5.6.2024 | Svátek má Dobroslav


Diskuse k článku

Zvítězil rozum, byť o vlas

Připomeňme, co hrozilo: že totiž se spor o tajné či veřejné hlasování překulí do podoby ústavní krize. To se velmi snadno mohlo stát a že jsme byli v pátek svědky dokonce dvou kol prezidentské volby, to byl velký úspěch.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
SUMO 9.2.2008 1:25

Re: Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

jistě ten guláš co tam navrhovala ODS byl proti usnesení o kterém se asi hodinu hádali.

Šumavák 9.2.2008 1:19

"takze neznal jeji plany."......hrozné !

Vidíte, další nový druh : "Vlček  obecný,  varr. :neználek".

A to ještě vlci ani nevyhynuli......

VLK 9.2.2008 1:45

Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

Vlček se neměl řídit plánama nějaké strany, i když to byla jeho vlastní, ale regulema. Faktem je, že tu schůzi neukočíroval, viz i to, že se musel Filipa ptát. Krásně bylo vidět, jak po celou dobu se snaží prosadit veřejnou volbu. Ale nejlepší byl ten kiks nakonec. Byl už tak zblblý, že schůzi ukončil bez vyhlášení výsledků hlasování. Takto je možno to hlasování napadnout.

strejda 9.2.2008 2:16

Re: Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

Vlku, schůzi neukončil, jen protáhl přestávku až do dopoledne, 10:00. To je velký rozdíl. Napadnout se nic nedá. Ve chvíli bezradnosti a chaosu to bylo elegantní řešení. Všichni to pochopili a ihned se rozešli.

chytrý horák 9.2.2008 3:30

Re: Re: Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

Národ, čumící celý den na bednu a očekávající, že v pátek dostane svého prézu jistě pochopí, že máme jen přestávku. Nevím, o jaké bezradnosti a chaosu tady mluvíte, protože od chvíle kdy začali konečně volit až do 21h šlo vše jak po másle. Chaos nastal teprve snahou socanů ukončit (třeba přestávkou, chcete-li) páteční volbu těsně před koncem. Jestli je to elegantní, nebo ne, je asi věcí vkusu, ale Vám by se asi zdálo elegantní i ukončení volby pomocí dýmovnic. A všichni se rozešli především proto, že jim nic jiného nezbylo a ne proto, že by něco pochopili. Jako když se po kopanci do kulí zlomíte v pase, neznamená to nutně, že jste něco pochopil. Jde pouze o princip akce a reakce nebo příčiny a následku.  Máte problémy s logikou.

PetrM 9.2.2008 5:04

Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

Takže Vlček volal svoje lidi? Odkdy je Filip členem ČSSD?

Eva D. 9.2.2008 20:13

Re: Re: slova Vlčka: Vojto, Vojto, pod mi pomoct

R^R^R^ Prostě, KSČSSD. Ono se to ještě oficiálně neoznamovalo, ale neoficiálně... problém je v tom, že takhle můžou mít dva soudruhy předsedy a nějaké ty cimprlíny si mohou říkat, že nejsou v KSČ či voliči KSČ, že jsou demokrati.

derik 9.2.2008 1:09

Paroubek v LN 7.2. rekl o svych poslancich

"Ale nepochybně si nedovedu představit, že by takový člověk v budoucnu prošel sítem nominací."

To je pravy duvod verejne volby. Kdyz se tajne volil predseda CSSD tak ziskal jen 60%. Tohle mu umozni "procistit" poslance a dosadit si sve verne. Tim se upevni jeho moc. Podle vcerejsich obstrukci, Paroubkova projevu, a Filipova kriceni "nebav se s nima a skonci" a nasledneho Vlckova uposlechnuti, to vypada ze se mame na co tesit.

hafhaf 9.2.2008 1:12

Re: Paroubek v LN 7.2. rekl o svych poslancich

Samozřejmě, že šlo jen o deratizaci.

strejda 9.2.2008 1:12

Re: Paroubek v LN 7.2. rekl o svych poslancich

Jo, už to na témže zasedání řekl Topolánek. Jděte do pr..ele. Bylo to na jeho koaliční partnery. Jistě jim udělal radost. Volby jsou přece svobodné a čestné a oni nevolili Klause.

