22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

Ze sněmovny a okolí

Ve sněmovně se ve středu hlasovalo. První výsledek, marodéři se mohou radovat, protože i první tři dny marodění budou propláceny. Sociální demokracie si prosadila svůj bod z programu a má teď konkrétní argument, jak opodstatnit svoji účast na Babišově vládě. Komické je, že tohle marodění za peníze měl v programu i Babiš, čistě proto, že ANO nemá žádný čitelný program krom toho, že bude líp.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 1.11.2018 20:09

Na Istambul a Marrakéš hodit bobek. :-):-):-)

Tak se to má dělat a ne, že ne. :-):-):-)

S. Lazárek 1.11.2018 20:13

Re: Na Istambul a Marrakéš hodit bobek. :-):-):-)

Tak ty teď kolem sebe házíš bobkama? Tak to je u Vandasů asi pěkně veselo.....:-)

P. Vandas 1.11.2018 21:04

Re: Na Istambul a Marrakéš hodit bobek. :-):-):-)

Není nutno, není nutno , aby bylo přímo veselo. Stačí však , když není smutno, natož aby se brečelo.:-):-):-)

K. Janyška 1.11.2018 20:25

Re: Na Istambul a Marrakéš hodit bobek. :-):-):-)

Istanbul, zedníku, Istanbul... Dzp.

J. Matuška 1.11.2018 19:42

Polovina roku 2019 je deadline v kauze Čapí hnízdo.

... Nakonec moderátor otevřel otázku trestního stíhání premiéra Andreje Babiše kvůli kauze Čapí hnízdo. Zeman poznamenal, že pro média a pro veřejnost je to asi zajímavý případ, ale státní zastupitelství měří všem stejně a některé kauzy účelově nebrzdí nebo naopak neurychluje. „Já nechám dozorového státního zástupce společně s policií normálně pracovat a v případě, že by došlo k nějakému excesu, že by třeba ještě v polovině příštího roku nebylo zřejmé, kam ta věc směřuje, tak bych dal podnět k dohledu z vrchního státního zastupitelství," řekl Zeman. V současné době pro dohled nevidí důvod. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nejvyssi-statni-zastupce-Zeman-od-Moravce-varoval-internetove-siritele-nenavisti-Chce-bojovat-proti-hrubnuti-spolecnosti-552625

P. Vandas 1.11.2018 19:33

Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

M. Mařák 1.11.2018 19:39

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Blbosti, jako obvykle nic podstatného.

R. Neveselý 1.11.2018 19:40

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Zdravím! Situace je nadmíru výtečná !! :-))

P. Vandas 1.11.2018 19:57

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Babiš opět má u mne pěkné a zasloužené plus, za odmítnutí Úmluvy OSN o migraci. Konečně předseda mé vlády, který se nezakecá a mluví jasně a stručně. :-):-):-)

B. Hančl 1.11.2018 20:13

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Souhlas, 383 bude zase metat kozelce pozadu.

K. Janyška 1.11.2018 20:30

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

A co za ty mrtvé z mnohých veřejných zdrojů ? Duckého, Mrázka, Kejlu, Kovarčíka a tak ? Mengele byl také skvělý lékař, dokonce velký výzkumník a jeho dílo bylo však zakízáno používat přesto, že bylo vědecky v pořádku ? Dzp.

P. Spáčil 1.11.2018 20:38

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Podal jste trestní oznámení, když tak do toho vidíte?

K. Janyška 1.11.2018 20:41

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Ne, proč já ? Od toho jsou jiní, například Vrchní státní zástupce. Čerpám z veřejných prohlášení Mirka Topolánka, Ladislava a slovenského tisku... Dzp.

