2.7.2024 | Svátek má Patricie


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 27.1.2018 16:29

Re: Já bych si jen přál.....

Zeman nakope hlavně vaši prdel, ale vy při tom budete láskyplně vrnět.

R. Neveselý 27.1.2018 16:31

Re: Já bych si jen přál.....

Už jste se doučil, co je to ovar?

Š. Hašek 27.1.2018 16:25

Pozor na to! Jedou dál!!!

Drahoš ještě včera zpívající znělku (hlupáci říkají hymnu) brusele (Óda na radost), najednou procítěně zpíval Kde domov můj. Horáček ani nedutal.

Výsledek voleb mě potěšil. Ale budu spokojenější, až to bude třeba 8 ku 2, nikoliv 10.5 ku 9.5. Drahošovců, kteří "bydlí" v brusele je moc.

Těší mě, jak teďkonc TV neví, co s tím, že zas maj "rozpadlý bábovičky". Můžu si to dovolit, nejsem velikán (nad věcí) typu Halík. Zkráceno.

P. Portwyn 27.1.2018 16:25

Nejsem fanda ani jednoho

z nich, nicméně mediální manipulace se zřejmě ukázala jako kontraproduktivní.

Taky jsem slyšel v rodině názor "Já mám z toho Drahoše pocit, jako jsem měla z Havla. Furt na něj pějou chválu, a já nechápu, co na něm viděj."

IMHO to, co Drahoše dostalo do 2. kola, totiž že nikomu nevadil, byl dokonale bezvýrazný a každý si do něj mohl projektovat, co chtěl, jej zradilo v posledních dnech. Působil jako robot.

Kdyby měla druhá strana životnějšího kandidáta, mohl s nefotogenickým a nevrlým Zemanem vyhrát. Nicméně se rozhodla protlačit tohoto.

M. Prokop 27.1.2018 16:28

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Tak to nevím, jak to ta druhá strana provedla. Já měl dojem, že kandidáty určili voliči v prvním kole.

P. Portwyn 27.1.2018 16:33

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Volič nežije ve vzduchoprázdnu. Drahoš dostal masívní podporu od ČT a spol. Jinak mohl být dejme tomu třetí nebo čtvrtý.

M. Prokop 27.1.2018 16:41

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Já na TV moc nekoukám, ale připadalo mi, že reportování o kandidátech se moc nelišilo. No a i kdyby byl třetí či čtvrtý, on by do druhého kola postoupil někdo lepší? Z kandidátů se mi bohužel nelíbil nikdo (Zeman a Hannig nejmíň :-P).

P. Portwyn 27.1.2018 17:46

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Hannig mi přišel jako kandidát, který měl odebrat Zemanovi hlasy. Jeho vyjádření "kandiduji, abych podpořil Miloše Zemana" je holý nesmysl. Navíc je osobně zřejmě dost velká swinje.

Co eurozelený Hilšer?

V 1. kole jsem volil Hynka, i když neměl šanci a měl jsem jisté výhrady. Druhé kolo nebyl můj boj.

P. Portwyn 27.1.2018 16:41

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Ještě dodatek - minule odstřelili Jana Fischera, aby nezacláněl Schwarzenbergovi. Jenže Kárl vadil druhé straně víc, než Zeman. Jinak by nejspíš vyhrál Fischer.

No a Schwarzenberga, po kterém v říjne skoro neštěkl pes, v lednu polovina národa milovala víc než vlastní matku. Takže ovlivnit se to dá...

Letos to nebylo žádné Zeman vs. Drahoš, ale Zeman vs. Antizeman. Kdo bude Antizemanem, se ovlivnit dalo, pokud byl (a on byl) k dispozici aparát. Ti kandidáti nebyli programově moc odlišní (Drahoš, Horáček, P. Fischer, Hilšer).

M. Prokop 27.1.2018 16:52

Re: Nejsem fanda ani jednoho

Zřejmě jste stoupencem spikleneckých teorií. Já zcela jednoduše podezřívám voliče.

Souhlasím s tím, že Drahoš byl antizeman. Nejspíš proto, že těžko najít nějaký kladný program, když president prakticky nic neovlivňuje (pokud tedy funguje dle Ústavy) a antizemanovský tábor to, na rozdíl od zemanovského, ví.

Aparát jsem taky nezahlédl.

P. Portwyn 27.1.2018 17:44

Re: Nejsem fanda ani jednoho

"Reklama ovlivňuje prodej" je spiklenecká teorie?

Spiklenecká teorie je například bájení o ruském ovlivňování voleb. Ovšem tu vyznávají jiní ;-)

Upřímně - Vy jste opravdu nezaznamenal prodrahošovskou propagandu v ČT a dalších médiích?

Fakt ne?

J. Vobr 27.1.2018 16:24

KOMBERCOVÁ MI DALA LEKCI SLUŠNOSTI !!!

Autor: J. Kombercová Datum: 27.1.2018 15:57

Běžte do prdele, Vobře. Po mně tady jako klíště skákat nebudete!

__________________________________________________

:-)))

:-)))

J. Kombercová 27.1.2018 16:29

Re: KOMBERCOVÁ MI DALA LEKCI SLUŠNOSTI !!!

Jj.- mýlila jsem se. Budete. Tak si užijte.

I. Břízová 27.1.2018 16:32

Re: KOMBERCOVÁ MI DALA LEKCI SLUŠNOSTI !!!

Paní Kombercová se zdá být nějak nervózní. Já nevolila ani jednoho, tak mám raději držet ústa. Tak držím

J. Schořík 27.1.2018 16:23

Díky Astone, mluvíte mi z duše, ale je nás zde

a zjevně i ve společnosti ostudně málo. Bohužel..

O. Uživatel 27.1.2018 16:25

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 27.1.2018 16:26

Re: Díky Astone, mluvíte mi z duše, ale je nás zde

Plácá nesmysly.

J. Schořík 27.1.2018 16:29

Re: Díky Astone, mluvíte mi z duše, ale je nás zde

Tak to je jasný. Jak jinak by to mohlo být? Nemá tam ani jednu spikleneckou teorii.. Ani paranoidní žvást..

M. Varadinková 27.1.2018 16:53

Re: Díky Astone, mluvíte mi z duše, ale je nás zde

Právě že má.

J. Kombercová 27.1.2018 16:29

Re: Díky Astone, mluvíte mi z duše, ale je nás zde

No Jistěéééé!

V. Klepetko 27.1.2018 16:19

Z mého pohledu

zvítězilo velmi specifické přirozené dobro nad dobrem tak trochu křečovitým a méně srozumitelným.

Čest poraženým!

Miloš to vyhrál o chlup, takže teď bude muset dokázat nám a my našim oponentům, že to nebyl omyl. A že umí (umíme) naslouchat i názorům protistrany.

Nebude to jednoduché! Věřím ale, že se to podaří.

K. Němec 27.1.2018 16:20

Re: Z mého pohledu

Tak.

J. Schořík 27.1.2018 16:20

Re: Z mého pohledu

Gratuluji pane Klepetko. Teď to Miloš konečně může skutečně rozjet. A i Andrej! Skvělé vyhlýdky :)).

M. Prokop 27.1.2018 16:22

Re: Z mého pohledu

Tvrdé vyhlídky, ano (a ostudné). :-P

O. Uživatel 27.1.2018 16:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 27.1.2018 16:34

Re: Z mého pohledu

Je nějaký indiferentní. Jako kdyby z toho, že zabránil zrádcům (třeba mně) prodat vlastní zemi a děti muslimským hordám, nebyl ani nadšený.. Záhada..

P. Vandas 27.1.2018 16:38

Re: Z mého pohledu

Píši to níže Aleši. Nevidím žádný důvod, proč bych se měl přiživovat na vítězství Zemana, kterému jsem nijak nepřispěl. A už vůbec nemám pocit triumfu. Možná jsem rád, že se trend neobrátil. Více v tom k jásotu není. :-):-):-)

S. Lazárek 27.1.2018 16:25

Re: Z mého pohledu

Pane Schoříku, dneska je to jejich den, ať si ho po právu užijí, já ještě některým místním dámám dlužím svůj protažený ksicht, prý by jim to udělalo velkou radost, tak ten časem dodám.

Přežili jsem Husáka, přežijem i Zemana.

J. Schořík 27.1.2018 16:31

Re: Z mého pohledu

Končím. Nebudu to platit. Do konce roku je ze mne Slovák.

Fakt nebudu čekat na to co předvede Andrej s Milošem..

V. Klepetko 27.1.2018 16:34

Re: Z mého pohledu

Pane Schoříku díky! Andrejovi bude Zeman tvrdým oponentem, postupem času uvidíte že to není jen sen.

Radost z tohoto těsného vítězství příliš necítím - radovat se budu, až jednou i Vy uvidíte, že ta dnešní volba je z hlediska dalšího vývoje pro náš stát celkově prospěšná.

Pokud se ukáže že jsem se mýlil, za svou dnešní volbu se Vám omluvím. Věřím ale, že se nepletu!