18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Zimola k Zemanovi

Diagnóza – politická mrtvola – v souvislosti s Jiřím Zimolou byla ze strany politických diagnostiků zřejmě předčasná. Odstoupivší hejtman Jihočeského kraje se nevěnuje ani krmení ptáčků, ani dostavbě své rekreační nemovitosti. V diáři má setkání s prezidentem republiky, na které čeká hvězdná hodina po vyhlášení výsledků parlamentních voleb.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hlosta 26.4.2017 10:49

Re: Dvojsečná informace

Já čet i od Stalina "Otázky Leninismu" dokonce a byl to mazec na palici. Dnes už ale nemám tu výdrž, abych se prohlodal prasečinami co útočí na hlavy hloupých. Nepředpokládám, že by mě ta kniha až tolik oslovila k přemýšlení. Bez přemýšlení bych ji patrně vyhodil. ;-)

J. Anděl 26.4.2017 11:04

Ten přístup chápu. Otázky Leninismu mě nezajímají, tohle ano.

R. Neveselý 26.4.2017 11:12

Re: Dvojsečná informace

Já bych Sáňku také nesoudil, ale rovnou zavřel. Až by zčernal.

J. Anděl 26.4.2017 11:19

Re: Dvojsečná informace

Proč? Že odkrývá karty? Nemyslíte, že otevřeně vydat knihu, odsuzující (mj, například) křesťanství z hříchu polyteismu a židy z modlářství může někomu otevřít oči spíš, než konvičkovská propaganda?

M. Berka 26.4.2017 11:37

Re: Dvojsečná informace

Takový islámský Mein Kampf...

https://www.srovnanicen.cz/q/Mein%20Kampf%20-%20Adolf%20Hitler/

J. Anděl 26.4.2017 12:03

Re: Dvojsečná informace

Může být. Chci si udělat závěr sám, ale mohu k takovému dospět.

J. Lehký 26.4.2017 10:10

Dnes se to moc nepovedlo..!

Dnešní úvaha se mému oblíbenému autorovi moc nepovedla.. On by se Zeman i vlísal, tak jak to předvádí s Čínou a Ruskem, jenže teď prostě nemůže tleskat kamarádovi Trumpovi, když na druhé straně barikády v Sýrii stojí jeho bližší kamarád Putin!Zeman jenom zopakoval v podstatě to samé, co prohlásil oficiálně před tím Kreml.Proto bych to s tím jeho osvícením tak moc nepřeháněl..!

Že ten Trumpův předem ohlášený "přepad" syrské letecké základny byla pochybná akce, je jasné..!

J. Vobr 26.4.2017 10:04

UŽ ZASE DĚDKUJETE A BÁBUJETE !!! To mi dělá šťávy !!!

Tu-ááá.

F. Šimek 26.4.2017 10:12

Re: UŽ ZASE DĚDKUJETE A BÁBUJETE !!! To mi dělá šťávy !!!

čekám na tebe. Včera sem to už nestih, tak ti to musím zdělit dneska. Když si říkal, že 97letou manželku "přivedeš" na DÝZU, tak sem to nemoh rozchodit. Představil sem si, že vám na DÝZE bude míša davidů k tanci pět POUPATA......:-)))- to se ti fakt povedlo !!!

J. Vobr 26.4.2017 10:19

Re: UŽ ZASE DĚDKUJETE A BÁBUJETE !!! To mi dělá šťávy !!!

:-)))

:-)))

Už jsem Evropan !!!

M. Berka 26.4.2017 11:39

Re: UŽ ZASE DĚDKUJETE A BÁBUJETE !!! To mi dělá šťávy !!!

Myslel Dízu = Dialýzu...

F. Šimek 26.4.2017 12:46

Re: UŽ ZASE DĚDKUJETE A BÁBUJETE !!! To mi dělá šťávy !!!

nemyslel-odjakživa sme říkali, že deme na DÝZU a to byla DISKOTÉKA !!!

M. Kolář 26.4.2017 10:03

za koho kope pan prezident ?

Zimola k Zemanovi - i podrazáci mají své dny .. Pokud jde o Trumpa, Zeman se přepočítal když očekával že nová americká vláda bude kolaborovat s ruským čekistickým režimem proti zájmům svobodného světa. Není to tak a nebude to tak, ač samotný Trump je, pravda,poněkud hloupý. Zeman se chtěl pokusit Trumpa manipulovat ve prospěch Putina. V čele ČR stojí politický gauner snažící se podkopat nabytou suverenitu zemí bývalého "sovětského" mocenského bloku..

