Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Znovuzvoleni: Petr Fiala a Tomio Okamura

V čele partají jsou nenahraditelné osobnosti. Lidovci taky nesestřelili svého Jurečku, Piráti potvrdili Bartoše. Strany jsou se svými vůdci spokojeny, nespokojení jsou voliči, ale ti jsou nepodstatná veličina.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

FRIDRICH, TY TO TADY ZASE ESKALUJEŠ !!!;-D;-D;-D

0 0
možnosti
IP

I37g24o58r 51P45á78v44e79k

15. 4. 2024 13:10

Jak to dopadlo s tou křepelkou a tím vínem? Už nebo až zítra?

0 0
možnosti
FP

Jak to asi proběhne v Bílém domě:

Biden: Tak vy jste ten Fajela z Čečenska? Dlouho tady nikdo od vás nebyl, ale to s tím divadlem tenkrát, to byl good job!

Keep it up, take care. Tady Johnny vás odvede do kantýny, dají vám tam naše skvělé filtered coffee do půllitrového papírového kelímku.

Kdo je tam další?

😁

0 0
možnosti
JF

Astonův pohled na víkendové dění - sjezd měla ODS, ale rýpat a kritizovat si vybral opět do ANO, Babiše a Schillerové... To, jak nestydatě a neskutečně Fiala na potlachu ODS lhal mu nevadí, asi to už bere jako jeho standard.. Astonovi nevadí ani ta realita v naší zemi s tím, jak hodnotí naši politickou scénu naši občané

0 0
možnosti
LN

UŽ ZASE ;-O MELEŠ LŽI A NESMYSLY, KRETÉNE Babišův?? Rv 8-o

0 0
možnosti
JF

Unikátní volební model Seznam Zpráv. Kdo vyhraje sněmovní volby.

Jurečka má hezkých 2,9 %, Markéta Pekarová 5,1 %, a STAN 7 %. Nadšený Fialka má 14 %, tedy méně než polovinu podpory Babišova ANO, které má 34 %...

Ale chválit se a lhát umí nejlépe Fialka. Nedalo se ty jeho lži o víkendu ani poslouchat...

0 0
možnosti
IP

I18g84o85r 14P50á96v60e10k

15. 4. 2024 12:54

Hm, když jsi ho volil tak víš přece proč a měl by jsi ho poslouchat jako svého boha !

0 0
možnosti
Foto

Pane Frydryšku, vracím se k dopoledni, kdy jste mně vyčetl, že nekárám pana L. Nováka za publikaci "seznamu". Mýlíte se, jednak jsem to už udělal a nelíbí se mně to stále a jednak je to poněkud něco jiného, pan Novák tím vyjadřuje svoje znechucení nad některými místními (stále tvrdím, že vy jste na "seznamu" omylem), zatímco pan Kocián jen čiperně pastuje linky na zprávy z jiných webů. Tahle rubrika se ovšem se jmenuje diskuse, nikoli výstřižková služba.

0 0
možnosti
IP

I41g36o85r 36P22á98v90e32k

15. 4. 2024 12:44

Nu však ty CML tady diskutuješ sice jako piňďour ale tak lidsky ;-D R^

0 0
možnosti
LN

Dlabajová nekývne na nabídku vést Italy do eurovoleb. Chce zůstat v Česku

Česká europoslankyně Martina Dlabajová (nezávislá, do loňska za ANO) nepřijme nabídku z Itálie, aby vedla tamní liberální koalici do červnových eurovoleb. Uvedla to v prohlášení pro deník Aktuálně.cz. Rozhodnutí zdůvodnila tím, že se chce po deseti letech působení v Evropském parlamentu vrátit do Česka. ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/evropsky-parlament/dlabajova-kandidatura-italie-eurovolby/r~c855afaafaf611eea26cac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
LK

„Polsku bychom nepomohli, protože chceme mír‟...Ale v kontextu to vyzní poněkud jinak.Ne,že nepomůže,ale vojáky by ta, neposílal.Což článek 5 výslovně umožňuje.A vysílá vláda,nikoli prezident.Řezníček tam byl opravdu něco nechutného.

