2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Zelená Drápalová

Z vedení strany Zelených odešel dosavadní předseda Ondřej Liška a nahradí ho první místopředsedkyně Jana Drápalová. Polické tsunami nenastane.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 9.6.2014 11:01

Re: to: p. DOUŠEK

Já nic. Jen jsem chtěla upozornit, že když dám odkaz na Parlamentní listy já (a obvykle na kvalitnější článek, než je tento), vrhne se na mne vždy celá smečka, že Parlamentní listy jsou nedůvěryhodný zdroj.

A včera nebo předevčírem na mne Hajková ječela (a ostatní jí přizvukovaly), že když není důkladně prokádrovaný autor, tak prostě nelze jeho informace vůbec brát na vědomí.

O. Uživatel 9.6.2014 11:07

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 9.6.2014 9:48

Tak vám lidi nevím. Mám se jít setkat

s prezidentem na náměstí, nebo raději vlézt do bazénu? Těžká volba.

P. Boublíková 9.6.2014 9:51

Re: Tak vám lidi nevím. Mám se jít setkat

S prezidentem do bazénu - pokud tam na vás zbude aspoň kousek místa.

O. Uživatel 9.6.2014 9:51

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 9.6.2014 9:55

Re: Tak vám lidi nevím. Mám se jít setkat

Vodní dělo by také stálo za úvahu.

V. Hajková 9.6.2014 10:06

Re: Tak vám lidi nevím. Mám se jít setkat

Pane  Doušek-   myslíte,  že  v  městě  Doněck -  by  si  ukrajinští  separatisté   vykradli   Hokejovou  arénu-   a  pak  ji  ještě  podpálili??   Doněck   hraje  v  KHL-  a  hraje  velmi  dobře!   Nyní  má  asi  po  žížalkách!

F. Doušek 9.6.2014 9:37

Služební cesta čtyř českých senátorů na

Machu Picchu byla velmi úspěšná. Místním nabídli pomoc při zalesňování deštných pralesů. Zřejmě budeme vyvážet krkonošskou kosodřevinu.

P. Jansky 9.6.2014 9:47

Re: Služební cesta čtyř českých senátorů na

byt senatorem nikam jinam nejedu.. vzdyky jsem chtěl na maču piču

F. Doušek 9.6.2014 9:49

Re: Služební cesta čtyř českých senátorů na

Tak na tu bych taky rád.

S. Lazárek 9.6.2014 9:51

Re: Služební cesta čtyř českých senátorů na

Spíš kůrovce, toho umíme líp. Peruánský lid nám to nikdy nezapomene.

P. Jansky 9.6.2014 9:34

pro příznivce i odpůrce

http://petrjansky.blog.idnes.cz/c/412986/Maria-Sarapovova.html

F. Šimek 9.6.2014 10:40

Re: pro příznivce i odpůrce

Zdavím. Já tu Šarapovou nemusím. Jinak-je to kočka. To její hekání je ale hrůza. Stejně, jako vytahování slipů z prdele, jak to dělá Nadal. I unás byli talenti Před léty hrál jakejsi Štěpán Koudelka. To byl super talent, ale tenisovej svaz preferoval Kodeše a Koudelka emigroval. Kodeš později vyhrál Wimbledon-porazil ve finále rusa Metreveliho. Do tý doby Metreveliho neznali ani v rusku. Další talent byl Jiří Hřebec. I ten se tenisovýmu svazu nehodil, tak taky plách.....to jen pro zajímavost-mějte se.

J. Slanina 9.6.2014 11:00

Re: pro příznivce i odpůrce

No ono to s tím vítězstvím Kodeše nebylo zas až tak moc košer, pamatuješ, Fando?

"Vítězem mužské dvouhry se poprvé v historii turnaje stal československý tenista, a to Jan Kodeš, když ve finále porazil sovětského reprezentanta Alexe Metreveliho 6–1, 9–8, 6–3. Osmdesát jedna hráčů, členů Asociace profesionálních tenistů, turnaj bojkotovalo na protest proti udělenému zákazu startu Jugoslávci Niki Pilićovi. V turnaji je nahradila řada kvalifikantů a tzv. šťastných poražených."

