17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Zatnutý tipec

Je to příliš hezké na to, aby to mohla být pravda: sociální demokrat Jaroslav Foldyna skřípnul ekology, pokud llze věřit zpravodajství. Život země je do značné míry ochromován činností samozvaných spolků, často financovaných státem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novák 6.4.2017 15:16

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

A mohl byste ocitovat, kdy "Rusáci a Iránci" obvinili někoho bez nejmenších důkazů z nějakého toho válečného zločinu? Kdy požadovali okamžitě a střelhbitě trestání nebo aspoň odsouzení - aniž by připustili vyšetřování?

Mohl - nebo to zrysíte?

A. Trick 6.4.2017 15:18

Na Prokopa si nikdo nepřijde

On, Rys a babky-demokratky vědí svoje. Ti se nenechají zmást nějakými fakty.

V. Novák 6.4.2017 15:22

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

Co jsou nějaká fakta proti Víře Uhlířské a obraně JPN?

Klam a mam!

"Asad je zlý, což je dokázáno tím, že použil na civilisty chemické zbraně! To, že to udělal Asad, je dokázáno tím, že Asad je zlý!! A protože použil chemické zbraně, je nutně zlý!!!"

V právničině se tomu říká "uzavřený kruh důkazů"... V matematice je to ukázka nemyšlení...

M. Prokop 6.4.2017 15:36

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

Co jsou nějaká fakta proti Víře Uhlířské a obraně JPNováka?

V. Novák 6.4.2017 15:51

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

Takže ocitovat nedokážete - a jako obvykle si zarysíte...

Netzříte - a celkem rychle.

M. Prokop 6.4.2017 17:13

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

Je mi líto (no, ne zase až tak moc) že neodpovídám na vaše dobře míněné otázky, ale píšu si co chci já, ne dle vašich JPNávodů.

V. Novák 6.4.2017 18:06

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

To nic - z důkazu, že jste zase žvanil a neviděl si do huby, se nevylžete. Kdo to chce vvidět, ten to vidí.

A kdo rysí - ten halt rysí a je mi po něm ajncvajdraj.

O. Uživatel 6.4.2017 15:23

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 6.4.2017 15:28

Re: Na Prokopa si nikdo nepřijde

Co hemoroidy, Ryse?

Když už máte takovou starost o moji prostatu...

O. Uživatel 6.4.2017 16:45

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 6.4.2017 15:23

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

No... Osobně nevidím nic špatného na odsouzení byť jen skladování chemických zbraní, natož jejich použití.

V. Novák 6.4.2017 15:26

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Aniž byste věděl, že byly skladovány, natož použity? zajímavé...

A co jaderné zbraně?

Odsouzeníhodné?

Vždy nebo jen některé?

J. Franke 6.4.2017 15:37

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Co já vím.. Ty chemické jsou přece na indexu. No, něco se tam stalo, buď bouchla bomba s jedy nebo sklad s těmito bombami, co já vím?

Leč odsuzuji obojí!

V. Novák 6.4.2017 16:01

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Chemické zbraně jsou "na indexu" v zemích, které podepsaly patřičnou dohodu.

Sýrie ji nepodepsala, protože je měla (a nic "nepřiznávala", jak žvamí Prokop, prostě to oznámila) jako protiváhu izraelským jaderným zbraním. Měla na své chemické zbraně stejný nárok jako má Izrael na své jederné zbraně - Izrael zase nepodepsal NPT, taže se na něj nevztahuje.

Po tom útoku pod falešnou vlajkou v roce 2013, kdy Obama bez nejmenšího důkazu o tom, kdo ten plyn použil, kdy dokonce zabránil mezinárodnímu vyšetřování, protože "To jistě Asad!" byla Sýrie donucena se k dohodě o zákazu a likvidaci chemických zbraní připojit, odevzdala je (jejich prekurzory, ať jsem přesný) a Američani je zničili.

Současný postup je jak přes kopírák, jenom Asad je momentálně v lepším postavení než tehdy v 13. roce: někde se objevily nějaké jedy, tentokrát se ani neví jaké, aler okamžitě se řve "To Asad!", "To Asad!".

