17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Vánoční déjà vu

Barbora Tachecí otevřela v Rádiu Plus v předvečer Štědrého dne významný problém – postavení křesťanských menšin v muslimském světě. O postavení těchto lidí se málo píše, protože je to politicky nekorektní. Je to mlčení pokrytecké, hanebné – srovnatelné se zakrýváním očí před nacistickou genocidou Židů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 25.12.2015 21:38

Re: Nepozorně, čtu......

Nic takového není možné, neboť peníze jsou prostředkem směny. A ta je možná beze ztrát jen ve srovnatelných podmínkách. Takže v jistém segmentu trhu ano, ale v jiných ne... Dzp.

M. Mařák 25.12.2015 21:48

Kecy, "klasik" řekl, že

nezná účinnou metodu, jak rozlišit čisté a špinavé peníze.

M. Prokop 25.12.2015 21:51

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

A měl pravdu, tehdy a o tom, o čem to řekl.

Je to moc dobrý test inteligence.

M. Mařák 25.12.2015 21:53

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Jistě, naprosto s ním souhlasím.

S. Lazárek 25.12.2015 21:54

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Tím projde opravdu jen ten, kdo má všechny Mistrova elpíčka a nad postelí jeho plakát....:-P

M. Prokop 25.12.2015 21:56

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Hlavně minimální ekonomické i politické znalosti.

Elpíčka a plakát jsou už jen ona příslovečná třešnička.

S. Lazárek 25.12.2015 22:04

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Minimální mám já pane Prokope, to ho zase tolik nepodceňujte......:-)

M. Prokop 25.12.2015 22:09

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Názoru na výrok jste se ovšem vyhnul, takže nic.

S. Lazárek 25.12.2015 22:13

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Nejsem ani profesorem ekonomie ani politickým matadorem, takže můžu jako obyčejný člověk hodnotit jen jeho sebestřednost, domýšlivost a narcismus v rozměrech mě opravdu nepříjemných, takže tak.

Já osobně raději ty, co se pletou a jsou omylní a spíš se podobají mně samému, než mému neomylnému laptopu.

M. Prokop 25.12.2015 22:16

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

O voze a o koze. Já o platnosti výroku, vy o vašich averzích k autorovi. Nejsa tak osobně zaměřen, hodnotím výrok.

Zákonitě se to poněkud míjí.

S. Lazárek 25.12.2015 22:21

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Mýlíte se pane Prokope, protože ani Vy nejste profesorem ekonomie, natož politickým matadorem, můžete tedy jen omdlévat obdivem nad neomylností výroků Pana Profesora, aniž byste byl schopen jít do hloubky při analyzování jeho tezí. Mně jsou jeho předpovědi poměrně ukradené, nicméně jsem si říkal, že kdyby byla specielně po těchto Vánocích nějaká panelová diskuze na téma klimatologové vs Pan Profesor, asi bych si to pustil, zrovna tohle bych rád viděl na vlastní oči......:-P

M. Prokop 25.12.2015 23:35

Re: Kecy, "klasik" řekl, že

Omdlévejte si nad čím chcete, jen své omdlévání nestrkejte mně.

No a s tím oteplováním, to zase pláčete na špatném hrobě. Já (ani Klaus, který vás tak excituje) nepopírám fakt oteplování, jen mám jisté pochybnosti o jeho antropogenním vytvoření, taktéž o (ne)způsobech "boje" s tímto jevem.

Dobrou noc a divoké sny o "Panu Profesorovi" přeji.

M. Prokop 25.12.2015 21:55

Re: Nepozorně, čtu......

Myšlenka je to zajímavá, nejsem si ale jist s funkčností ukončení emise.

D. Green 25.12.2015 21:55

Re: Nepozorně, čtu......