Eva D. 9.2.2008 20:10

Re: Re: Paroubek v LN 7.2. rekl o svych poslancich

Přesně : to je svobodná volba! A´t jdou do ...... V ten moment jsem ho chápala.

SUMO 9.2.2008 1:08

Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Třeba když premier Topolánek vykřikoval Ať jdou všichni do pr atd. A ten Filip je v tom také trochu nevinně. Z mikrofonu se ozývalo několikrát Vlčkovo zoufalé volání Vojto Vojto poraď mi. Proto tam byl. A radil řídícímu schůze co má podle zákona dělat. A to že ho (mírně přiopilý) Sobotka vyhazoval zatímco Němcová žvatlala nějaké nesmysly to už je jen kapka v moři trapasů co se tam za celý den udály.

Největším šokem a určitě nejenom pro mě bylo že na tomhle jednání bolševici vystupovali jako nejkonstruktivnější část sněmovny. A jejich zástupci hlavně Filip se dokonale na rozdíl od státotvorných stran které si říkají pravicové orientovali v ústavním právu. Naprosto věřím že bolševikům stoupnou preference.  Docela jsem se styděl.

Jediný kdo prokázal politické umění byl jak jinak můj oblíbenec Schwarzenberg co diplomaticky usnul a jen občas zkontroloval jestli se situace nezvrhává v ladovskou fackovačku popř. jestli do sálu nevtrhává dav televizních posluchačů s cílem provést defenestraci.

Dr.Sid 9.2.2008 1:10

Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Tak tak .. Karl to odhadl spravne. Karl na hrad !

SUMO 9.2.2008 1:22

Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

;-)R^

mig 9.2.2008 1:13

Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

SUMO, lžeš. Obyčejně lžeš. Topolánek nikoho neposílal do pr...

strejda 9.2.2008 1:17

Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Osobně jsem to také slyšel. Je to takový blb, že si vůbec neuvědomil, že má kousek od huby mikrofon. Slušněji to neumím napsat.

mig 9.2.2008 1:17

Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Lžeš. Řekl doslova: " a to je svobodná volba,do pr..."

strejda 9.2.2008 1:37

Re: Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Lžete vy, s tím nic nenaděláte.

Dr.Sid 9.2.2008 1:18

Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Je to nanestesti pravda .. Topolanek to nezvlada. Pust tam Bema nebo Tlustyho.

mig 9.2.2008 1:20

Re: Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Řekl to skvěle, pos.rové. To byla teda svobodná volba, do pr.ele.

Milaz 9.2.2008 1:19

Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

migu, máte pravdu. Topolánek neposílal do pr., ale do prde(le!

mig 9.2.2008 1:20

Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Neposílal. Zase lžete.

Milaz 9.2.2008 1:30

Re: Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Lžete Vy! A nevím proč píšete zase, diskutuji s Váma poprvé v životě.

SUMO 9.2.2008 1:20

Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

slyšel jsem to a je to na záznamu migu takže kliďni hormon. A jestli chceš tak si pusť záznam a poslechni si celou tu schůzi znova ;-D;-D;-D

mig 9.2.2008 1:21

Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Nikoho neposílal do pr....

SUMO 9.2.2008 1:27

Re: Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

;-D;-D;-D;-D;-D ale posílal migu je vám snad 10 let? Nebudu popírat co jsem slyšel na vlastní uši.

Milaz 9.2.2008 1:31

Re: Re: Re: Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

A posílal - jen Vy to nechcete připustit, že Váš oblíbenec je sprosťák a hulvát!

mia 9.2.2008 7:57

Re: Ono těch zajímavých vět tam padlo více Astone

Sumo to popsal presne.

Melein 9.2.2008 1:01

Astone, "vy vole"

Pitomější vstup ( i když ve sci-fi není nad pěknější) jste si vybral schválně? Blbý prezident není, jelikož není naštěstí žádný. Aspoň něco. :-/ Astone, začíná mi vás být líto. A i všech ostatních.

Jirka 9.2.2008 1:09

Re: Astone, "vy vole"

Proč? Hezky si pokecali a bude se jim dobře spát.;-D