J. Franke 6.4.2017 16:32

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

A co já s tím? Snad si můžu odsoudit, co uznám za vhodné bez Vašeho ctěného návodu, ne?

V. Novák 6.4.2017 18:12

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Ale klidně si odsuzujte třeba zítřejší počasí - brání vám někdo?

Nebo považujete podání informací za nepřijatelné znásilnění vašeho ega? Prostá pomoc - nečtěte ty informace. Klidně si blábolte o "zbraních na indexu" a podobné hámotiny... VAŠE kšanda bude uřiznuta, ne moje.

A já halt budu psát co vím - a třeba si to přečte někdo, kdo se radši reálně poučí než by se politicky korektně mýlil.

Omlouvám se za nabourání vaší Víry Uhlířské, ale nemohu zaručit, že k tomu už nedojde...

M. Prokop 6.4.2017 15:38

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Skladování i Assad přiznal, když mu Rusáci umožnili kličku, jak se vyhnout trestu za jejich použití. Že by se zbavil všech, to jste snad věřil jen vy.

M. Prokop 6.4.2017 15:35

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

Neobviňují, rovnou páchají.

J. Jurax 6.4.2017 15:31

Re: Dokazuje se vina nebo nevina?

No, ono jak kde. U sexuálního harašení kupříkladu musíte prokázat svou nevinu.

J. Matuška 6.4.2017 14:55

Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

https://www.mediaguru.cz/2017/04/milkovics-a-zelezny-startuji-z24-chteji-divaky-ct24/

To se média veřejnoprávní služby podělají. Nejen Havlérka bude mít bolení. Pár měsíců před volbami! Bunga bunga!!!

M. Varadinková 6.4.2017 15:07

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Paráda! Železný for president!

J. Matuška 6.4.2017 15:18

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Paní Varadinková, doufám, že Vás na Z24 bude hodně slyšet...

R. Neveselý 6.4.2017 15:23

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Už se těšíte, jak zavoláte řiditeli? :-))

M. Prokop 6.4.2017 15:12

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Zatím se ovšem podělávají jen věční idealisté, prvotním nadšením.

A. Trick 6.4.2017 15:12

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Jsem zvědav, zda si tam budou zvát i ty "osvědčené" z ČT24.

J. Matuška 6.4.2017 15:25

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

ParlamentníListy.cz si v krátké době získaly velkou sledovanost, kterou jim ostatní mohou jenom závidět. Jsem moc zvědavý, jaký podíl bude mít Z24 proti "mainstreamu". Pořád jsem doufal, že Vladimír Železný neřekl poslední slovo.

J. Franke 6.4.2017 17:41

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Já se domnívám, že PL už do mainstreamu právě pro svoji sledovanost patří.

Ten pan Železný, to je tentýž, co řediteloval na Nově a posléze kvůli němu platili daňoví poplatníci miliardy Kč cizímu subjektu za krádež TV licence. Pěkný týpek!

J. Matuška 6.4.2017 19:51

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Špidlovi se hodilo nevyhrát v arbitráži v Londýně a vyhrál tím volby. Prohra Železného byla i prohrou ODS a Klause. Ještě dneska se "směju", když si vzpomenu na debatu, v které doslova vyrazil dech Klausovi, že zdroje jsou...Štěpánek o tom napsal knihu, přečtěte si ji. Rozhodující důkaz byl podvodný cár papíru. Vladimír Železný se stal nepřítelem "státu", který musel být zničen. Jenom těch soudů. Ale co vám budu povídat, pokud máte na něco "svůj" názor, nikdo ničím vás nepřesvědčí o opaku. Na televizi Z24 se těším. Uvidíte, jak má vypadat zpravodajství atd. Doufám, že Petr Robejšek si s Vladimírem Źelezným budou rozumět. Pokud ne, do PS se REAL nedostanou. Bunga bunga!

P. Boublíková 6.4.2017 15:28

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

Aby tato tv nedopadla jako Parlamentní listy, tj. nebyla prohlášena za nemravnou :-)

J. Jurax 6.4.2017 15:40

Re: Milkovics a Železný startují Z24, chtějí i diváky ČT24

To bude až podle toho, komu bude lahodit a komu šlapat na kuří oka.

Protože nemravný je z principu vždy ten, kdo káže jinak než JÁ.