1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Velký problém pro premiéra, pro republiku

Andreje Babiše zjevně dohonilo to, co bylo zjevné od začátku, že totiž sloučení funkce vrcholného veřejného představitele je neslučitelné s pozicí dominantního podnikatele v tak významném sektoru, jako je zemědělství a potraviny. Když k tomu připočteme média, je na malér zaděláno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Ukolébavka 3.12.2019 10:51

Nee, já jsem horňák:-).

F. Sojka 3.12.2019 10:42

S Forejtem je aspoň sranda, von totiš tou svojí invencí tu permanentní nudu, leš a nenávist staví na pyjedestal pravdy a lásky a tím holt vzdává hold vašemu velkýmu ydólu. Muhýk ťuhýk

P. Forejt 3.12.2019 10:25

Ursula Lejnová je vlastně takový Al Gore v sukních. Její poslední výrok ....že 75% silniční dopravy přejde na železnici .....rozesmál nejednoho posluchače .....n-tssss

M. Ilsner 3.12.2019 10:35

Podělaný Prejt hodnotí... ;-D

P. Forejt 3.12.2019 10:20

proč si někdo myslí, že bruselští komisaři jsou nejvyšší božstvo?? Jsou to idioti, jací se vyskytují v každé populaci. Jourová, Oettinger, Michel ....co jméno, to výstavní hovado. Doporučuji neodpovídat, nechat vyhnít a Brusel přehlížet, jako planinu ......n-tssss

D. Švik 3.12.2019 10:26

přijdou jiní a ti se nezakecají...já jsem pro aktivní odpor- Brusel do základu vypálit, srovnat bagrem, zatravnit. Bruselské potentáty soudit za vlastizradu...

T. Kočí 3.12.2019 10:26

Jsou to idioti, jací se vyskytují v každé populaci.

Souhlas a vy jste toho dokonalý důkaz.

J. Fridrich 3.12.2019 10:27

No, bruselští komisaři nic moc, ale toto byli AUDITOŘI a většina jich byla z Česka... Kydat hnůj do vlastního hnízda šlo našim závistivcům vždy hodně dobře...

M. Krčmář 3.12.2019 10:44

Informaci,kdo audit zpracoval jsem nenašel. Babiš má smůlu,že ti auditoři nejsou Šaroch(co na něj asi Bureš našel?), takže má problém. Ale již ho řeší,socani otáčí v otázce "sirotků",on to bude "humanitárně" akceptovat a korekce bude mírná. Tak chystejte "pokojíčky".

D. Švik 3.12.2019 10:15

Už dorazila Greta

do Madridu? Bez ní tu vojnu se sodovkovým plynem nevyhrajem.

P. Boublíková 3.12.2019 10:28

Ještě má cca 10 dní čas. To nejlepší nakonec. [>-]

J. Kombercová 3.12.2019 10:41

Ve finiši dovesluje?

J. Fialová 3.12.2019 10:46

Dnes by měla přistát v Portugalsku. Akorát zase trošku skvrna na ekologické kráse - zase to nebylo bez emisí, kapitánka katamaránu musela kvůli té její plavbě přiletět do USA z Anglie. Tím se počet transatlantických letů při akci "Greta" zaokrouhlil na hezkou desítku. (Ekocesta Evropa - USA: 3 členové původní posádky jachty odletěli zpět do Evropy, 5 členů posádky plus 1 odborník pro návrat jachty letělo do USA.)

M. Krčmář 3.12.2019 10:55

Greta to zvládne, dopluje na katamaránu až do Madridu.

T. Kočí 3.12.2019 10:10

Vrcholně mne uráží, když Čobolák-Česka bolák, se stále zaštiťuje Českou republikou proti Bruselu. Je to jeho průlom, jeho zlodějna.

J. Chaloupka 3.12.2019 10:43

Jak říkala včera v Čt Jourová, takových auditů je... a nikdo s EK nemá zájem. Ti naši komunisté v čele s Peksou se asi musí víc snažit.