0 0
možnosti
Foto

Však ho také za odměnu vzal Nutella do Bílého domu!:-(

0 0
možnosti
JF

„Jde vlastně o znovunavázání úzkých vztahů, protože schůzka přichází po velmi dlouhé době, nepočítáme-li celkem krátkou a bezvýslednou návštěvu Andreje Babiše před několika lety,“ hodnotí cestu Michael Žantovský, bývalý velvyslanec v USA a exporadce prezidenta Václava Havla.

To si mohl Žantovský odpustit, je to malé, a hloupé... Ale k Péťovi, snažil se o přijetí on, a zapojili i demokratické senátory aby si to vysněné kafíčko v Bílém Domě dal... Uvidíme, jak to bude pro naši a světovou politiku závažné a přínosné.... Ale naparovat a natřásat se Péťa bude dlouho....

0 0
možnosti
PP

P11e21t56r 69P44a29v17e90l

15. 4. 2024 12:20

Babiš měl kliku, že ho přijala živá americká legenda Donald Trump. Předemřelý Biden stejně nebude nic vědět, snad si aspoň odpustí své oblíbené číslo, dlouhé a hlasité prdění v přítomnosti cizích lidí.

0 0
možnosti
IP

I43g45o69r 21P28á31v87e89k

15. 4. 2024 11:56

Bijte je a žeňte je až za Ural !

0 0
možnosti
Foto

Byl bych realističtější! :-)

0 0
možnosti
LN

Havlíček volá po dohodě s Putinem, chce „plán B“. Postoje Ukrajinců ho ale nezajímají

Mohou ty mrtvé a zohavené, tu hrůzu a zničenou zemi Ukrajina a Západ „přejít“ nějakou dohodou, kompromisem? Aniž by šel Putin a jeho lidé před mezinárodní soudní tribunál? Ne.

Stínový premiér ANO Karel Havlíček nedávno v Brandýsku, sedě na kameni před vysokým stromem, natočil video o Ukrajině. Na síti X pak napsal: "Je stále patrnější, že dosavadní pomoc Ukrajině nevede k požadovanému cíli. Situace se stává kritickou. I proto je nezbytné si připustit plán B a okamžitě jednat - v souladu s Ukrajinou - o ukončení konfliktu..." Ve videu pak říká, že "ani naše vláda, ani Evropská unie, alespoň to nevidím, nemá žádný plán B".

Neopomene říct, že i ANO odsouhlasilo "veškerou podporu, která směřovala na Ukrajinu", pak ovšem pokračuje, že situace je kritická, "Rusové postupují dále, válčí se více než dva roky a v dané chvíli se mobilizují děti, kterým je pětadvacet let, a nikdo už neříká, co se bude dít, pokud se, bohužel, ta situace bude vyvíjet tak, jak se vyvíjí doposud". Zakončí, že je potřeba "kompromis" a "aby to bylo v souladu se zájmy Ukrajiny".

Je to tedy další verze volání po míru, jaké dnes slyšíme ze všech stran, především proruských. Už jsem o tom několikrát psal, ale situace se stále vyvíjí a v Česku sledujeme postoje od Tomia Okamury a jeho putinovského výroku, že Ukrajinci jsou "takoví náckové", až po babišovsko-havlíčkovské volání po kompromisu a plánu B, které také Putinovi vyhovuje.

Havlíček říká, že "dosavadní pomoc Ukrajině nevede k požadovanému cíli". Ve skutečnosti by bylo férovější přiznat, že dosavadní pomoc Ukrajině je slabá, že se tamní armádě nedostává tak zásadní věci, jako je munice, a že Západ v čele s USA v tom selhává. To je realita. ...

(pokračování v článku)

https://nazory.aktualne.cz/komentare/havlicek-vola-po-dohode-s-putinem-chce-plan-b-postoje-ukraji/r~458ed0d8f8b211eeb689ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
Foto

Když je ta pomoc ty starý 🐂 slabá, tak proč jsi ještě nevyrazil a nehnal Rusa za UraL?

A jak níže píše značka Jirkovský, dělej si ty nástěnky laskavě doma a tady s tím neotravuj!:-P

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz