Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Maroko včera porazilo Belgii .....a v Bruselu se rozpoutalo peklo. Ušmudlaní zapalovali auta, rozbíjeli výlohy a napadali policejní jednotky .....tolik zpráva .

Asi by se hodila v EU debata o integraci, co Mařáku ??? .......n-tssss

0 0
možnosti
Foto

Football hooligans, běžný zjev.

Skinheads Oi!

0 0
možnosti
Foto

Ten padesáti sekundový souhrn historie Ruska, "Díra", jak na to dal dole ve článku odkaz pan Zamazal, je opravdu docela podařený kousek, jářku, nebo co.

https://www.youtube.com/watch?v=TfydR4ra4U0

0 0
možnosti
VV

Na co jsou demonstrace a na co jsou petice? Když se tomu politická garnitura směje včetně JEJICH médií?

Ta arogance mainstreamu se jim vrátí jak bumerang!

0 0
možnosti
VM

JO,

VODA SE VAŘÍ

0 0
možnosti
VZ

K vyjádření Vrábela. Není jediný, prezidentský kandidát Hilšer navrhoval vystřelit z Ukrajiny na Moskvu jaderné rakety. Ty by doletěly za 5 minut a Moskva by nestačila odpovědět.

0 0
možnosti
JA

Vážně? Hoďte link do placu, ať se pobavíme.

0 0
možnosti
PO

Tak se nám ten výsledek speciální operace začíná rýsovat. Rusko si ponechá KRym, získává Donbas a Ukrajina bude bez NATO.

Škoda jen, že se nedohodli předem a mohlo být ušetřeno spousty mladých životů ?? .....ach joooo

0 0
možnosti
Foto

Opakuješ se jako obehraná deska.

0 0
možnosti
PO

Ve stejné době, kdy se z díry po raketě v Polsku ještě kouřilo a kdy nejen Černochová opět prokazovala svou vysokou inteligenci okamžitým vyhlašováním války Rusku kvůli napadení státu NATO, už Poláci dávno věděli, že casus belli má příliš viditelně ukrajinský původ.

Poláci dlouhé hodiny potichu čekali, až se vzbudí americký prezident a pošle jim notičky.

Co dodat závěrem ?? ....přestože Pšonci věděli, že raketu, která zabila dva Poláky na Polsko vystřelili jejich ukrajinští přátelé, tak si kvůli tomu předvolali ruského velvyslance....

0 0
možnosti
LN

Putinův DEBIL P. Odložil už zase vytáhl 14 dní staré lži a vylepuje je dokola po Internetu. Rv !!

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
PO

Když dva dělají totéž :

Cokoliv v souvislosti s jadernými zbraněmi provede Rusko, i kdyby jen promazali panty na dveřích hajzlu v jaderné ponorce, je následně popsáno jako hrozba či vydírání. Provedou-li nemlich to samé USA, je to popisováno jako něco samozřejmého takřka poeticky a se zjevnou láskou. Například jako „vycenění jaderných tesáků“ na zlého bubáka a připomenutí síly... Protože americké jaderné nálože přece vybuchují tak nějak radostněji.....n-tssss

0 0
možnosti
PO

I když zpravodajská technika za ta léta obrovsky pokročila, prakticky žádné nezávislé záběry z první linie nevidíme a jsme krmeni v podstatě pouze a jen propagandou? Proč místo toho vidím výhradně idiota z ČT, který v modré vestě stojí u díry v zemi 50 kilometrů za frontou a papouškuje to, co hlásí Kyjev? Proč nemáme zpravodaje i na ruské straně fronty, nebo proč nevyrazí Kubala na Donbas, když tak strašně rád cestuje? Nějaké odpovědi mne napadají, ale nechám si je radši pro sebe......n-tssss

0 0
možnosti
Foto

Pokud chcete lépe porozumět tomu, jaká je skutečná životní úroveň v rusých regionech, podívejte se na kompenzace, které dostávají matky padlých vojáků od místních úřadů. V lepším případě to jsou stovky tisíc rublů (několik desítek tisíc korun), mnohem častěji má ale kompenzace materiální podobu. Od února jsme tak mohli jako „bolestné“ vidět například několik kilo čerstvých ryb, maso nebo základní potraviny, např. brambory a rýži, a nově také sadu ručníků nebo jiné domácí předměty ruské produkce. I proto ruští velitelé rabování ukrajinských domů nejen tolerují, ale dokonce podporují nebo se ho sami účastní. (T. Dvořák)

0 0
možnosti
KK

Moskva opakovaně prohlásila, že dodávky vojenské techniky jen prodlužují konflikt a transport zbraní se stává legitimním cílem ruských vojáků.

Nedivil bych se, kdyby i v České Třebové byl zničen transport amerických zbraní. I s Českou Třebovou. :-( Rv

0 0
možnosti
SL

Zatím klid pane Křivane.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz