18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Za občany občanštější

O Koncepci občanského vzdělávání v České republice jsem se dočetl na Novinkách v komentáři Václava Klause ml. Autor ho vnímá jako dílo neomarxistických aktivistů, kteří pomalu, ale jistě prostupují strukturami veřejné správy a snaží se společnost uchopit mocensky a ideologicky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 31.7.2018 17:12

Re: Poznámka k "existenci jsoucna"

Exotopedie? Škoda ze ten projekt tak nějak u.tel. .

V. Kotas 31.7.2018 16:51

Šéf nejvyššího soudu to má trochu ( víc ) popletený.

H-systém, poškozené by měl podle něho odškodnit stát. Podle mě, by to měla udělat soudcovská unie, která není schopná si udělat pořádek ve svých řadách, jednotlivý soudci, kteří se podíleli na protahování této kauzy.

V. Čermák 31.7.2018 17:27

Re: Šéf nejvyššího soudu to má trochu ( víc ) popletený.

I Monsport by se měl zapojit. 20 let tam dělal typaře pro podvodníky...

V. Kotas 31.7.2018 17:50

Re: Šéf nejvyššího soudu to má trochu ( víc ) popletený.

Asi proto tam byl dosazen dodatečně.

J. Franke 31.7.2018 18:04

Re: Šéf nejvyššího soudu to má trochu ( víc ) popletený.

Podle zákona prodával jen se souhlasem věřitelského výboru a soudu. Jinak to ani nejde, tak co víte víte víc?

J. Fialová 31.7.2018 16:42

Hlavně netříštit síly :))

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zbavte-se-okamury-jinak-s-vami-nejdeme-jak-se-strany-domlouvaji-pred-volbami-52949

(Předmětem sporu je pan Hayato Okamura, nikoliv pan Tomio Okamura)

I. Kellner 31.7.2018 16:48

Re: Hlavně netříštit síly :))

..pěkně smýkaj s Japončíkem, sem a tam....pro dobro věci, samozřejmě..-)

I. Kučerová 31.7.2018 16:32

Podobná "masírka" do škol?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ne-ne-ne-Zasadni-prohlaseni-tykajici-se-H-Systemu-546017

... Takáč uvedl slova soudce Kamila Kydalky, který prý tvrdil, že z H-Systemu měla čerpat peníze i ČSSD, tehdy pod vedením Miloše Zemana, a zeptal se senátora, zda by se k tomu ČSSD neměla nějak postavit. Štěch řekl, že dnešní vedení ČSSD neví nic o tom, že by z H-Systemu přišly jakékoliv peníze do sociální demokracie. Na to Takáč opáčil, že když byly peníze v igelitových taškách, tak asi v účetnictví nebudou.

...Soudci Kydalkovi se zřejmě doneslo, jak jeho slova Takáč prezentoval, a ohradil se na svém facebookovém profilu: „Daniel Takáč z ČT24 je velmi zvláštní člověk. Podsouvá mi slova, která jsem nikdy neřekl. Aby bylo jasné, pane Takáči, řekl jsem, a to opakovaně, že pan Šlouf docházel do H-Systemu celý rok 1996 pro částku 3x 8 000 Kč. Jedna částka pro něj za tzv. propagaci H-Systemu, druhou a třetí přebíral pro 2 muže. U hlavního líčení na dotaz, kdo jsou tito muži, uvedl, že jeden z nich je jeho soused a druhého zná z práce v Lidovém domě. To je vše! Nikdy jsem neřekl, že nosil igelitové tašky peněz do LD nebo ČSSD. Toto je uvedeno i v rozsudku z 19. 2. 2004. Netuším, kde jste ten nesmysl, pane Takáči, vzal! Doufám, že se mi za tuto mystifikující informaci omluvíte! Děkuji předem,“ a přidal své iniciály, KK.

M. Vondráček 31.7.2018 16:49

Re: Podobná "masírka" do škol?

Že by Šlouf někam celý rok chodil a měl z toho jen 8 tisíc ?? Tomu se mi věřit nechce ...

V. Čermák 31.7.2018 17:28

Re: Podobná "masírka" do škol?

A proč né?

M. Vondráček 31.7.2018 17:34

Re: Podobná "masírka" do škol?

Otázka je spíš proč jo ...

F. Doušek 31.7.2018 16:51

Re: Podobná "masírka" do škol?

