1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Vyrovnávání s minulostí

TOPka podpořila vládu ve věci amerického konvoje a vysmála se pokusům vinit ji z neústavnosti a z obejití parlamentu. Zdá se dokonce, že pokusy pana Vyvadila a dalších putinčíků probudily Krakena, protože kde kdo se chystá Američany vítat, kluby motorkářů v podstatě vytvoří ten živý štít, za který jsem se tu přimlouval, a na zastávkách konvoje se chystají vítačky a oslavy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 27.3.2015 21:51

Re: I duševní eunuši si chtějí "zadiskutovat"!!!

Tak ted jste nám tu Jilkovu samomluvu vysvětlil, díky.

R. Sartori 27.3.2015 22:06

PŘECEDO JÍLKU,tak jsme zase vyhráli- lektorka je na prášky

:-)))

:-)))

:-)))

K. Němec 27.3.2015 22:12

Re: PŘECEDO JÍLKU,tak jsme zase vyhráli- lektorka je na prášky

Někdo holt je na prášky a jiný pod práškama. Viď Čuldo. To zas muselo být zobání.

J. Jílek 27.3.2015 23:15

Re: PŘECEDO JÍLKU,tak jsme zase vyhráli- lektorka je na prášky

Jste zřejmě nadán duchem spíše kritickým, než tvůrčím...

M. Vondráček 27.3.2015 22:06

Re: I duševní eunuši si chtějí "zadiskutovat"!!!

Vy jste toho zářným příkladem :-)

J. Jílek 27.3.2015 22:16

Re: kremlobot kremlobotu botem :-)

vy jste neuvěřitelně chápavej...

R. Sartori 27.3.2015 21:47

GRUPÍÍÍR !!!

:-))))

:-))))

M. Vondráček 27.3.2015 22:08

Re: GRUPÍÍÍR !!!

Vskutku prudce inteligentní projev.

J. Jílek 27.3.2015 23:08

Re: GRUPÍÍÍR !!!

Autor: M. Vondráček Datum: 1.3.2015 15:01

Liden s jistou dávkou inteligence se občas stává, se nad sebou pochybují. Vás to ještě nepotkalo ??

J. Jílek 27.3.2015 23:16

Re: GRUPÍÍÍR !!!

Jste zřejmě nadán duchem spíše kritickým, než tvůrčím.....

J. Matuška 27.3.2015 20:54

Ištvanovo Waterloo

Šnajdr podle uzavřené dohody obdrží 524 500, Fuksa 847 502 a Petr Tluchoř 507 489 korun. Ministerstvo spravedlnosti zároveň uveřejní omluvu všem třem mužům.

J. Matuška 27.3.2015 20:57

Re: Ištvanovo Waterloo

http://echo24.cz/a/whkan/istvanovo-waterloo-exposlanci-ods-dostanou-stovky-tisic

K. Janyška 27.3.2015 21:00

Re: Ištvanovo Waterloo

To je hrozně málo a nejde to k tíži Ištvanovi a Šlachtovi. To je obří chyba... Dzp.

K. Berka 27.3.2015 21:07

Re: Ištvanovo Waterloo

A to nás ještě čeká causa Ráth.

M. Prokop 27.3.2015 21:11

Re: Ištvanovo Waterloo

Co nás, ale DRátha. Už si na kriminál odvykl, bude si muset zase zvyknout.

Třeba si tam také najde dva různé partnery. :-P

K. Berka 27.3.2015 21:16

Re: Ištvanovo Waterloo

Něco mu dají, aby odůvodnili vazbu.

Kramarovič chce asi 13 melounů.

M. Prokop 27.3.2015 21:29

Re: Ištvanovo Waterloo

Něco mu dají, protože nejen žral, ale i dost ohavně u toho mlaskal.

J. Tolman 27.3.2015 20:49

Přitažlivost nevolnictví

Užasl jsem nad čečenským opovržením vůči dagestánským vesnicím, jejichž obyvatelstvo podle čečenských názorů vůbec nevědělo, jsou-li to Íránci, Ázerbájdžánci, Kalmykové, Turkmeni, či co vůbec jsou. „Jsou to zparchantělí Rusové nebo Uzbeci!“ uslyšel jsem mnohokrát.

