30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Ve sněmovně spatřen Andrej Babiš

Ve sněmovně spatřen Andrej Babiš . Spatřen, pobyl chvíli a zase odešel. Jeho přítomnosti si všimla věrná Alena Schillerová a nadšeně to komentovala. Stoupla jí naděje, že Babiš v politice zůstane?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Nešpůrek 8.2.2023 8:52

Ne.

Já bych chtěl, aby ti dva měli stejné podmínky. A ne aby ten, který podvádí, konkurenčně zničil toho poctivého.

Pitomče. Meeeee ...

L. Novák 8.2.2023 8:55

Tys nikdy neprovozoval živnost, jenom kecáš nesmysly! Rv !!

R. Nešpůrek 8.2.2023 9:03

Stejné podmínky jsou základ. Nemůže jeden daně platit a druhý ne.

A tak raději ať neplatí žádný z nich. To je řešení hodné ministra financí.

Pěkně se nám vybarvil. Vlastně přebarvil.

L. Novák 8.2.2023 9:06

Ty jsi jenom bolševickej závistivej blbec. Kam jste to dopracovali za totality? Přesně tam... (_,_)!!

"Tak dlouho jsme dávali pozor, aby někdo nezbohatl, až jsme zchudli..."

R. Nešpůrek 8.2.2023 9:18

Daně jsou základem fungování každého státu. A má je platit každý, tak jak mu ukládá zákon.

A určitě by to nemělo fungovat tak, že kdo podvádí, ten je vítěz.

Novobolševiku.

I. Polák 8.2.2023 10:15

S tím tady neuspějete. Stokrát si můžete říkat že EET nastolilo konečně férové vstupní podmínky a stejně vás ti parchanti překřičí. A Stanjura ? Ten je stejně falešný jako jeho nastřelený příčes. Co můžete chtít od ministra, který se na svou funkci připravoval pouze a jedině zdokonalením kštice?

L. Polehla 8.2.2023 8:55

Bože, do čeho jsi duši dál!

V. Mokrý 8.2.2023 8:50

Ten by mohl jít dělat ministra financí do USA.

L. Polehla 8.2.2023 8:59

Podle něho nejchudší země na světě, protože mají nejvyšší dluh (v absolutní hodnotě).

J. Havelka 8.2.2023 8:37

Ing.Vratislav Ludvík

Pustil jsem TV (ČT24, co jiiného), a zde útiskovka ANO. Jsa otrlým, chvíli jsem vydržel, a ověřil si: 1) ANO není konstruktivní opozice; nenavrhuje řešení, jen nadává; 2) snahou ANO není vytvářet lepší svět, ale decimovat ten současný. 3) ANO nemá vlastní myšlenky. Vypnul jsem TV.

S. Rádl 8.2.2023 8:54

Aniž bych chtěl urážet, ve vašich příspěvcích jsem zatím také žádnou vlastní myšlenku nenašel.

J. Havelka 8.2.2023 8:32

@lukas valenta

Hlupák Zeman během deseti minut vcelku precizně urazil slovenskou prezidentku, když ji označil za zelenou fanatičku, když jí sebral slovo a vynadal jí, že má za okny ošklivou rozhlednu.

Větší ostudu jsem dlouho neviděl.

V. Mokrý 8.2.2023 8:35

:-/;-(

J. Fráňa 8.2.2023 8:36

Ona není zelená fanatička?;-D

J. Havelka 8.2.2023 8:39

To může řict Fráňa tady, ne prezident na návštěvě, ééé..?

J. Drobný 8.2.2023 8:46

To by musel být takový pokrytec jako ty bulíčku Havel-ků. Na fóru se mile usmívat a za zády pomlouvat.:-/

V. Mokrý 8.2.2023 8:52

Na světlo bóží, vytažená z klobouku.

Z. Linda 8.2.2023 9:13

Tak tohle rozvědčík nedokáže, tak velkou ostudu nezplodí,stačí převlek kabátku.

T. Novy 8.2.2023 8:30

Velkej kobliha z toho musí být na prášky. Většina lidí se mu směje, nic nedokázal, ani vyrovnaný rozpočet co slibovat. “Úspory” dělal škrtáním investic, strukturu státních výdajů zhoršil navýšením mandatorních výdajů, na Kalouskovo ocenění ani nedosáhl, ještě se mu musel omlouvat, pak se na něj provalilo, že Agrofert podvodem ukradl svému zaměstnavateli ...

Politická kariéra na ho ....

A ti, co tu před lety řvali, že co úspěšnÝ podnikatel, to je samý zloděj, co patří za mříže, tak z nich jsou teď nejfanatičtější obhájci čistého oligarchy.

To nevymyslíš.

P. Jirkovský 8.2.2023 8:32

Náhodou .... Třicet tisíc mrtvych zme zachránili, pamatujete?

P. Čech 8.2.2023 8:39

"Většina lidí se mu směje"???

Kolikpak těch většin u nás máme? Já měl vždy za to, že většina je jen jedna a to nejméně 50%+1. V médiích je možno se dočíst, že nejdůvěryhodnějším politikem u nás je Babiš. To je novinářský názor většiny. Že by se mu titíž lidé smáli?

T. Novy 8.2.2023 8:41

Matematika a logika jsou potvory.

Nejoblíbenější neznamená >50%

J. Drobný 8.2.2023 8:41

Jste prolhanej kripl a nactiutrhačný prase. Právě kvůli sviním, jako jste vy, to tady co nevidět Ondřej Neff zavře.© Jirkovský2023

P. Jirkovský 8.2.2023 8:43

Ale to jsem psal kvůli sviním a anonymům, jako je třeba tzv. "Drobný".

J. Drobný 8.2.2023 8:48

Nojono, z prasete květomluvu nedostanete ....©Jirkovský

T. Novy 8.2.2023 8:47

Máte záchvat?

J. Drobný 8.2.2023 8:51

Proč myslíte? Jenom používám mluvu zdejších elitních diskutérů. U nich to jako záchvat nevidíte?;-)

J. Drobný 8.2.2023 8:54

Malá kobliho, to vy jste z toho asi na prášky.

Píšete blbosti a jde vám to znamenitě.©Jirkovský

J. Havelka 8.2.2023 8:29

Víte, co je HAARP?

Nevíte, protože nic. Ale dezoláti mluví o tom, že jde o seismickou zbraň použitou v Turecku, která způsobila zemětřesení, aby se Turecko zapojilo do války. Tohle není názor. Tohle je čistá lež a dezinformace. Fakt si ještě někdo myslí, že to není problém?

T. Novy 8.2.2023 8:31

A kolik blbů na toto naletí?