2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Vztek politikovy manželky

Rozčilení lidé nedělají rozumné věci. A Petra Paroubková ve středu rozčilená zcela jistě byla. Neunesla výrok Vrchního soudu, že týdeník Reflex se jí nemusí omlouvat za karikatury kreslíře Štěpána Mareše, a navíc se patrně dodnes nevyrovnala s prohrou (nevýhrou, řečeno s Klausem) svého manžela v květnových volbách. Jedině rozčilením lze potom odůvodnit text její esemesky, kterou poslala redakci Reflexu. Odůvodnit, nikoliv omluvit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 25.7.2010 9:09

Re: Kajan

Nebyl jste komouš ? To jsem rád !  Doufám, že jím nejste teď !? Dzp.

V. Pavel 25.7.2010 9:12

Re: Kajan

Kajane - nejen intelektuální, nýbrž ani etickou úroveň pro přijatelnou diskuzi pro mne nesplňuješ!

K. Janyška 25.7.2010 9:36

Re: Kajan

Troubo ! Dzp.

M. Komárek 25.7.2010 12:21

Kajane - zcela upřimně doporučuji

vyhnout se jakékoli diskuzi s pošukem pavlem. Končí to zabanováním a zrovna u vás by to byla celkem škoda ...

V. Pavel 25.7.2010 7:32

"Prasení" diskuzí, aneb "Komárkovci" opět na scéně!

Nepoučitelný konfliktní diktátor M. Komárek nedá pokoj s osobním napadáním druhých ani po vyhození z Lidovek a zahajuje své neslavné působení spočívající v osobních útocích na druhé i zde. Jeho nechvalně proslulý, ještě  primitivnější komplic, R. Sedláček - rovněž vyhozený z Lidovek, zde opět "přispívá" výlučně stereotypním pomateným napadáním mé osoby a neetickým propagováním svých slabomyslných www. stránek!

POUČENÍ /před opětovným vyhozením kvůli jmenovaným agresivním kreténům i odsud/: NEREAGOVAT!!! NEREAGOVAT!!! NEREAGOVAT!!!

R. Sedláček 25.7.2010 17:26

Re: "Prasení" diskuzí, aneb "Komárkovci" opět na scéně!

Tak nereaguj BLBEČKU!!!!

PSYCHOLOG II.

J. Urban 25.7.2010 1:14

no jo, ale proč třeba nějaké funkce

nedosáhla Petra? Nebo v čssd je funkcí i "manželka Jyrky"?

M. Komárek 24.7.2010 22:02

neverending story?

koukám, že "psycholog" v.pavel po vyhození z LN řádí tady.

Zkušenost říká, že kdo na něj reaguje, je při jeho vyhazovu zabanován také ...

V. Pavel 25.7.2010 7:03

Nepolepšitelný Komárek?

Nedáš si pokoj od osobního napadání druhých ani po vyhození z Lidovek, KRETÉNE?

R. Sedláček 25.7.2010 7:07

Re: Nepolepšitelný Komárek?

Komárek vyhozen nebyl, toTY A STÁHLS S SEBOU I OSTATNÍ, KTEŘÍ SE BRÁNILI TVÝM HNUSOTÁM. Myslíš, že stačí smazat ikonku a přepsat malá písmenka ve jméně na velká? NESTAČI:

v.pavel - kapacita s malým

teď by měl vyskočit PIXA na obranu

F. Doušek 25.7.2010 11:27

Re: Nepolepšitelný Komárek?

čertík Pixa je stále na Lidovkách. Nahradil v.pavla, ale jeho slabomyslností nedosahuje.

V. Pavel 25.7.2010 11:35

Re: Nepolepšitelný Komárek?

Doušku - můžeš uvést konkrétní příklad aspoň jedné zmíněné údajné "slabomyslnosti"? Nemáš problém pouze s chápáním některých, resp. něčích, příspěvků?

F. Doušek 25.7.2010 13:05

Re: Nepolepšitelný Komárek?

mohu. Sprosté napadání mé rodiny z tvé strany, které bylo pravděpodobně i jednou z mnoha příčin, proč tě v.pavle vyhodili z Lidovek, svědčí o tvé slabomyslnosti, připomínající chování těch nejhorších ubožáků, které si pamatuji ze základní školy. A jak vidím, tady se chováš ke svým novým oponentům naprosto stejně.

V. Pavel 26.7.2010 5:35

Re: Nepolepšitelný Komárek?

