještě vám vypomůže JauJau, ta dozírala taky...

Kajda 9.2.2008 0:27

Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Vědí prd. Kdyby byla tajné volba, tak by to měli zmáklé lépe. Takhle si mohl Jyrka s Kačenou ukroutit krky a stejně jim ty packy nevycházely. Vrcholem bylo, když skrutátorky spočítaly, že z 200 poslanců jich hlasovalo 202. K tomu už není ci dodat.

Vanda 9.2.2008 0:36

Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

On není poslanec ani senátor, takže nehlasoval, ministerská funkce k tomu neopravňuje.

Kajda 9.2.2008 0:38

Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Pan Schwarzenberk je nejen ministr, ale i senátor.

kocour 9.2.2008 0:39

Re: Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Je senátorem za Prahu 6.

strejda 9.2.2008 0:21

Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Na Karla Schwarzenberka bylo vidět. Hlasoval vždy pro Švejnara. Kdo vás ještě zajímá. Já jsem své poslance a senátora viděl. Kdo je tedy trapný? kocour.

kocour 9.2.2008 0:22

Re: Re: A co slušnost a omluva Přemyslu Sobotkovi, Astone?

Všech 281. Pište ...