Občas mám pocit, že čečenská klasifikace – s výjimkou uzbeckých vlivů – se týká části mých spoluobčanů. U lidí, kteří se narodili a vyrostli v této středoevropské kotlině, vzhlížení a ochota „přichýlit tomu tam se dubisku“, jak doporučoval Jan Kollár, mě naplňuje údivem a potřebou poznat, kde jinde, než v centrálách ruských tajných i veřejných služeb, se takové ideje mohou rodit. Navíc většinou souběžně se spontánním odporem vůči evropským hodnotám, které jsou zavrhovány jedním dechem s požadavky EU a s racionálně ničím nepodloženým a neopodstatněným antiamerikanismem. Ta adorace nevolnictví, nenávist k demokracii a nevzdělanost a hloupost jsou pozoruhodné.

Radkin Honzák, http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=24971

J. Tolman 27.3.2015 20:54

Ještě kousek

Obdiv k ruské kultuře tyto postoje určitě nezakládá, protože většina z této skupiny na samotný pojem kultura mentálně nedosáhne. Vojnu a mír má většina české populace zprostředkovanou stejnojmenným americkým filmem, leda by se zhlédli v životním stylu autora (o němž ale vesměs nemají ponětí). O Dostojevském je všeobecně známo, že je Idiot, Achmatovová, Okudžava, Jevtušenko, ani Solženicyn by obdiv k samoděržaví nejspíš nevyvolávali.

A tak je nejpravděpodobnější, že současní vládci Ruska evokují u našich rusofilů vzpomínky na bohudík dávno zašlou dobu, kdy nám vládli nízcí, a s nimi též oni, jejich pomocníci, kteří se mohli podílet na ponižování svých spoluobčanů druhé kategorie. Takový spolupodílník na moci toho sice neměl o moc víc než jeho bližní, ale mohl mnoha lidem kazit život...A o jim dnes chybí.

M. Prokop 27.3.2015 21:06

Re: Přitažlivost nevolnictví

Mne by zajímal ten "odpor k evropským hodnotám". Nikde jsem ještě nenarazil na žádné, které by sama EU nějak nedoprasila.

Takže, ač jsem silně proti ruskému obnovenému imperialismu a antiamerikanismus je mi cizí, tak moje evropské hodnoty mizí s přibýváním EU.

J. Jílek 27.3.2015 21:28

Re: Přitažlivost nevolnictví

schopnost cokoliv posoudit dokazujete ikonkou :-)))))

J. Veselý 27.3.2015 20:47

Pro bolševika...Skvělé čt art

Jj....

R. Sartori 27.3.2015 19:47

KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Diskutérem dne se stává PANÍ Z REKTORÁTU !!!

________________________________________________________

Tu-ááá.

Tu-ááá.

R. Sartori 27.3.2015 19:48

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

ZLATÉ HRÁBĚ JSOU K VYZVEDNUTÍ U MOUNTFIELDA V BRŇE !!!

:-)))

:-)))

J. Václavíková 27.3.2015 20:40

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Pochopte už konečně, že paní z rektorátu prostě postrádá zpětnou vazbu, která by jí napověděla, že šlápla vedle. Takhle se budete jen donekonečna trumfovat v inzultacích. Vykašlete se už na ni.

M. Prokop 27.3.2015 20:42

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Ty odkazy na web Pirátů byly/nebyly skutečné?

J. Václavíková 27.3.2015 20:44

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Najděte si to v diskuzi, co tím odkazem tvrdila. Byla to blbost.

M. Prokop 27.3.2015 20:49

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Já na to koukal jen zběžně.

Že byl ve Vyškově jeden příznivec Pirátů proti NATO, z toho těžko něco vyvodit. Pak ale jsem viděl nějaké odkazy na web Pirátů, kde totéž požadovali další Pirátové, tak předpokládám, že než to prohlásíte za blbost, tak tam kouknete. Mně to celé nechávalo klidného a navíc jsem dostal hlad a jal se připravovat krmi.

A skoro bych měl to podezření, že pokud to vuvuzelu tak excituje, tak je to asi pravda.

I. Tellner 27.3.2015 21:06

Samozřejmě p. Boublíková pravdu měla.

J. Václavíková 27.3.2015 21:09

Re: KOMOUŠI NIC NEORGANISUJÍ ! TO PIRÁTI ! MU-HEHE !

Popravdě, moc se mi nechce to znovu vysvětlovat, je jednodušší, pokud si najdete začátek, kde pan Rys rozporoval tvrzení, že jeden odpůrce konvoje, který se přihlásil k podpoře Pirátské strany, zakládá oprávnění pro tvrzení, že Piráti organizují protesty. Ani ty další snahy o odklonění neměly více logiky. Srovnávat nezávazný návrh jednoho Piráta na vystoupení z Nato s oficiálním programem strany je nonsens. O to větší, že uváděný příklad z programu jiné strany se ani netýkal hypotetické podpory NATO, ale struktury řízení.