P. Vandas 1.11.2018 21:02

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

Píši si. Kajan umí plynně slovensky. :-):-):-)

P. Spáčil 1.11.2018 21:17

Re: Tož nazdar. Co řešíte? :-):-):-)

A je v kolektivu oblíben. (:-)

M. Zima 1.11.2018 19:31

Aktualita : Brexit

Agitátor financující kampaně Brexitu Arron Banks je vyšetřován v těžkém podezření, že použil na financování protievropských kampaní ruské peníze vedené přes Gibraltar a Ostrov Man. Kontakty s ruskými špiony mu byly prokázány.

M. Mařák 1.11.2018 19:38

Bankéři a finančníci

již podepsali první úspěšnou dohodu s EU. No, snad to tak úspěšně vyjde i s hranicí mezi Irsky. Nic jiného si nepřeji.

J. Václavíková 1.11.2018 19:39

Re: Bankéři a finančníci

Zatím je z toho pěkný propadák!

M. Zima 1.11.2018 19:54

Zatím nepodepsali nic,

jenom se houf zaměstnanců bank stěhuje, britové žádají o evropslá občanství a propadá se jim automobilový průmysl.

P. Vandas 1.11.2018 19:58

Re: Zatím nepodepsali nic,

Ono zas nebude tak zle. Těm Britům svobodu přeji. :-):-):-)

M. Mařák 1.11.2018 20:07

Re: Zatím nepodepsali nic,

Já také, přeji i nám kontinentálním EU Evropanům svobodu od Britů.

M. Zima 1.11.2018 20:08

Já jim ji taky přeji,

já ji přeji i těm zakomplexovaným Čechům, ale nevidím důvod, proč jim oběma mám ty jejich šaškárny financovat. Ať oba jdou a ukáží,co umí.

S. Lazárek 1.11.2018 20:11

Re: Já jim ji taky přeji,

Vidím to stejně Herr Winter, kupte si za ně raději indiánskou holku u Dubí, stejně jsou tam jen kvůli vám Němcům, Čech by se těhle holek nedotkl ani klackem.

B. Hančl 1.11.2018 20:16

Re: Já jim ji taky přeji,

Blbečku Zimo, v létě bude Libra za 50 a více korun.

K. Janyška 1.11.2018 20:32

Re: Já jim ji taky přeji,

Čecháčku ? Na vás tohle pojmenování platí... Dzp.

J. Kanioková 1.11.2018 19:16

Babiš navrhne, aby Česko nepodepsalo

globální pakt OSN o migraci. Stejně jako Maďarsko a Rakousko - https://domaci.ihned.cz/c1-66322360-babis-navrhne-aby-cesko-nepodepsalo-globalni-pakt-osn-o-migraci-stejne-jako-madarsko-a-rakousko

Premiér Andrej Babiš (ANO) bude navrhovat, aby Česko po vzoru Maďarska a Rakouska nepřistoupilo ke globálnímu paktu Organizace spojených národů (OSN) o migraci. Vláda by o tom měla jednat příští týden, uvedl její předseda. Postoj k paktu chce ještě probrat s představiteli ČSSD. Babiš ve shodě se svým rakouským protějškem Sebastianem Kurzem uvedl, že pakt stírá rozdíly mezi legální a nelegální migrací a jeho ustanovení umožňují rozdílný výklad.

Teprve bude "navrhovat", srab! Holt, dotační nervozita..

V. Čermák 1.11.2018 19:18

Re: Babiš navrhne, aby Česko nepodepsalo

Proč zrovna Srab? Kurz to řekl myslím Včera a do té doby byl taky Srab?

R. Sorge 1.11.2018 19:18

Re: Babiš navrhne, aby Česko nepodepsalo

Co je na tom špatně, že to navrhne na jednání vlády ? Vláda snad rozhoduje jako celek, premiér má 1 hlas.

V. Kotas 1.11.2018 19:39

Re: Babiš navrhne, aby Česko nepodepsalo

Od mnohých má za to +.

R. Sorge 1.11.2018 19:41

Re: Babiš navrhne, aby Česko nepodepsalo

Jasně, snad jen trouba Hamáček či další z ČSSD to chtějí podepsat.