P. Hlosta 26.4.2017 10:14

Re: za koho kope pan prezident ?

Koláři 067, vaše projevy na adresu prezidenta jsou korunovány označením ho za politického gaunera. Vygradováním vašich šťáv jste odříhnul smradlavý výpotek a málem jste pozvracel klábosnici. Samotné dehonestování politika je únosné jen do té míry, jestli dehonestátor nějakou míru uznává ze své strany. Vy takový nejste a proto i vaše, ke korunování Zemana na politického gaunera vedoucí, předešlá slova jsou odsunuta z vědomí čitatelů mimo absorbování vaší myšlenky. Zůstává jen a pouze to vaše vyjádření, že Zeman je politický gauner. Tímto se ředíte mezi naprosté ignoranty, co nenajdou chlup zdravý na nikom, kdo má jakýkoliv jiný názor.

Tedy Koláři nulo šedesátisedmi násobný, jste omezenec!

M. Valenta 26.4.2017 10:28

Re: za koho kope pan prezident ?

Ovšem, že měl Zeman v úmyslu manipulovat Trumpa ve prospěch Putina s tím souhlasíte, nebo ne?

A. Trick 26.4.2017 10:41

Re: za koho kope pan prezident ?

Měl v úmyslu? Vy čtete úmysly? Takže jste jako prokurátoři z padesátých let.

M. Valenta 26.4.2017 12:07

Re: za koho kope pan prezident ?

Úmysly se nečtou, úmysly se odvozují z dlouhodobého chování. Ale to je takový trik, který asi neznáte.

S. Donát 26.4.2017 10:47

Re: za koho kope pan prezident ?

Svatá prostoto...

H. Malichová 26.4.2017 9:57

Ale přece..

.. Zeman se nedrží zdravého rozumu, ale gatí ruského a čínského prezidenta.

P. Hlosta 26.4.2017 10:05

Re: Ale přece..

Jste příliš jednoduchá osoba, než abyste mohla specifikovat argumenty, jak že se drží ten Zeman Ruských a Čínských gatí. Dle všeho se drží i gatí Trumpových, ba dokonce i Britské premiérky. Takže příliš mnoho gatí a málo rozumu - vašeho!

H. Malichová 26.4.2017 10:09

Re: Ale přece..

Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál :-)

(české přísloví)

A. Trick 26.4.2017 10:21

Re: Ale přece..

Kráva krávou.

K. Zelený 26.4.2017 10:30

Re: Ale přece..

Vtipné úsloví vers. standard burana s pěnou u huby.

A. Trick 26.4.2017 10:43

Pravdu díte,

množství buranů je zde dnes větší než velké.

K. Zelený 26.4.2017 10:56

Re: Pravdu díte,

A také rádoby vtipných nedovtipů a hádavých fracků. Soudím, že kdybyste si dal pauzu na kafe (nejlépe od Maryši), všech těchto by zde (i jinde pokud Maryša) ubylo.

A. Trick 26.4.2017 11:25

Re: Pravdu díte,

Hádavého fracka suplujete velmi dobře. Nejlepší je, když zde rezonuje "Zelený" názor, že? Jednotu názorů pochytil za totáče?

M. Kolář 26.4.2017 10:18

Re: Ale přece..

Když někdo napíše svuj názor stručně, tak to ještě neznamená že nemá příslušné argumenty.. Zde totiž argumentů již více psáti netřeba,jsou známy. Je zcela zjevné, že současný český "prezident" si svou agresivitu směrem do české společnosti kompenzuje i posiluje servilním nedůstojným podlézáním a lhaním ve prospěch vládců ruského a čínského režimu. Jinak, vaše příspevky postrádají jakékoliv hlubší argumenty, viz váš blábol níže o Horáčkovi ,, atd ..

A. Trick 26.4.2017 10:21

Re: Ale přece..

A to lhaní spočívá v čem?

I. Břízová 26.4.2017 10:12

Re: Ale přece..

Řekla bych, že Zeman je obklopen hordou pochlebovačů a pak je překvapen, že někteří lidé si myslí i něco jiného. Patrně se domníval, že je to jenom pár jedinců, s kterými si poradí.

J. Kombercová 26.4.2017 10:31

Re: Ale přece..

Pan prezident rozhodně není blbec. To, že s ním skoro polovina (alespoň tedy zúčastněných voličů) nesouhlasí, poznal už při své volbě. A podle toho se zařídil. On je prezidentem především svých voličů, což dal najevo mnohokrát.