17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Výborný nápad

Předseda komunistů Vojtěch Filip vzkázal v sobotu Andreji Babišovi, že pokud nezmění svoji politiku stran nasazení našich vojáků v cizině, ať si hledá podporu jinde. To je výborný nápad, protože podpora by se najít mohla velmi snadno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 21.5.2018 6:12

Re: Drzost a sprostota komunistů je nevídaná - vlastně

Myslím, že je u nás - a nejen u nás v této době velmi mnoho lidí, kteří ty hodiny dějepisu dost nutně potřebují.. Mnoho občanů Západu, včetně vedoucích politiků, nezná vývoj světa v posledních staletích a podle toho to v Evropě vypadá..

Tak asi tak, pane Kellner.

M. Klas 21.5.2018 7:45

Re: Drzost a sprostota komunistů je nevídaná - vlastně

Podle mě je to nadčasové, bolševik se nezmění.

M. Krátký 21.5.2018 7:57

Re: Drzost a sprostota komunistů je nevídaná - vlastně

pane Kellnere, opakování je matkou moudrosti. To nikomu neuškodí - a také je to výstraha proti zapomínání.

P. Kmoníček 21.5.2018 8:27

Re: Drzost a sprostota komunistů je nevídaná - vlastně

Takovým Kellnerům to můžete stokrát opakovat a nepomůže to.

P. Sejrek 21.5.2018 6:01

Re: Drzost a sprostota komunistů je nevídaná - vlastně

I Junker odhalil svou pravou tvář když odhalil v Trevíru pravou tvář Marxe s tím, že on není vůbec zodpovědný za zločiny komunismu.

P. Dvořák 21.5.2018 4:42

Hamáček není figura na orloji?

Chce se na něm protočit vedle Babiše a např. prosazuje profláknutého Pocheho. Klidně i s komunisty. To vše blbosti, z trucu, aby se naplnily jeho mocenské ambice nebo z nějakého jiného důvodu?

Třeba jenom proto, že zkrátka může. "Jste si mě tam zvolili, tak si mě tam máte!"

Mimochodem, nemyslím si, že prezident republiky je povinen jmenovat jakékoliv panoptikum rádobyministrů, které mu předloží rádobypředseda vlády. Tedy ani ne jakéhokoliv nichtsmochra ministrem čehokoliv.