Tady názor jiné zasvěcené osoby:

https://zpravy.idnes.cz/marvanova-h-system-stan-komunalni-volby-praha-top-09-fho-/domaci.aspx?c=A180726_093250_domaci_kop

a ten to víceméně potvrzuje.

F. Doušek 31.7.2018 16:23

Liberečtí zemědělci hlásí, že letošní boj o

řepku vyhráli.

P. Vandas 31.7.2018 16:34

Re: Liberečtí zemědělci hlásí, že letošní boj o

Tak to jim blahopřeji. :-):-):-)

M. Vondráček 31.7.2018 16:44

Re: Liberečtí zemědělci hlásí, že letošní boj o

To by ale byla ostuda, prohrát s řepkou :-)

F. Doušek 31.7.2018 16:52

Re: Liberečtí zemědělci hlásí, že letošní boj o

Řepka soud prohraje.

L. Kolman 31.7.2018 16:10

Tak to dopadá,

když někdo neví, kdy skončit. Že nejlépe je skončit v nejlepším. Že i pak se bude svět točit dál. Jarda Jágr oznámil, že definitivně končí. Kdyby skončil před třemi lety, mělo to úroveň, teď už to odcházení mnohé mnoho nedojme. Tak dlouho odcházel/neodcházel, až to mnohé přestalo zajímat. Někteří už ho ani za toho prezidenta nebudou chtít. Se mohl o Hrad utkat s Ebenem a Gottem. A volební manažery mu mohli dělat Klus s Macháčkem a Rupertem. A poradce pan režisér Svěrák.

P. Vandas 31.7.2018 16:17

Re: Tak to dopadá,

Na Jardu nesahej. Je to úžasný chlapík. Pro vlast vykonal více, než kdokoli jiný.:-):-):-)

L. Kolman 31.7.2018 16:21

Re: Tak to dopadá,

Však jo, také jsem mu celý jeho hokejový život fandil. Mluvím o tom jeho konci/nekonci, který se táhl tři roky a zanechal velmi rozpačitý dojem, slušně řečeno. Zkrátka si myslím, že mu těchto tanečků nebylo třeba, nahráno měl snad dost.

P. Vandas 31.7.2018 16:24

Re: Tak to dopadá,

No, oni ty neslavné konce, nekonce čekají na každého z nás, mne nevyjímaje. :-):-).-)

V. Čermák 31.7.2018 16:26

Re: Tak to dopadá,

Když ono ho to pořád baví a končit se mu nechce. A vaši rozpačitost určitě přežije...

L. Kolman 31.7.2018 16:35

Re: Tak to dopadá,

Jak nechce, právě oznámil, že definitivně končí. A jinak nemluvím jen za sebe, jsem slyšel celou řadu názorů jiných.

J. Franke 31.7.2018 16:20

Re: Tak to dopadá,

Pane Láníčku, běžte do toho Vy. Slibuji, že máte můj hlas

L. Kolman 31.7.2018 16:25

Re: Tak to dopadá,

Já už mám rád svůj klid. Kdo by vás tady pak poslouchal, kdybych kamarádil s Fidelem, Pol Potem a Kimem. A Gottwaldovi nechal dodatečně vybudovat mauzoleum. Hned vedle té vysoké mešity v Praze.

J. Franke 31.7.2018 16:33

Re: Tak to dopadá,

No jo, ale to by tam musel být Kléma z vosku...

I. Kellner 31.7.2018 16:28

Re: Tak to dopadá,

Domnívám se, že příštím prezidentem by opravdu měla být žena.

Mým favoritem se tedy stávají p. JarkaF nebo p.Kombercová.. -)

P. Vandas 31.7.2018 16:32

Re: Tak to dopadá,

A co Hajková? :-):-):-)

J. Franke 31.7.2018 16:42

Re: Tak to dopadá,

Spencerová by byla lepší.

L. Kolman 31.7.2018 16:40

Re: Tak to dopadá,

Na pí Boublíkovou jste zapomněl? Jen ať se holky poperou. Čím jich bude víc, tím bude větší prča. Jsem viděl dívčí souboje v bahně, ty by se mi líbily nejvíc.

M. Vondráček 31.7.2018 16:51

Re: Tak to dopadá,

On nevěděl kdy skončit , jelikož se mu nedostalo rad od jihomoravského vševěda. Kdo jiný by mohl vědět kdy skončit :-)