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_1973_%E2%80%93_mu%C5%BEsk%C3%A1_dvouhra

P. Jansky 9.6.2014 11:40

Re: pro příznivce i odpůrce

zdravim pane simku.. ja jsem opacne povahy.. když někdo za to stoji rad ho ocenim.. zapomnel jsem tam napsat ze ta krasna blondynka hraje agresivni muzsky tenis.. a ze ta mlada rumunka si svou hodinu slavy jeste uzije..

F. Doušek 9.6.2014 9:13

Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Čečenci, kteří jsou občany Ruské federace, bojují proti ruskojazyčným separatistům, kteří by nejraději část Ukrajiny připojili k Ruské federaci. Dějí se to věci mezi nebem a zemí....

M. Prokop 9.6.2014 9:37

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Proti?

Většina spíš s nimi, proti Ukrajincům, kteří nechtějí, aby si Rusko zase kus utrhlo.

F. Doušek 9.6.2014 9:41

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Asi proti, jinak by separatisté s takovou slávou neoznamovali světu, že je zajali.

M. Prokop 9.6.2014 9:43

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Možná i nějaký proti, ale hlavně na té ruské straně.

Jsou to "Kadyrovci", kamoši Putina.

F. Doušek 9.6.2014 9:44

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Tak odtud pramení ta "genocida".

M. Varadinková 9.6.2014 10:47

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Už jsem to jednou psala - když se někde válčí stahují se tam "dobrovolníci", co si rádi hrají na vojáky, jako švábi na pivo. Odevšad, z Česka i Čečenska (odtamtud samozřejmě víc). Zejména, když se jim zaplatí - například dněpropetrovský gubernátor oligarcha Kolomojský (dosazený Kyjevem) si platí soukromou armádu, která taky bojuje proti separatistům.

Vinit Putina za to, že tam jsou dobrovolníci z Ruska, je stejně nesmyslné, jako vinit Sobotku či Zemana za to, že tam (prý) jsou i nějací magoři z Česka. Putinovi se tam přece ani trochu nechce, ale určitě je pod tlakem veřejného mínění v Rusku, které si přeje, aby zasáhl na ochranu ukrajinských Rusů, jejichž města ostřeluje ukrajinská armáda.

F. Doušek 9.6.2014 11:29

Re: Takže abych to s těmi Čečenci shrnul -

Takže tam češi jsou. Já vám věřím každé slovo.

K. Janyška 9.6.2014 9:04

Zelení jsou násilníci, nebezpečnější, než komunisté.

A to je už co říci... Dzp.

M. Mařák 9.6.2014 9:15

Re: Zelení jsou násilníci, nebezpečnější, než komunisté.

Jsou větší epidemií, než morové rány v Evropě ve čtrnáctém století. Hotové neštěstí pro lidstvo.

D. Švik 9.6.2014 9:29

Re: Zelení jsou násilníci, nebezpečnější, než komunisté.

Zelení jsou sice hovada, ale byznys se slunečním světlem, větrem a sodovkovým plynem odsouhlasili po celé Evropě socdemáci, lidovci...přitom je čím dál evidentnější , že podpora OZE a Evropský boj s "oteplováním" posílá Evropskou ekonomiku do kopru viz http://echo24.cz/a/i8Bcj/hrozi-nam-blackout

M. Prokop 9.6.2014 9:39

Re: Zelení jsou násilníci, nebezpečnější, než komunisté.

Je to tak, ostatně i u nás to tak proběhlo.

M. Mařák 9.6.2014 9:40

Re: Zelení jsou násilníci, nebezpečnější, než komunisté.

V ČR ho odsouhlasili i senátoři z ODS. Do parlamentu se momentálně naštěstí dostat nemohou, ale jejich zhoubná ideologie bohužel napadla většinu politických stran.

O. Uživatel 9.6.2014 9:35

Uživatel požádal o vymazání
Z. Švrček 9.6.2014 8:50

Můj bóže

Prej nenastane politické tsunami - to by musel z funkce odejít Bureš a ještě s sebou vzít Bohouše i toho černoprdelníka aby nastalo tsunami. U Lišků to nehrozí.

O. Uživatel 9.6.2014 9:37

Uživatel požádal o vymazání