18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Železný Železný

Papírová forma je dobrá: Unie svobody je skutečně mrtvá strana. Voliči si přejí „něco mezi středem a pravicí“, ale aby to nebyla ODS, od vzniku ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Andy 5.12.2005 16:30

Re: CÍTÍM OPĚTOVNOU KULIŠÁRNU

 pomůže tak ODS s kterou má přes Klause spečetěnou smlouvu
 
ale prdlajs, vy konspirátore
Kajan 5.12.2005 15:46

Do konce roku se rozhodne, zda znovu obviní Dalíka s Večerkem. Neuvěřitelné! Jestliže se zakáže, lépe řečeno bude trestsné, se domlouvat za jakýchkoliv okolností s poslanci, je konec demokracie.

Poslanci prostě nejsou a nesmějí být veřejnými činiteli téhož druhu, jako úředníci. Za hlasováni nelze trestat! To by bylo po svobodě volby! Naše státní zastupiteklszví se asi zbláznilo nebo se prostě musí doučit u kompozitivní teorie základy demokarcie!!! Dzp.
Xaver X.X. 5.12.2005 15:44

No, ono to taky chvilku trvalo, než lidi přestali skořápkářům

dávat peníze a tak museli za obživou jinam.
Havelka 5.12.2005 15:50

Re: No, ono to taky chvilku trvalo, než lidi přestali skořápkářům

Souhlas. Skořápkáři Paroubek, Rath, Sobotka a spol už jsou taky pořádně profláknutí. Budou muset jinam...
 
Ivan Nový 5.12.2005 15:52

Váš optimismus vám závidím!

Braňte se!
Xaver X.X. 5.12.2005 15:56

Cítím se méně ohrožený, než

před třeba 10 lety. A přesto jsem se už tehdy bránil...
Ivan Nový 5.12.2005 16:08

Xavere,

Vy snad ano, ale našli se takoví, kteří se cítili ještě méně ohrožení a teď litují možnosti, kterou propásli.
šimon klein 5.12.2005 17:29

Re: Cítím se méně ohrožený, než

No vidíš Xavere, já mám právě opačné pocity - nebejt tak sobeckej, tak už holkám poradím, ať emigrujou, ale někam mimo Evropu, tou už obchází strašidlo komunismu..a musulmani.
Ano, není CCCP, vedoucí úloha, lidové milice atd.atd. blebleble, jak tady rádi uváděj kryptosoudruzi. Je jen jedna krásná velká Evropa, která je celá nadšená, vznešená, má před sebou vooobrovskej cíl dohnat a předehnat a už žít jenom v ráji.
Ale protože ten ráj musí být protaženej přes komitéty a směrnice, asi přijde dřív Aláh a vítat ho bude Eupresident s trademarkovanou slivovicí.
Kurňa - nemáte někdo fungl jinej globus ???
Vlasta(on) 5.12.2005 16:12

Re: Re: No, ono to taky chvilku trvalo, než lidi přestali skořápkářům

Skvěle! Skořápkáři!!!!!!! Ještě jednou skvěle. Mohu tento "terminus technicus" rozšiřovat? Doporučuji dostat ho do obecného povědomí.
ibn 5.12.2005 15:29

huhu

"už ty průzkumy někdy odpovídaly výsledku voleb ?"
 
Ja bych rekl, ze temer vzdycky.
www racek 5.12.2005 15:51

Re: huhu

jo, třeba já se minule trefil úplně přesně. vyhrál jsem zato oběd jednom zdejším kolegovi. a sežral u čiriny.
občan z kraje města 5.12.2005 15:28

politika jako show

Mám obavu, že většina voličů si důsledky voleb ani neuvědomuje. Berou to spíš jak hlasování v reality show. Řečeno z nadsázkou: čím větší showmen a bavič tím víc hlasu přitáne. Naštěstí se nevolí SMSkama a dost těch diváků-voličů zůstane doma. Proto si třeba PB vybral drahta, ten zvedá sledovanost. Z tohoto pohledu jsou politici, kteří chtějí něco řešit v nevýhodě, protože to diváky-voliče nebaví.
Ivan Nový 5.12.2005 15:30

Braňte se!

