Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Znovuzvoleni: Petr Fiala a Tomio Okamura

V čele partají jsou nenahraditelné osobnosti. Lidovci taky nesestřelili svého Jurečku, Piráti potvrdili Bartoše. Strany jsou se svými vůdci spokojeny, nespokojení jsou voliči, ale ti jsou nepodstatná veličina.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

pro dementa Fridricha:

J. Fridrich 14.4.2024 23:12 - Tak ten váš Fialka nic moc... Z 525 ho volilo na předsedu 424 delegátů. Tedy 101 mu hlas nedalo, tak si opět zalhal když řekl, že má silný mandát.

------------------------

více než 80% mandát je dostatečně silný, to si spočítá i žák obecné školy... tím ovšem konstatuji jen podporu odéesáckých ovcí na sněmu, nikoliv výsledky vládnutí v praxi

ale! mám-li si vybrat mezi koalicí ODS+satelity a babišoidní squadrou populistů s podporou pitomiových nácků, pak volím menší zlo

0 0
možnosti
LN

Je to debil očekávající po bolševicku "podporu" 99,82 %... :-P

0 0
možnosti
JL

Zeman i Klaus sní svůj věčný sen o tom, že ještě něco znamenají, ale jsou to už jen dva zakyslí starci ze smetiště dějin, kteří vítají každou možnost dát světu na vědomí, že jsou ještě na živu..! Chtěli pomoci Ficovi, ale myslím, že mu spíš pár procent ubrali, to samé platí i o Pelegrinim, teď dali ránu i Puťinomiovi..! V příštím volebním průzkumu tipuji SPD tak něco kolem 6%..!

0 0
možnosti
LN

Volte komouše, to bude vaše parta, ne? ;-)

0 0
možnosti
JM

Jindřich Rajchl na FB

Ministr školství Mikuláš Bek prohlásil, že historie genderu do osnov učiva našich dětí patří.

Já si dovolím tvrdit, že pokud něco někam patří, tak leda Bek za tento výrok do Bohnic.

Jak dlouho ještě budeme tolerovat tuhle šílenou indoktrinaci našich dětí a vnuků? Co se ještě musí stát, aby všichni občané v naší zemi pochopili, že tohle je opravdu souboj s woke progresivisty snažícími se zničit pohlavní identitu našich dětí, než konečně přestaneme řešit nesmysly a zvolíme si... Zobrazit víc

0 0
možnosti
JM

My nemáme zahraniční politiku, my máme Lipavského, říká Vidlák

Přinášíme vám další díl pravidelného pondělního cyklu s názvem VIDLÁKŮV OTVÍRÁK. Známý český bloger Daniel Sterzik, který píše pod jménem Vidlák, přináší zamyšlení nad aktuálními problémy naší doby exkluzivně pro server Prvnizpravy.cz. https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/my-nemame-zahranicni-politiku-my-mame-lipavskeho-rika-vidlak/

0 0
možnosti
JK

Vidlák prý kandiduje do EP, pane Matuško. Aspoň víte, koho máte volit.

Váš polibek smrti bývá neúprosný.

0 0
možnosti
Foto

@Zbynek Stanjura

Populisté z hnutí ANO rádi lžou, že naše vláda způsobila inflaci a znehodnocení úspor. Každý ekonom vám ale řekne, že protiinflační opatření se začne projevovat nejdříve za 12 měsíců. Když jsme převzali vládu, zdědili jsme rozjetou 10% inflaci. Rok před tím přitom @alenaschillerov “zachránila” 🇨🇿 ekonomiku před covidem schodkem 380 mld. Naopak rok po nástupu naší vlády, začala inflace postupně klesat až na současná 2 % 📉

0 0
možnosti
Foto

Béčko, ať vám to někdo chytřejší z okolí vysvětlí..

