20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Zametání pod koberec

Když je něco tajné, tak je to tajné a nezasvěcená část veřejnosti se může jen dohadovat, co se tam pod tou dekou mele. Momentálně jde o jihočeského generála Michala Koudelku a jeho nástupce. Původně o tom měl jednat sněmovní bezpečnostní výbor a média jsou plná spekulací, jací poslanci jsou pro udržení Koudelky ve funkci a jací proti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Havelka 5.8.2021 18:41

Já jsem koupil taky pár Bernardů, Svátečních, líbí se mi ty patentní uzávěry..

K. Zelený 5.8.2021 19:12

Jeden z mých oblíbených. Pokud jste ještě nečetl tak doporučuji romány Smolař a Správkař. Stejně precizní jako jeho povídky, navíc dosti "kulervoucí", antož větší plátno.

H. Lukešová 5.8.2021 18:21

Novinky : Posilující STAN zneklidňuje Piráty. Zatímco Starostové a nezávislí (STAN) vstupovali do koalice s Piráty jako strana balancující na hranici volitelnosti, za poslední půl rok dle průzkumů STEM vyrostli a upevnili svoje místo. Naopak plánovaný lídr uskupení, Piráti, nadále oslabuje. V „pirátské“ základně navíc existují obavy, že v regionálních baštách získají starostové díky kroužkování více mandátů, ač platí jen třetinu nákladů kampaně.... Tak to je šlamastika.

J. Kombercová 5.8.2021 18:27

Tak to by bylo hodně sprosté, platit třetinu nákladů a získat víc křesel. :))

P. Jirkovský 5.8.2021 18:27

Ale vy máte radost, ne? Bureš zase povládne ....

H. Lukešová 5.8.2021 18:30

Já jsem ANO nikdy nevolila a ani ho v těchto volbách nehodlám volit, ale komunistů a Pirátů se vážně velmi obávám, takže ho považuji za lepší variantu než komunisty a Piráty.

D. Mach 5.8.2021 19:43

Komunisty z ÁNO považujete za lepší než komunisty z KSČM? Pro mě jsou nevolitelné obě strany, ale ti druzí mají alespoň koule se ke svému přesvědčení přiznat.

P. Boleloucký 5.8.2021 18:03

Dnes drží pod krkem všechny diskutéry Koudelka. Dovolím si odbočit a zamířím k čerstvým informacím z průzkumu preferencí politických stran 2 měsíce před volbami. Na toto téma je tu nezvyklý klid. To když zveřejnil výsledky Kantar a roztočil to Moravec v jeho nedělním pořadu, to bylo jiný kafe. Vygradovalo to hned u Pirstanu v obsazování vládních funkcí a nakukování do ministerských kanceláří. Pirstan přiznal, že musí v předvolebním klání změnit taktiku. Co tím myslí zatím neprozradili. V jejich řadách se teď řeší, Jaký ten ledňáček nabídnou potencionálním voličům. Možná také využijí současnou popularitu mladého Babiše a využijí ho, jako poslední možnost zlomu výsledků. Budou ho sebou asi vláčet po náměstích a ukazovat ho, jako opičáka či liliputa. Uvidíme, ale situace před volbami se mění každým okamžikem.;-)

H. Lukešová 5.8.2021 18:07

Výsledky volebních průzkumů jsme tu řešili ráno a dopoledne. :-)

P. Boleloucký 5.8.2021 18:31

Nestíhám ! Každý všední den do 15,30 jsem v pracovním procesu a pomáhám místním dědků mít radost se zvýšeného důchodu.;-)

H. Lukešová 5.8.2021 18:35

Tak to je velmi záslužná činnost a to naprosto bez ironie.

M. Němec 5.8.2021 18:52

Slušnej Brňák.

Je jich málo, ale najdou se.

M. Němec 5.8.2021 18:09

A to už jste slyšel, že panu Drobnému někdo ukradl v Brně na hlavním nádraží peněženku s pěti sty korunami ?

Minulý týden v úterý to bylo.

H. Lukešová 5.8.2021 18:13

Tak v Brně se stal mnohem strašnější zločin. Jako z nevýslovného hororu. 29letý boxer umlátil k smrti 27letého muže kladivem. Zavražděný mladík měl před svatbou.

Boxer Alain B. (29) podle policie spáchal nelítostnou a hlavně brutální vraždu v brněnské čtvrti Slatina. Kladivem umlátil teprve sedmadvacetiletého muže u odlehlých garáží. Podle informací Blesku měl mít zavražděný před svatbou a ke všemu se jednalo o syna známé televizní moderátorky. Ta kromě syna přišla v zimě také o manžela.

https://www.extra.cz/zurivy-boxer-29-umlatil-v-brne-muze-27-kladivem-zavrazdeny-mladik-mel-pred-svatbou--8ba39

M. Němec 5.8.2021 18:16

V Brně je to samej gauner.

P. Jirkovský 5.8.2021 18:18

Možná to byl ten samej, moje babička, žena z lidu, říkávala, že kdo lže, ten krade a kdo krade, ten může i zabít. A tolik lidí zase v tom Brně není, nebo jo?

M. Němec 5.8.2021 18:22

On byl ten boxer nějakej bratranec pana Drobného, říkala u nás v konzumu paní Kombercová.

Kdoví, co pan Drobný v tom Brně minulej tejden vlastně hledal za štěstí.

V Brně , tam se čerti ženěj.

H. Lukešová 5.8.2021 18:24

Ale paní Kombercová není z Brna a ani nebydlí ve stejném městě jako Vy, nebo snad ano?

J. Kombercová 5.8.2021 18:28

On nemá ani konzum. Jen flanděru.

V. Čermák 5.8.2021 18:45

;-DR^

M. Němec 5.8.2021 18:28

Já nevím, kam na ty drby paní Kombercová ze Struhařova chodí a tahá je k nám do konzumu.

P. Boleloucký 5.8.2021 18:55

Ta ti Němče dala přes celó čuňu !;-D

J. Havelka 5.8.2021 19:10

Kde, Blboučký..?

P. Jirkovský 5.8.2021 18:27

Já jsem tam jednou byl a hnedle bych zabloudil. A nebudete tomu věřit, maj tam ulice a na nich koleje! Jako v nějakým městě ....

J. Havelka 5.8.2021 18:32

Když jsem tu zatáčku mezi Prahou a Vídní navštívil, zpíval v Evropě Arnošt Kavka, to byl dokror! A ne jako paní Boublíková...

J. Havelka 5.8.2021 18:34

doktor

P. Jirkovský 5.8.2021 18:46

https://www.youtube.com/watch?v=LN7szGN1cmE

P. Boleloucký 5.8.2021 18:52

My jsme holt od rány. Jak vidíme vyčuraného pražáka, tak hned bum ! Feri by mohl vyprávět.;-D

D. Mach 5.8.2021 19:49

Jo, samí Slušní lidé. Jen nevím, proč chodíte do divadla v teplákách.

J. Drobný 5.8.2021 18:14

Blahůrek tu zase roztáčí svoje fantasmagorie, asi se v konzumu nudí, zákazníci nechodí, prý prodává prošlé a předražené zboží!:-/