Doušku - mohl by jsi své tvrzení doložit? Je jisté, že lžeš!

R. Sedláček 25.7.2010 17:35

Re: Nepolepšitelný Komárek?

Klidně několik souborů slabomyslností:

PSYCHOLOG I.

Varoval jsem tě, aby sis nebral do svých smradlavých úst mou zesnulou matku, o které nevíš vůbec nic. Nedal sis pokoj. Proto zde budu tvé sprosťárny šířit i nadále. Třeba i za cenu vyloučení. To mi za tro stojí ty samostředný génie.

M. Komárek 25.7.2010 11:36

Re: Nepolepšitelný Komárek?

Pixovi tam po lobotomii zřejmě něco ponechali ...:-)

J. Rey 24.7.2010 20:51

No a co takhle dát paní Paroubkové,

okusit její vlastní medicinu a některá z těch političek by ji měla zažalovat.Myslím,že by to byla nejlepší odpověď té a těm,kteří každou hloupostí otravují justici.Jsem přesvědčen,že tyto kauzy vyvolávají ne pro to,že se cítí býti tak zneuctěni,ale pro to,aby se dostali do ohniska zájmu a byli na prvních stránkách deníků.

S. Maršálek 25.7.2010 11:27

Re: No a co takhle dát paní Paroubkové,

Ke stupidním tematům se obvykle nevyjadřuji, ale teď se pozastavím u vašeho příspěvku a reaguji bonmotem. U jedné místopředsedkyně PS je kritika Paroubkové na místě a sňatek je důkazem. U dalších žen ve vedení by mohla žaloba hrozit, poněvadž tam je to jasné, že o sex v žádném případě jít nemohlo. Byla by to rarita anebo dokonce nějaká úchylka.

V. Bok 25.7.2010 14:09

Re: No a co takhle dát paní Paroubkové,

Jistě. U paní Talmanové se jednalo o tzv. neposkvrněné početí.

R. Sedláček 25.7.2010 18:14

Re: No a co takhle dát paní Paroubkové,

Myslíte, že ženatý premiér Topolánek potkal Talmanovou, která zrovna byla bez práce. Vrhla se premiérovi do postela a dostala místo ve sněmovně?

Tak to nebylo, že ne. Někdy se prostě lidé na jednom pracovišti do sebe zakoukají a vztah je na světě. Děje se to všude. Talmanová nikam nepostoupila a nic nezískala. Tento příklad je velmi hloupý. V případě Petry Kováčové je situace jiná.

I. Hil 24.7.2010 16:32

Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

je typickým potvrzením rčení že "peníze nesmrdí". Proto se neštíti ničeho a hází zvratky kolem sebe. Hlavně když to sype.

M. Vondráček 24.7.2010 16:48

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

zkuste to také jako Mareš, třeba Vám to půjde lépe :-))

I. Hil 24.7.2010 16:50

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

Na to nemám, bohudík, žaludek.

M. Vondráček 24.7.2010 16:53

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

nebo neumíte kreslit...

R. Tesařík 24.7.2010 17:56

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

to je zoufalé.

J. Štrobl 24.7.2010 16:51

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

Ano, máte pravdu. Pochopení satiry vyžaduje jistý stupeň inteligence.

M. Machek 24.7.2010 18:51

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

tak tohle je perla..

I. Hil 24.7.2010 20:44

Re: Paroubková je mi šumafuk, ale Mareš

Já vím, satira se dá vyjádřit i zvratky. Já se toho ale nehodlám účastnit.

R. Kujínek 24.7.2010 15:03

Reflex?

Ten jsem dlouhý roky čítával a líbil se mi, takovej liberální zajímavej časopis.

Ale postupem času se změnil v propagandictický plátek proti socanům a s redaktorem Šafrem ve velice odpudivej plátek.

Co je to za lidi, kteří za to dávají peníze? Propagandistický materiály se odjakživa rozdávají zadarmo, nebo ne?

J. Slanina 24.7.2010 16:05

Re: Propagandistický materiály se odjakživa rozdávají zadarmo.

Máš recht, kujóne, tohle: http://zpravy.idnes.cz/o-paroubkovi-vyslo-872-stran-na-kridovem-papire-f4u-/domaci.asp?c=A070317_105236_domaci_klu  se taky rozdává zadarmo. Akorát, že to už nikdo nechce. (_!_) se s tím vytřít nedá a do schránek se to, naštěstí, nevejde.