J. Fridrich 3.12.2019 10:07

" Muž u Londýna záměrně najel do skupiny dětí, jedno zabil. Jméno zadrženého policie nezveřejnila. Policie po zadržení řidiče uvedla: „V tuto chvíli už není ohrožena veřejnost.“ - Toto se přece nyní v Evropě děje denně a veřejnost není ohrožena ? Veřejnost evropských zemí je ohrožena vlastními vládami, které umožnili a pozvali muslimské smrtelné nepřátele naší křest'anské Euro-Atlantické civilizace do Evropy a hostí-živí zde vrahy svých vlastních občanů, žen a dětí.... Naši předci, kteří během minulých 2 000 roků několikrát za velkých ztrát na životech odrazili ty arabsko-muslimské agrese do Evropy se musí obracet ve svých hrobech - naposledy jsme je odráželi před cca 335 léty kousek od nás u Vídně za pomoci polských a českých rytířů...

" Slovinsko čelí sílícímu náporu migrantů. Do začátku listopadu dorazilo nelegálně do země 14 tisíc lidí, především z Alžírska, Afghánistánu, Sýrie a Íránu. Ve srovnání s předchozím rokem narostla migrace o více než 72 procent. " -

Už jsou blízko, blizoučko - a napadaný premiér Babiš nám bude ještě svým nekompromisním postojem k nelegální imigraci moooc dobrý...

T. Kočí 3.12.2019 10:15

To mu pravda hraje do karet, stejně jako vožungrovi, ale nenechte se tím zaslepit. To není zásadový postoj, to je populismus. Když bude třeba zachránit AF dotacemi, přijmeme (ČR, ne AF) třeba tisíce připrchlíků. A ti nebudou ubytováni v ČH.

D. Švik 3.12.2019 10:18

Ta svině z Londýna je bílý Brit. Jméno už zveřejnili. Důvody neznámé. Na fotce vypadá jako magor.

J. Fridrich 3.12.2019 10:24

Píšete " Ta svině z Londýna je bílý Brit. Jméno už zveřejnili." - Pokud to není opálený muslim, tak to bude asi - a dost pravděpodobně bílý muslim, část populace bývá prostě defektní - a bylo by to potvrzení toho rčení, že " výjimka potvrzuje pravidlo ". Přece víme, kdo takto v Evropě téměř denně " dovádí "...

J. Venc 3.12.2019 11:11

Ti smradi, co umlátili řetězem od kola našince tedy byli "bílí muslimové"?

Hm.

:-)

J. Fridrich 3.12.2019 11:24

Jste schopen vnímat napsaný text ? Tak znovu co jsem napsal - " část populace bývá prostě defektní - a bylo by to potvrzení toho rčení, že " výjimka potvrzuje pravidlo "....

J. Venc 3.12.2019 11:31

"Pokud to není opálený muslim, tak to bude asi - a dost pravděpodobně bílý muslim" - reagoval jsem na první část Vaší věty, což myslím jest zřejmé. Patrně byste si měl po sobě pečlivěji pročítat, co sem nabastlíte. Experte na defektní části populace a jejich výjimky. Termín "bílý muslim" je bezobsažná blbost - zjednodušeně. Abyste lépe rozuměl.

:-)

J. Fridrich 3.12.2019 11:46

Vašemu bastlení je někdy těžko porozumět, ale na pozici učitele na základce by jste to mohl zkusit....

J. Venc 3.12.2019 11:50

"na pozici učitele na základce" - byste.

A nemohl, jen si tak diskutujeme. Není mi po Vašich prapodivných příměrech jinak vůbec nic.

J. Fridrich 3.12.2019 12:30

Nemusíte být skromný, výraz BASTLENI je váš...

P. Forejt 3.12.2019 9:58

termín parlamentních voleb v Británii se blíží (12.12) a konzervativci jasně vedou. Je zřejmé, že i teroristické útoky hrají Borisovi do karet ....a že jich ještě bude. Takže brexit je neodvratný a Brusel to ví ......n-tsssss

P. Forejt 3.12.2019 9:53

Aston se opět plete ....to přece není audit pro naší republiku. To je audit pro poslaneckou opozici, pro novinářská trdla typu Moravce, Wollnera, Železného atd. pro idiotské senátory Fischera, Lásku, Hilšera .....a zkrátka další pitomce. My ostatní si užívejme předvánoční náladu ....n-tssss

I. Štípek 3.12.2019 9:59

Přesně tak!

T. Kočí 3.12.2019 10:16

Tak užívejte a nepište hovadiny- denně!