22.6.2021 | Svátek má Pavla


Železný Železný

5.12.2005

Těžila z toho ODA, později sarajevští atentátníci sdružení do Unie svobody. Po Unii tedy zbude díra. V komunálních volbách sklízejí úspěchy nezávislí a lidé si přejí žít v demokracii. A fandí Železnému, ať si o něm média píší co chtějí. Z toho všeho dohromady povstala strana Nezávislí demokraté (předseda V. Železný). Bude to fungovat? Opravdu se Železného strana dostane do vlády?

I novinářský elév by dokázal Železného nejnovější tah zesměšnit. Jenže Železný je muž, který dovede překvapit. Objektivně posouzeno, naději na úspěch má blízkou nule. Do senátu se sice dostal, ovšem do horní komory se volí známé osobnosti a tou bezesporu je. Kdežto do poslanecké sněmovny volíme strany poměrným systémem. Půl novinové plachty by se dalo popsat takovýmito námitkami. Železný je však skutečně železný. Senát ho vydal soudnímu popotahování, stejně se zachoval i Evropský parlament. Ví, jak jsou naše soudy rády nezávislé na vládní straně, a i to je součást jeho motivace. Volič mu skočil na špek už dvakrát. Když skočí potřetí, bude to Železný, kdo se bude smát nejlépe. Méně důvodů ke smíchu zbude na voliče.O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu
O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu

Trvale zhubnout není snadné, to víme asi všichni. Kromě změny jídelníčku a pohybu je potřeba postarat se i o zpevnění pokožky. K tomu slouží celá...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.