Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Co myslíte, lhal tehdy, nebo lže dnes? ►Logos Eleutherios // Pavel všechnu tu ódu na Sovětský svaz napsal ne proto, že by tomu věřil (dle jeho slov), ale proto, že to musel udělat – jinak by nemohl pracovat. Tak jsem si říkal, jak mohu věřit dnes všem jeho aktuálním postojům – co když i dnes říká a píše něco jen proto, aby mohl udělat tu aktuální "práci"? Já ho nechci soudit, ale když usiluje o "nejvyšší" post, tak musí počítat s tím, že případní voliči budou řešit i jeho minulost...◄ Já si ale myslím, že tehdy i dnes prostě myslí na sebe a svoji kariéru. Howgh.

0 0
možnosti
Foto

Komouš jak Babiš. Nebrat. Stejný model.

0 0
možnosti
Foto

Povšimněme si, jak do (mediálního) zapomnění rychle míří kyjevská raketa, jež záměrně mířila na polské území. Stále křečovitější tragikomický herec v roli prezidenta popřevratové Ukrajiny doufal, že to konečně vtáhne jednu ze zemí NATO do přímé války proti Rusku. Sice se přepočítal, protože do jaderné konfrontace s lépe vybaveným Ruskem se Pentagonu zatím nechce, ale otazníky nad zběsilými pokusy prohrávajících kyjevských nácků spíše narůstají, než mizí. A proto musí celá provokace co nejrychleji zmizet pod kobercem – podobně jako zmizelo „vyšetřování“ odstřeleného Nord Streamu. (P.Hajek)

0 0
možnosti
Foto

co od klausovic pohunka čekat jiného, než takovéto kydy

0 0
možnosti
DM

D43a78n11i21e75l 65M74a51c44h

28. 11. 2022 21:34

Russáci prý nechali z Ukrajiny unést přes 700 tisíc dětí. Putler napodobuje další Hitlerovy postupy?

0 0
možnosti
SL

Na Ukrajinu je tu odborník Láňa a máte štěstí že jde právě kolem, on vám to určitě vysvětlí.

0 0
možnosti
Foto

Musk sympatizuje s Ronem DeSantisem a varuje před woke-ismem. Výborně. DeSantis by byl výborný americký prezident, pravicový, konzervativní, proizraelský a o mnohem mladší než Trump.

0 0
možnosti
DM

D37a45n89i75e74l 17M33a90c57h

28. 11. 2022 21:35

Také normálně uvažující a bez vazeb na Russko.

0 0
možnosti
Foto

Prezident Václav Klaus píše Fialovi.

Vážený pane předsedo.

„Asi se s námi shodujete, že situace je neudržitelná a vrcholně nebezpečná pro všechny. Konflikt na Ukrajině je dlouhodobě největší bezpečnostní hrozbou na našem kontinentě.

Probíhající vojenská eskalace ohrožuje celou Evropu, včetně České republiky. I když si naše veřejnost hrozící nebezpečí příliš nepřipouští, je možnost vzniku otevřeného válečného konfliktu v naší blízkosti velmi reálná.

Největší obětí dnes a denně vyhrocované situace je a bude Ukrajina samotná. Nikoli v zájmu obyvatel této země se odehrává velmocenský střet USA s Velkou Británií na straně jedné a Ruska na straně druhé. Zájmem Ukrajinců válečný střet na jejich území rozhodně není a být nemůže. Na válku mezi Ukrajinou (v zastoupení USA) a Ruskem na ukrajinském území by Ukrajinci doplatili dalším hlubokým ekonomickým rozvratem, společenskou destabilizací a totální ztrátou nezávislosti. Válečné hrátky s nejmodernějšími zbraněmi nejsou nevinnou počítačovou hrou. Nelze lehkovážně spoléhat na to, že se v napjaté situaci a v nestřežené chvíli do takových hrátek nemůže vloudit chyba. Ta by uvedla do pohybu nezvladatelný vývoj se spontánní dynamikou, jež zastavit by nebylo možné. Nestalo by se tak v historii poprvé. I když Rusko nepochybně sleduje své vlastní zájmy, které nejsou totožné se zájmy dalších účastníků konfliktu, jeho obavy o vlastní bezpečnost jsou legitimní a je třeba je brát vážně....!

0 0
možnosti
DM

D92a38n20i97e87l 52M39a64c59h

28. 11. 2022 21:37

Ten se zbláznil už dávno.

0 0
možnosti
Foto

Ronaldo dal konečně gól, aniž není jisté, jestli se míče vůbec dotknul:-)

0 0
možnosti
Foto

nejni to moc na koukání, taková okopávací holomajzna :-)

0 0
možnosti
KV

Langoš za 150 a Bráník pívo za kilčo. Kdo chce, zaplatí, ale to je ta "náplava" Prahy opravdu tak blbá? Kolik je v Praze echtovních pražáků, křtěných Vltavou? Rád se nechám poučit, apropó, dobrého langoše udělám s Viegin olejem, za 4 kousky emineter (za 4 na 150). Qui modo, qui bono (tedy mne, uchýlím se do řehole domácí kuchyně). No nekupteto...

0 0
možnosti
Foto

I45v52o 72S39e40m27r53á73d

28. 11. 2022 21:14

Ano, langoš 150, viděl jsem před pár dny u Palladia.

Nebral bych ani za páďo či dvacku, spíš z důvodů dietních.

Žíly mi to ovšem (zatím) netrhá. Vysoká inflace, ale zase naše poctivá česká koruna. No neber to.

0 0
možnosti
Foto

V dnešním právu píšou, že kvůli podpoře války bylo u nás obviněno téměř 50 lidí. To obvinili celou vládu i s náměstky? Asi jen ministry a první náměstky, protože každý ministr má minimálně 15 náměstků, to by zabrali celý Mírov.

0 0
možnosti
Foto

V dnešním Právu...

0 0
možnosti
JF

Fašistická vláda chce začít jadernou válku s Ruskem, tvrdí Vrabel. Vyšetřuje ho policie

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/ceska-vlada-utok-na-rusko-dezinformator-vrabel-ladislav.A221128_150833_ln_domov_rkj

Toho mešuge by neměla vyšetřovat policie, ale Chocholoušek ... ;-)

0 0
možnosti
SL
JF

Klimatičtí aktivisté se přilepili ve filharmonii, odnesli je i se zábradlím

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/klimaticti-aktiviste-filharmonie-nemecko-hamburk.A221128_174645_zahranicni_misl

Tak se na ně, mešuge - doufám, že je neodlepovali, ale uložili ad acta ... ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz