29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Vaječná intifáda pokračuje

V Plzni se Jiří Paroubek musel skrývat před vajíčkovou smrští za oranžovým deštníkem. Politická kultura v tom není žádná, ovšem o politické kultuře se v Blbákově nedá mluvit už dávno - vše začalo Langerovými přihlouplými billboardy a od těch dob se politika přenesla na ohrady a na plakáty. V letošních volbách se dají udělit dvě ceny: za myšlenkovou impotenci je vítězem ODS, v oboru lži a hulvátství ČSSD, přičemž vrcholem je billboard osočující Topolánka a Zahradila, že "zavinili světovou krizi".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Real 89.176 .68 27.5.2009 21:19

Re: Dnes budu klidně spát!

 Co vo nás výte ?

Lucifer 27.5.2009 21:09

jen abych se nedivil

až se mi to rozvířené bahno zavře nad hlavou... dí soudruh hádes. Moje odpověď zní: Jen ať se klidně zavře, horší už to být nemůže.

Já si skutečně nepřeju, aby dvacet let po pádu bolševika tuhle zemi ovládaly staré bolševické držky, a je mi jedno z které strany.

Jak jsem vůči mladé generaci kritický a skeptický, tak vajíčkovou revolucí si u mne evidentně šplhla.;-)

Ludmila 27.5.2009 21:10

Re: jen abych se nedivil

u mně taky.;-)

dr Turnowski 27.5.2009 21:10

Re: jen abych se nedivil

další generace má být lepší, než ta předchozí...

Lucifer 27.5.2009 21:13

Re: jen abych se nedivil

to obecně nefunguje a nejsem vůbec (zatím) přesvědčen, že ta nastupující bude lepší, jen konstatuji, že o sobě konečně dali vědět způsobem jiným než fetováním a duc ducáním, a že je mi to sympatické.;-)

hadesxx 27.5.2009 21:15

Re: jen abych se nedivil

Kdyby neměli hlavu prázdnou z fetování a ducducání, tak by přišli na něco konstruktivnějšího. Takhle se jen vztekají, zcela beze smyslu.

Lucifer 27.5.2009 21:16

Re: jen abych se nedivil

Tak vidíte, také jsem si to myslel - a proto jsem tak mile překvapen. Dzp.;-)

dr Turnowski 27.5.2009 21:16

Re: jen abych se nedivil

no já si myslím, že to tak musí být a to, že se někdo holt nepovede je jenom potvrzení oho pravidla. Když já vidím třeba některé synkovo spolužáky, že už v jejich letech vědí co budou dělat, a kde budou studovat...a taky, kam budou chodit na brigádu, No prostě se mi to líbí. V těchto věcech jsem optimista. 

Neonek 27.5.2009 21:15

Re: jen abych se nedivil

Snad je, na lži odpovídá "ne" a to je prima začátek ;-)

.... 27.5.2009 21:20

Re: jen abych se nedivil

 lepší? snad jsou jen a jen vyšší:-/

ibn 27.5.2009 21:12

Já si skutečně nepřeju, aby dvacet let po pádu bolševika tuhle zemi ovládaly staré bolševické držky, a je mi jedno z které strany.

Tak to jste musel dvacet let spat, soudruhu Lucifere, protoze ty tu byly vzdycky. Uz za komancu si naplanovaly, ze si cast statu zprivatizuji a tu druhou ponechaji a to se jim take vcelku povedlo.

Lucifer 27.5.2009 21:14

Re: Já si skutečně nepřeju, aby dvacet let po pádu bolševika tuhle zemi ovládaly staré bolševické držky, a je mi jedno z které strany.

nechte si ty stařecké tiky, soudruhu ibne. DDT.:-/

čulibrk 27.5.2009 21:27

Re: jen abych se nedivil

R^ a už mi nečti myšlenky:-D:-D:-D

F. Vízek 88.100.57 27.5.2009 21:06

Trochu smutné konstatování člověka, který se nikdy neshrbil ...

Bylo pro mě velmi obtížné, když jsem v 60.letech jako VŠ student (1962 až 1967), bojoval s hydrou totality a za demokracii, jak jen jsem mohl,  - a hned dva roky poté byl režimem označen za nepřítelskou osobou - a tak mi to vydrželo až do mých padesátin... se všemi důsledky pro mne i pro rodinu.

A nyní na prahu své sedmdesátky mám znovui konstatovat, že demokracie se už zase nenosí?  Že opozice se znovu netrpí?  Že už zase jedna pravda, jedna cesta, jeden vůdce? 

Copak střídání vlád není normální v každé demokracii, ba dokonce zárukou, že pluralitní politický systém funguje, jak fungovat má?  

clay 27.5.2009 21:09

Re: Trochu smutné konstatování člověka, který se nikdy neshrbil ...

dej sem plné znění tutlaného rozsudku, čeho ses v něm dovolával ve svém občansko-právním soudu se zaměstnavatelem, aby sis zachoval flek;-P

AndyP 27.5.2009 21:11

Re: Trochu smutné konstatování člověka, který se nikdy neshrbil ...

že se vám ještě chce komunikovat s cvokem, který se dnes už stylizuje do bojovníka s komunisty v šedesátých letech:))

F. Vízek 88.100.57 27.5.2009 21:17

Proč bych se stylizoval... Nemám to zapotřebí. FAKTA MLUVÍ !

1) Vážený pane doktore, rehabilitační komise svým šetřením zjistila Vaše postižení a diskriminaci z politických důvodů v období let 1948 – 1989. Komise vyslovuje hluboké politování a omluvu za Vaše postižení a příkoří způsobené rodině. Další opatření rehabilitační komise bude v souladu s připravovaným zákonem o mimosoudních rehabilitacích.  (dne 26.6. 1990, razítka, podpisy)  

2) OSVĚDČENÍ podle zákona č.87/91 Sb. ze dne 21.2.1991 o mimosoudních rehabilitacích.

Potvrzujeme tímto – podle  § 22 výše citovaného zákona, že pracovní poměr pana Dr. Františka Vízka … skončil … z důvodů politické perzekuce v přímé souvislosti s jeho demokraticky motivovaným politickým a společenským jednáním a občanskými postoji ( § 2 odst.2 zákona č. 87/91 Sb.).  Tím jsou splněny podmínky … … …  (dne 18.11.1991, razítko, podpis)  

Má každý "modrásek" ve své rodině ...aspoň jednoho takového rehabilitovaného „soudruha“?    

Petr Kunetka, sileny zlocinec 27.5.2009 21:20

Re: Proč bych se stylizoval... Nemám to zapotřebí. FAKTA MLUVÍ !

Zajimalo by mne, zda podobny dopis dostala rodina Slanskeho...

AndyP 27.5.2009 21:25

Re: Proč bych se stylizoval... Nemám to zapotřebí. FAKTA MLUVÍ !

nevím, my doma žádného bolševika nikdy neměli, ale to vaše

když jsem v 60.letech jako VŠ student (1962 až 1967), bojoval s hydrou totality a za demokracii, jak jen jsem mohl

mne skutečně rozesmálo. Vždyť jste byl ČLEN KSČ. ;-D

Víte, já bych pochopila, že jste byl mladý a blbý a vlezl k nim, ale že máte tu drzost ještě se s tím chlubit a někoho poučovat, to skutečně nechápu. Na to musíte mít sakra velkej poplužní dvůr.

Nemluvě o tom, že váš záhadný doktorát v době, kdy jste údajně byl perzekvován hovoří za vše.

.... 27.5.2009 21:15

Re: Trochu smutné konstatování člověka, který se nikdy neshrbil ...

 jste drzý vůči starým osobám:-/

F. Vízek 88.100.57 27.5.2009 21:15

Anonyme....

Až zveřejníš svoje jméno,  až se přestaneš schovávat za značku, potom se můžeme sejít a všechno - každý dokument - můžeš dostat do ruky - jako každý, kdo o to stál a stojí... 

Nestydíš se vyzývat k otevřenosti člověka, který je pod kontrolou veřejnosti, protože každý text  píše pod plným jménem ?  Já o sobě nemohu zalhat ani v nejmenším...  Já ne! 