Ano, jsem hlupec se solidním vzděláním, který na těžbě a obchodování vydělává měsíčně (mimo jiné aktivity) cca desetinásobek vašeho důchodu. Přeji vám hodně zdraví a už vás nebudu ničím v diskusi obtěžovat. Jste úplně prázdná množina poznání.

S. Lazárek 25.12.2015 22:05

Re: Nepozorně, čtu......

Vidíte a je Vám to všechno hovno platný.

D. Green 25.12.2015 22:12

Re: Nepozorně, čtu......

Všiml jste si, že na vaše použité vložky cca dva měsíce nereaguji ?

S. Lazárek 25.12.2015 22:23

Re: Nepozorně, čtu......

Ne, proč bych si měl všímat zrovna Vaší podivné periody?

D. Green 25.12.2015 22:54

Re: Nepozorně, čtu......

Hmmm, bylo to na vás asi složité. Běžte poplkat třeba s panem Prokopem. Zase složité ? Tak se odlepte.

V. Karda 26.12.2015 9:53

Re: Nepozorně, čtu......

Krásně se odkopáváš Ostravskej blbečku.Přesně tohle jsi sem psal jako aktivní paragán Milota .Ještě jsi zapoměl napsat kolik nemovitostí máš v Anglii.Piš dál Češi mají pohádky rádi.Třeba vymyslíš ještě nějakou až si půjdeš na úřad pro dávky ty miliardáři.Jenom přiblblé socky se chlubí majetkem a přitom mají holou prdel.

D. Green 26.12.2015 13:19

Re: Nepozorně, čtu......

Jste sprostý tykající soudruh. Jste ulhaný, lepivý jedinec, kterého neznám a nechápu, co vás k tomu vede. Vaše další invektívy nekomentuji, jste obyčejný závistivý český soudruh. Mnohé věci vám mohu osobně vysvětlit, jste však zbabělý anoným.

V. Karda 26.12.2015 16:54

Re: Nepozorně, čtu......

Pod kolikátým jménem tady vystupuješ blbečku.Jméno jiné ale mluva stále stejná..

D. Green 26.12.2015 17:48

Re: Nepozorně, čtu......

Zbabělý soudruhu s kulovnicí, máte hnědé kaliko. Až vás najdu, bude legrace, anonymní chcípáčku.

D. Green 26.12.2015 19:19

Re: Nepozorně, čtu......

Netykat, zbabělý anonymní soudruhu. Máte hnědé kaliko, ani flintička vám nepomůže.

M. Mařák 25.12.2015 21:08

Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

jak do akvária...

"Civilizace je procesem emancipace jednotlivců od kmenového života...," pravil Kajan. "Až kmenovému životu, tedy k hrdému českému nacionalismu", dodal starý dobrý M.M., kruh kolektivismu se uzavřel...

:-)

M. Prokop 25.12.2015 21:18

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

Starý, dobrý, posedlý .... :-P

K. Janyška 25.12.2015 21:21

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

Možná starý, možná i dobrý, ale každopádně hloupý, jako pantok. Bez základního vzfělání pro vyšší, hlubší a složitější diskuze... Dzp.

M. Mařák 25.12.2015 21:29

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

Od nacionalistického kolektivisty, jenž se upnul k Hayekově vizi občanské společnosti, to opravdu sedí. To je vír v palici jako ve ždímačce, 10 000 otáček za minutu...

:-)

P. Vandas 25.12.2015 21:37

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

Myšlenka je to impozantní, ale má to dvě vady. Chybí mu právní ochrana států a není dostatečně chráněn proti padělání. :-):-):-)

P. Vandas 25.12.2015 21:39

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

Myslel jsem Bitcoin. :-):-):-)

M. Mařák 25.12.2015 21:44

Re: Kolektivisto Janyško, vidím do Vás

V tom je to geniální, vše se odehrává se mimo státní sektor...

Wikileaks je momentálně financovaná jedině díky Bitcoin, neboť platby přes PayPal a ostatní normální bankovnictví USA zakázaly.

:-)