4.7.2024 | Svátek má Prokop


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 27.1.2018 17:06

Re: Je to od Zemana opravdový majstrštyk,

No asi jo... první kolo vynechali a šli na hotovou věc, to není nic zvláštního, je jedno, jestli s maturitou nebo bez. :)

R. Sorge 27.1.2018 17:14

Re: Je to od Zemana opravdový majstrštyk,

Není to nic zvláštního, nevím proč to někoho udivuje. Ale z voličů Zemana se dělají hlupáci i po volbách, což mne nepřekvapuje.

M. Berka 27.1.2018 16:59

Re: Je to od Zemana opravdový majstrštyk,

Ne, to jsem byl já, při první volbě i před 5 lety jsem byl v zahraničí, netušil jsem, že můj hlas je za 100 000 jiných... :D :D :D

D. Švik 27.1.2018 16:52

Znovu a dokola-

Nebyl to ve skutečnosti souboj Drahoš- Zeman, ale fašismus Pravdolásky- odpor proti tomuto fašismu. Nevolil jsem Zemana (a všichni které znám- rodina, známí, přátelé) ani proti Drahošovi. Volili jsme proti fašismu Pravdolásky, proti Sorosovským loutkovodičům všech těch Drahošů.

J. Schořík 27.1.2018 16:53

Re: Znovu a dokola-

Právě to je na tom to strašné. Takových bylo hrozně moc..

M. Varadinková 27.1.2018 16:55

Re: Znovu a dokola-

Strašné by bylo, kdyby bylo moc takových, jako jste Vy.

J. Kombercová 27.1.2018 17:01

Re: Znovu a dokola-

Pan Schořík přehání. Není vás, naštěstí, drtivá převaha. O kolik že hlasů z 5,5 milionu zúčastněných voličů máte tu převahu? Na velké prsení se to není.

Já jsem vám, a hlavně panu Zemanovi, pogratulovala níž. Tak se to dělá, že se uzná porážka a vítězi se popřeje. Jen ten vítěz nemusí být tak zpupný, to potom to uznání voleb trošku hořkne a nemusí se vám to vyplatit. Tvrději mohu napsat, že by se vám to mohlo vymstít. Všimněte si, že píšu, že by se mohlo... abyste se nedomnívala, žze vyhrožuji. Ten výsledek jsem očekávala, kosti mi to řekly, takže žádné zklamání a už se takřka těším, co nám zase ten moudrý monarcha na Hradě vyvede.

M. Prokop 27.1.2018 16:56

Re: Znovu a dokola-

Tak ono zblbnout těch "dolních deset milionů" je snazší ...

J. Pospíšil 27.1.2018 17:23

Re: Znovu a dokola-

Ale ne. Osobně můžu říci, že bych se nenaštval na PaL tábor příznivců a předčasně triumfujících podporovatelů Drahoše, kdyby mě označovali jen za starého, chudého a venkovana. Do značné míry je to tak. Ty Budějovice jsou fakt velkoměstečko, svůj věk mám a na nové auto nemám. Nejsem bohatý ani zámožný.

Ale to, že mě označovali za zaostalého, proruského a nevzdělaného, jsem nerozdýchal a vyjádřil svůj odpor svým hlasem. Fakt nechávám žít a neposmívám se jinak žijícím, vzdělání nezanedbávám ani po více jak čtyřiceti letech po absolvování a to, že nemám žádný stát za nepřítele, dokud se nepřátelsky nechová k nám a nemám ho za nepřítele ani za to, že před desítkami let v něm vládli bolševici. Jinak bych musel považovat za nepřátelský stát i stát vlastní. I tady vládli.

Jednoznačně se počítám do těch deseti milionů a není snadné mě zblbnout. Ani ostatní se nenechali. To se tak jen jeví fandům.

J. Schořík 27.1.2018 17:34

Re: Znovu a dokola-

A kdypak Vás Drahoš takto urazil? Nějak nerozumím proč mu připisovat jakousi pravdolásku?