Nevolte baviče!
Havelka 5.12.2005 15:20

S tím lze jen souhlasit, že Paroubek s Rathem jsou pro pravici darem z nebes

Pro každého slušnějšího, spíše levicově smýšlejícího voliče jsou ti dva naprosto nepřijatelní.
www racek 5.12.2005 15:55

Re: S tím lze jen souhlasit, že Paroubek s Rathem jsou pro pravici darem z nebes

když problém je v tom, že ti co je volí, to jest neslušnější, spíše levicově smýšlející voliči jsou ve velké většině a paroubek s rathem buou nejen v parlamentu, ale i ve vládě ...  zase další omyl a to fatální, příteli.paroubek je opravdu pro socany dar z nebes ... a nemyl se, on s těmi ódeesáky v praze vycházel náramně...
Xaver X.X. 5.12.2005 16:00

Racku, Paroubek se nemyl...:-)

Bohužel s vaším hodnocením souhlasím. Jinak řadě lidí na Psu nedochází, že když upozorňujete na kvalitu soupeře, tak to ještě nemusí znamenat, že mu fandíte. Je zajímavé, že takto reagují zásadně slepí fandové. Takže asi nemoc z povolání...
Andy 5.12.2005 15:20

tak

kde je ten blbej bláznivej Ladislav ? Gůgluje
Kajan 5.12.2005 15:05

Astone, není pravda, že ODA těžila z nějakého elektorátu, který je pravicový a přitom nevolí ODS. Jen, co ODS

nabrala sílu, ODA se přirozenou cestou rozpadla. A je tak maličká, že vlastně není! Místo ODS jinou ODS založit nelze. Lze jen ODS šlechtit. Kde by kdo vzal lidi, voliče a technickou strukturu? Vždyť to nedává žádnou logiku. Padesát procent úspěšných Čechů se musí ODS stát majiteli. A pokud se jim nebude líbit nějaký představitel, kterého si pro politické účely budou platit, pak ho prostě musí vyhodit!!! Dzp.
Cesilko 5.12.2005 15:00

Asi jsem prilis dlouze

vzpominal, jk pred 16 lety jsme byli fsude na USA televyzy, a dnes jsem, no, tam....:-(
Cesilko 5.12.2005 14:59

moje prispefky

sem uz nekdo basti k k veceri/snidani tejden...:-)
Kajan 5.12.2005 14:36

Já se o výsledky voleb nebojím, ODS vyhraje s velkým náskokem. Do voleb ještě daleko! Dzp.

Čumil 5.12.2005 15:43

Re: Já se o výsledky voleb nebojím, ODS vyhraje s velkým náskokem. Do voleb ještě daleko! Dzp.

A sestaví vládu s Nezávislými demokraty V. Železného. Nikdo jiný se už do Parlamentu nedostane... :-)) Ale Topolánek se bude muset moc snažit, aby ho Vovka nechal dělat aspoň místopředsedu.
www racek 5.12.2005 15:57

Re: Já se o výsledky voleb nebojím, ODS vyhraje s velkým náskokem. Do voleb ještě daleko! Dzp.

no právě. čím dále tím hůře, kamaráde.
ne, kajane, znovu dokáže ods prohrát vyhrané volby. dělá pro to vše.
ibn 5.12.2005 14:33

P.Kunetka

Nejak mi to uteklo, jak dopadl v pruzkumech senator Zelezny a Zlaty?
Petr Kunetka, zlocinec 5.12.2005 14:40

Re: P.Kunetka

No, mne slo spise o prvni dve mista tech pruzkumu - to mi uplne stacilo.
J. T. 5.12.2005 15:06

Re: Re: P.Kunetka

Nevíte kolik měl Železný preference před volbami do EP?
Petr Kunetka, zlocinec 5.12.2005 15:59

Re: Re: Re: P.Kunetka

Fakt netusim, sorry.
huhu 5.12.2005 15:17

Re: P.Kunetka

už ty průzkumy někdy odpovídaly výsledku voleb ?
Petr Kunetka, zlocinec 5.12.2005 15:24

Re: Re: P.Kunetka

No, on totiz jakykoliv vyzkum snazici se odhadnout vysledky voleb je hodne nespolehlivy a ma hlavne marketingovy vyznam pro danou agenturu (i kdyz obcas riskantni, aspon se o ni mluvi... lepsi negativni reklama, nez zadna, ze. Ale stat, kde muze z pruzkumu verejneho mineni vylezt Jandak a Paroubek jako nejoblibenejsi politici jiz otazku o sve pricetnosti zodpovedel.
Ale muzete se dal utesovat tim, ze jsou vsechny ty pruzkumy zfalsovane, ja Vam nebudu branit. Je mi to vcelku jedno, nejsem z branze, i kdyz neco dost o tom vim.
huhu 5.12.2005 15:44

Re: Re: Re: P.Kunetka

já prostě ty průzkumy u nás považují jako něco, co má malou vypovídající hodnotu o budoucím výsledku. Proč, to neřeším, i když nějaké přesvědčení proč mám.