Diskuse
Zlatý lidovci!
Devatenáct zelených poslanců usedne do lavic poslanecké sněmovny, pokud volby dopadnou tak, jak slibují - nebo vyhrožují - průzkumy. Zelení lákají lidi na dva slogany - na lepší kvalitu života a na změnu. Hezké je, že seznamují veřejnost se svým volebním programem. Ale jaké tváře veřejnost zná?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
tommi38
Do poslaneckých lavic
Hans
no a co
Zdá se, že někomu leze mráz po zádech z toho, že bychom měli novou parlamentní stranu, navíc dosud nezatíženou korupcí, podvody, falešnými sponzory atd. No a co? Vol si chlapečku svou ODS či ČSSD, když jseš s nima spokojený. A přenech jiným, zda Zelené opravdu zvolí. A lidovci? Komu vadí, že Kalous uštknul křišťálovýho ajznpoňáka? Mně ne!cumilek
masochisti
to mne pripomnelo for: mamka najde v synkove pokoji mucici nastroje, jde za tatkou: nas syn asi bude masochista, co s tim udelame? tatka u televize v teplakach cumi na vyvolene, poskrabe se na chlupate hrudi a zamyslene di: no, napraskat mu asi nema smysl, ze
Petr H
A kolik těch stran vystřídal?
Teda jestli berete Balbínku jako seriózní politickou stranu,tak jednu.A do politiky defacto od Listopadu nekecal.A teď se rozhodnul,že chce.Proč by ne.huhu
Re: A kolik těch stran vystřídal?
písničky má pěkný, ty poslouchám docela rád..Petr H
Jen si dělejte šoufky
huhu
Re: Jen si dělejte šoufky
no názor má asi pořád stejný, jen pokaždé v jiné straně. Podobně i Bursík či Uhl...Joska
Takovou zplácaninu jsem ještě nečet'
huhu
Re: Takovou zplácaninu jsem ještě nečet'
ano, je třeba pořád pěstovat ten mýtus - charakter u těch dvou...myslíte, že tomu někdo věří ?ferda
ZELENÍ JSOU NEJLEPŠÍ!!
DNES JE STRANA ZELENÝCH NEJLEPŠÍ POLITICKOU SILOU V ČR
Dana
Re: ZELENÍ JSOU NEJLEPŠÍ!!
A já si říkala, co-kdo mi tady chybí! :-)))Petr H
Batavia je předměstí Cincinatti
a žijí tam převážně proletáři.Je tam největší fabrika na automatické převodovky na světě,čili skladba obyvatel tomu odpovídá.Žižkov Praze za První republiky.Petr H
Tak ona je to pravda,
že Hutka je taky Meloun.Oni ale byli s Pidižvíkem vždycky kámoši a názorově na stejné frekvenci,takže žádné překvapení se nekoná.Kdyby byli všichni Melouni jako Hutka tak by to bylo dobrý.cumilek
Re: Tak ona je to pravda,
ja si ho koupil, kdyz jsem to videl vybledle sluncem za sklem antikvariatu za pet korun, srandovni povidky, no nic moc, ale chlapec je to zrejme hodny.