Nebo kdo to byl? Já jsem viděl jenom rozbory prvního kola ze kterých vyplývalo že důchodci a se zýkladním vzděláním jsou hlavní skupiny podporující Zemana..

J. Pospíšil 27.1.2018 19:02

Re: Znovu a dokola-

Já přece nepíšu, že mě naštval Drahoš. Já se nenaštvávám na programovaného, mě štvou jásači žasnoucí a obdivující, jak ten program frčí a že to má jasně v kapse. Já v prvním kole nevolil Zemana. Drahoš, kdyby byl méně silikonový, tak by mohl i vyhrát. Možná by i vyhrál, kdyby se nepřepískla ta kampaň v tom, že ti, co nevolí Drahoše, jsou takoví jak jsem psal. A fakt toho byl plný mediální prostor. Staří, zaostalí, venkovani, nevzdělaní a chudí. No, tak jsem se choval podle toho. Drahoše je mi vlastně líto. Zase to někdo odnesl a do smrti nebude tušit proč. Vždyť říkal přesně to, co říkat měl.

M. Varadinková 27.1.2018 16:53

Re: Znovu a dokola-

Ano.

J. Veselý 27.1.2018 16:54

Re: Znovu a dokola-

:-)))))

P. Kmoníček 27.1.2018 17:01

Re: Znovu a dokola-

Takže jste dali hlasy lháři, hulvátovi, buranovi, mstivci, nemocnému (za což nemůže), nezvanému hostu civilizovaných zemí a podobně!

P. Vandas 27.1.2018 17:05

Re: Znovu a dokola-

Zdá se, že s tím hovnometem nepřestanete, ani po volbě. :-):-):-)

J. Schořík 27.1.2018 17:08

Re: Znovu a dokola-

A to je teda lež. Zeman nelhal, nemluvil sprstě, není vyhlášená svou mstivostí, není nemocný? To všechno ta kavárna?

M. Prokop 27.1.2018 17:19

Re: Znovu a dokola-

Které to označení je nepravdivé?

F. Doušek 27.1.2018 16:52

Zeman sem, Zeman tam ...

Jdu také slavit. Manželčina tetička 80, vnuk 1.

P. Hofman 27.1.2018 16:51

Gratuluji Čechům

že to Evropě zase osladili.

M. Prokop 27.1.2018 16:54

Re: Gratuluji Čechům

To jste nadhodil zajímavou věc. Cena cukru je o třetinu nižší, než když produkci řídila přemoudrá EU a v Česku už se zase staví cukrovary, místo těch soudruhy z Brusele zbouraných. Takže ano, dokud zase někdo nevymyslí nějakou kvotační neplechu, tak část té Evropy skutečně osladíme.

R. Tesařík 27.1.2018 16:51

A co sázky

na to, jak dlouho vydrží?

J. Franke 27.1.2018 16:53

Re: A co sázky

Jen ať si odkroutí celých pět let, žádný ulejvání!!! Ledaže by dal sám sobě amnestii.

R. Tesařík 27.1.2018 16:57

Re: A co sázky

Vy čekáte, že dožije?

P. Spáčil 27.1.2018 17:04

Re: A co sázky

Sázky určitě přijdou. (:-))

S. Lazárek 27.1.2018 16:44

Co teď slyším v televizi

je prostě příšerný......asi si za to fakt můžu sám.

M. Prokop 27.1.2018 16:46

Re: Co teď slyším v televizi

Zeman?

S. Lazárek 27.1.2018 16:47

Re: Co teď slyším v televizi

Jo....už to naštěstí skončilo. No nic, máme nového presidenta......

M. Prokop 27.1.2018 16:57

Re: Co teď slyším v televizi

Vypnul jsem, jakmile byly výsledky jasné, do té doby bez zvuku.

J. Kombercová 27.1.2018 16:46

Re: Co teď slyším v televizi

Neposlouchám. Radím totéž.

R. Tesařík 27.1.2018 16:49

Re: Co teď slyším v televizi

Proč? Slibuje za pět let nashledanou..:-)))