A že jsem žaloval československý stát za chování, kterého se vůči mně dopustil?  Kolik lidí si to za totality trouflo? Za to se mám nyní stydět?  Vždyť díky tomu mám důkazy,  jak jsem se za vlády KSČ choval - a nejen mých 13 vnoučat  může mít jasno !

F. Vízek 88.100.57 27.5.2009 21:10

Když už i V. Klaus zvedá svůj hlas....

Jsem zděšen vzmáhajícími se projevy násilí, nenávisti a netolerance, jehož jsme svědky v probíhající předvolební kampani. To, co se dnes začíná dít na veřejných předvolebních shromážděních na ulicích a náměstích našich měst nemá nic společného s recesí.  Je to bezprostřední útok na elementární principy demokratické soutěže politických stran, kterou jako prezident republiky i jako občan jsem povinen hájit.

 Je proto třeba říci zcela jasně: Nepostavíme-li se v této vážné chvíli všichni – od politiků až po média – jednoznačně na odpor projevům násilí proti politickým soupeřům, ponese neblahé následky celá naše společnost. Nedopusťme, aby předvolební klání politických stran dostávalo charakter pouličních válek.

 Apeluji na všechny politiky, na všechny politické strany a všechny slušné občany v této zemi, aby veřejně odmítli tyto nebezpečné tendence a zabránili jim. Jde o víc, než si v této chvíli možná uvědomujeme. Jde o demokracii.

Realista 27.5.2009 21:13

Re: Když už i V. Klaus zvedá svůj hlas....

Nojo, ale on nemluví o vajíčkách, ale o zelených a Rabasovo broušení sekyry....

Kolemjdoucí 27.5.2009 21:15

Re: Když už i V. Klaus zvedá svůj hlas....

Já jsem potěšen, že konečně se mladí začínají zajímat o politiku a o politické strany. Jen si nepřeji aby bývalí komunisté jako jste Vy a ostatní pod rouškou demokracie zaváděli zase hodnocení co je dobré a co dobré není. Byl jste myšlením komunista a nic se u Vás nezměnilo jen se oháníte že jste je rozvracel až pozvracel.;-)

Pešek 27.5.2009 21:25

Re: Když už i V. Klaus zvedá svůj hlas....

Ano, postavme se proti násilným vyvaděčům nenásilných marťanů, kteří za svůj nenásilný protest sklidili zhmožděniny a byl jim roztrhán kostým. Myslím, že tímto to bylo nyní spuštěno - násilí, netolerance k jinému názoru. JP není chudák postižený násilím, on ho nechal vyvolat! Poprvé v roce 2005 a jak moc tehdy byl slyšet Klausův hlas? A tedy JPsklidil. Proč pan prezident neapeloval už po Litoměřicích? Protože bylo užito násilí na obyčejných lidech. To až teď je to pro VK nepřípustné, když JP nebyl k řeči připuštěn.    Rv

Real 27.5.2009 21:06

Zítra Jyrku nedáme ,beru kuky ze sqotu a taky borce z arsoftu,

fejzbůk vypálíme a demokracii upevníme !!!

Real 89.176 .68 27.5.2009 21:12

Re: Zítra Jyrku nedáme ,beru kuky ze sqotu a taky borce z arsoftu,

Zase kradeš , růžová holičko , omego, Nonejme ?;-D Minule jsi se hádal sám se sebou ! ;-D;-D;-DDocela zábavné ! Měl jsi 5 cizích nicků ! Úžas ! Ted to zkoušíš tady ;-D;-D;-D....alespon všichni uvidí , že u ODs je krást stejné ,jako dýchat !!!!!!!!!

čulibrk 27.5.2009 21:04

PEPO,že von tu zase řádí

ten agent CIA......hrozně zlej?!:-D:-D:-D

clay 27.5.2009 21:06

Re: PEPO,že von tu zase řádí

nasadil prézovi mandelinku do hlavy?

čulibrk 27.5.2009 21:13

Re: PEPO,že von tu zase řádí

to jo.....ale byl to ten,jak píše Pepa;-P;-P;-P