0 0
možnosti
FH

Astone , domníval jsem se ,že si přečtu solidní a kritický článek kolem sjezdu ODS/to hlavně ,je to vládní strana a je u moci/ a SPD , zatím ale to pomalu celé je kolem ANO,Zemana , Klause a také SPD.Tam kritika veliká , zatímco ODS jakoby byla naprosto bez poskvrny a VŠECHNO bylo v ODS jen samé sluníčko!!!Sakra , ti vám ale leží v žaludku.Sranda ,co?

0 0
možnosti
Foto

Pane Kociáne, co kdybyste si tu nástěnku udělal někde doma? Většina lidí tady zprávy čte i jinak sleduje.

0 0
možnosti
KA

K83r20e21i79d44l 40A32.

15. 4. 2024 10:36

Je to analýza nebo vyjádření sympatií autora?

Pokud to má být to první, tak není relevantní Babišův výrok, že bychom Polsko nepodpořili, ale to, že to vzal hned zpět, když zjistil, že nás k tomu členství v NATO zavazuje.

Navíc ANO rozhodně nemůže být druhou sociální demokracií, protože nikdy nebude prosazovat sociálně demokratický ekonomický program (např. progresivní zdanění). Ovšem chtít, aby tohle pochopil devadesátkový pravičák, by asi bylo trochu moc.

0 0
možnosti
MK

ANO převzalo soc. dem. základnu a doplnilo to ještě větším populismem, nejen ekonomickým..

0 0
možnosti
LN

Větší, vražednější a rozzlobenější. Ruská armáda se obrodila, varuje Evropu generál

Ruská armáda je nyní ve skutečnosti větší o 15 procent, než byla v době zahájení plnohodnotné invaze na Ukrajinu v únoru 2022. Při slyšení ve Výboru pro ozbrojené složky americké Sněmovny reprezentantů to řekl vrchní velitel spojeneckých sil NATO v Evropě generál Christopher Cavoli.

Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že po vražedné střelbě v koncertním sále u Moskvy vstupují lidé houfně do armády. | Video: Reuters

"V uplynulém roce Rusko zvýšilo počet svých vojáků v první linii ze 360 tisíc na 470 tisíc," pokračoval Cavoli s tím, že nárůst je důsledkem toho, že země zvýšila věk pro odvod do armády z 27 na 30 let. Tento nárůst podle Cavoliho znamenal, že se Rusku podařilo navýšit "počet možných vojenských branců o 2 miliony na několik let dopředu".

Cavoli v Kongresu prohlásil, že Rusko je na nejlepší cestě velet největší armádě na kontinentu, napsal server Business Insider. "Bez ohledu na výsledek války na Ukrajině bude Rusko větší, vražednější a rozzlobenější na Západ než v době invaze (na Ukrajinu)," dodal americký generál.

Vrchní velitel spojeneckých sil NATO v Evropě není prvním americkým představitelem, který upozornil na hrozbu, kterou představuje obrozující se Rusko, píše Business Insider. Minulý týden náměstek ministra zahraničí Kurt Campbell prohlásil, že Rusko "téměř zcela" obnovilo svou armádu poté, co utrpělo na Ukrajině těžké ztráty. "Její nově nabyté schopnosti představují dlouhodobou výzvu pro stabilitu v Evropě a ohrožují spojence v NATO," prohlásil Campbell.

0 0
možnosti
LN

Varování Cavoliho a Campbella o posílení ruské armády přichází uprostřed slábnoucí americké podpory válčící Ukrajině. Republikáni opakovaně blokují pokusy Bidenovy administrativy poslat zemi bránící se ruské agresi pomoc.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj prohlásil, že jeho země válku bez další podpory ze strany USA prohraje.

"Pokud nebudeme nadále podporovat Ukrajinu, dojdou jí dělostřelecké granáty a munice pro protivzdušnou obranu poměrně brzy," řekl Cavoli. Na základě mých zkušeností z více než 37 let v americké armádě vím, že pokud jedna strana může střílet a druhá strana nemůže střelbu opětovat, tak ta strana prohraje," varoval americký generál.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/vetsi-vrazednejsi-a-rozzlobenejsi-ruska-armada-se-obrodila-v/r~dc6b1ff2f8a311ee801c0cc47ab5f122/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz