15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

Vaječná intifáda pokračuje

V Plzni se Jiří Paroubek musel skrývat před vajíčkovou smrští za oranžovým deštníkem. Politická kultura v tom není žádná, ovšem o politické kultuře se v Blbákově nedá mluvit už dávno - vše začalo Langerovými přihlouplými billboardy a od těch dob se politika přenesla na ohrady a na plakáty. V letošních volbách se dají udělit dvě ceny: za myšlenkovou impotenci je vítězem ODS, v oboru lži a hulvátství ČSSD, přičemž vrcholem je billboard osočující Topolánka a Zahradila, že "zavinili světovou krizi".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kanuk 27.5.2009 7:12

Re: Vzniká takové docela malé riziko, že Paroubek z těch vejcovrhů začíná těžit.....

To ja řikám od začátku, že ty vajíčka akorát dělaj p. Paroubkovi reklamu.

emil 27.5.2009 15:21

Re: Vzniká takové docela malé riziko, že Paroubek z těch vejcovrhů začíná těžit.....

No moc velkou reklamu asi ne, protože se neúčastnil dvou pražských setkání, na kterých ČSSD hlásí, že se jich Paroprase účastní. Proč asi nepřišel ? Takže vajíčka  mu reklamu moc nedělají.

Proti ignoranci 27.5.2009 4:15

A hlavně , které budete volit komunisty????? Hlavně, v kterých stranách!!!! A to si málo vyberete, když jsou nalezlý všude, ale už se tak nejmenujou - hlavně v ODS a ČSSD!!!!!

:-P:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Chitrá modrá volička, VÚML, CSc. 27.5.2009 5:58

Re: A hlavně , které budete volit komunisty????? Hlavně, v kterých stranách!!!! A to si málo vyberete, když jsou nalezlý všude, ale už se tak nejmenujou - hlavně v ODS a ČSSD!!!!!

Cituji:

Ne, ODS si intifádu nevymyslela.

Už proto, že zřejmě není schopna si nic vymyslet

Gogol 27.5.2009 7:02

Re: A hlavně , které budete volit komunisty????? Hlavně, v kterých stranách!!!! A to si málo vyberete, když jsou nalezlý všude, ale už se tak nejmenujou - hlavně v ODS a ČSSD!!!!!

Sakra. Ty jsi vysmajlíkovanej víc, než bolševici po listopadu!8-o

JardaB 27.5.2009 3:37

Při poslechu

Paroubka na čt 24 jsem se přenesl do dob nedávno minulých.Vše se tehdy svádělo  na západní imperialisty,nekalé živly a pod. Že by někdo,tak jako dnes Paroubek viděl chybu u sebe?Ani náhodou.V podobném duchu se vedla debata.Laciné,slaboduché.Kdyby se Paroubek domníval,že mu to pro volby pomůže,tak by snad na  ODS svedl vinu na globálním oteplování,povodně a já nevím ješte co.

Chitrá modrá volička, VÚML, CSc. 27.5.2009 5:45

ještě štěstí, že ODS svou geniální myšlenkou Řešení místo strašení

všechna tato obvinění jasně vyvrací....

zk 27.5.2009 6:58

Re: ještě štěstí, že ODS svou geniální myšlenkou Řešení místo strašení

váš nick vás přesně charakterizuje:-D:-/

Radim Špaček 27.5.2009 1:33

Paroubek lže, kudy chodí

Kudy chodil, tudy krad - sociální demokrat. -Toto prvorepublikové heslo, jak se ukazuje - stále ještě platí. U Standy Grosse není co řešit - jeho proprání desítek milonů úplatků v přímém přenosu už je legendární...

Teď  tady lže v ČT 24 Paroubek o vlivu ODS na házení vajec na Paroubka na mítincích ČSSD, NE - TAK TO PROSTĚ NENÍ!   ODS jsem ještě nikdy nevolil ((hlavně proto, že v ekonomické oblasti realizuje pod pravicovými hesly socialně-demokratickou polittiku, a pod hesly národních zájmů prosazuje zastydlý nacionalismus 19. století, který vedl ke dvěma světovým válkám), 

Takže mohu ujistit bolševickou kreaturu Paroubka, že v házení vajec nejsem nijak řízen ODS, ale vlastním názorem na ČSSD a Paroubka.

Samozřerjmě, že komunisti jsou TEORETICKY více nebezpeční než ČSSD, ale JENOM TEORETICKY,  protože komunisty volí jenom zoufalci toužící po návratu starých časů. kdežto socany - Bohu žel - volí i lidi, co masí třeba mozek v hlavě, jenom propadli nějakému oblouzení.

No a vajíčka můžou buďto přispět k prohloubení sympatií  k ČSSD, anebo k prohlédnutí, že Paroubek, Rath, a Zaorálek fakt nejsou k vydržení.NEVOLIT ČSSD nestačí  Nnevolitelných stran je kolem 30. V případě ČSSD JE NA MÍSTĚ DÁT NAJEVO, ŽE  jsou zcela nepřijatelní. Go to hell you fucking bastards...

Haf 27.5.2009 2:32

socany - Bohu žel - volí i lidi, co masí třeba mozek v hlavě,

Celkově souhlasím, i kdyř na rozdíl od vás si myslím, že ten mozek jaksi mají méně vyvinutý a není to jen poblouznění. Ale  ve volbách do EP lze volit LIDI ! Netřeba strany ! Nestačí Vám dát hlas SVÉMU zástupci, byť z malé strany ? Mesouhlasím, že Nnevolitelných stran je kolem 30. - stačí si vybrat. Volbou parlamentních stran jen udrřujete prasata u koryta ! :-)

strejda 27.5.2009 2:34

Re: Paroubek lže, kudy chodí

Jak víte, ža za vajíčky není ODS? Jste jasnovidec nebo to sám organizujete? Vy si neuvědomujete, že vaše soukromé názory jsou opravdu jen vaší záležitostí. Nechte i druhé se rozhodovat za sebe. Nebo si přejete nějakou formu totality?

qwerty 27.5.2009 2:57

Re: Paroubek lže, kudy chodí

sou za nima Martani, vole.

Jahus 27.5.2009 5:58

Re: Paroubek lže, kudy chodí

Váš soukromý názor nikoho nezajímá, račte si ho strčit za klobouk. Zkuste třeba prezentovat váš nesoukromý názor.

zk 27.5.2009 7:04

Re: Paroubek lže, kudy chodí

A jak víte, že jsou, strejdo?:-/

emil 27.5.2009 15:23

Re: Paroubek lže, kudy chodí

A proč strejdo bereš Paroprasečí osobní názor ohledně napadání ODS ve vajíčkové aféře jako pravdu ? Zkus měřit všem stejným metrem.

Kiri 27.5.2009 6:49

Re: Paroubek lže, kudy chodí

Vážený Radime Špačku, můj děda 1898-1978 mi vtloukal do hlavy: Vedne lhal a v noci krad sociální demokrat. Považuji to za výstižnější a podle mne pravdivější, neb můj děd celou tu anabázi socanů z první republiky i jejich zánik pod křídly komoušů prožil.

x2u 27.5.2009 7:22

Re: Paroubek lže, kudy chodí

Ve dne lhal a v noci krad sociální demokrat., anebo taky: Ve dne lhal a v noci krad občanský demokrat. No nic, taky mě to netěší, že pravdivé je za a) i za b), ale nějak to musíme přežít. Nakonec, politici jsou vzorkem národa. Hezký den.

emil 27.5.2009 15:25

Re: Paroubek lže, kudy chodí

jenže o sociálních demokratech je to už pravda desítky let, už se to blíží století.

Haf 27.5.2009 1:20

Astone, vy ste blázen - co to žvaníte ?

Až na podzim Rocco vyhraje volby, bude si se svými komunistickými soudruhy velmi dobře rozumět.

Ti už si rozuměj (všichni v parlamentu) dávno ! :-/ Netuším, proč by měla vyhrát volby RoccoFaumerova gruppa debilů. Ještě sme tu MY ! ;-) Nevolte parlamentní strany  a je to.

Kiri 27.5.2009 6:51

Re: Astone, vy ste blázen - co to žvaníte ?

Proboha jaké pak až vyhraje volby?   Vždyť stačí jít k volbám a nevolit ČSSD   ;-O

Svatopluk 27.5.2009 1:10

Ten Blbákov je Vaše země, na jejíž politickou kulturu (blbákov)

máte větší vliv, než ti, co se živí jinak. Absence jakýchkoli principů a trvalé pohrdání něčím, z čeho pouze tyjete, Vás řadí do stejné skupiny jako Paroubka, Tupola a spol.

Vám to nevadí.

Mira 27.5.2009 0:35

Byl jsem se podívat na Plzeňské estrádě ČSSD osobně

A tam jsem se prakticky nic nedozvěděl o volebním programu ČSSD s nímž jde do voleb do Evropského parlamentu. Ale dozvěděl jsem se, že za úplně vše co si jen dovedete představit, může ODS v čele s Topolánkem. Upozorňuji všechny rudooranžové mozky, že nejsem ani členem ani příznivcem ODS!!! 

Jediné, co Paroubek ukazuje, je populismus vrcholného ražení a útok na nejnižší pudy voličů včetně vyvolávání závisti, nenávisti apod. A s takovouto kampaní zásadně nesouhlasím a tato strana je pro mne nevolitelná stejně jako KSČ. Na straně druhé docela chápu, že takováto kampaň zásadně ovlivňuje myšlení lidí s nižším IQ a jinak postižené. A není jich málo.

A diskuze? Dnes se v Plzni skupina lidí dožadovala diskuze s Paroubkem, který deklaroval kdykoliv, kdekoliv, s kýmkoliv. A co udělal? Utekl z pódia jako uličník.

Diskuze je tedy nemožná. A pak tedy nastupují vejce.

Neonek 27.5.2009 1:03

Ještě k té Plzeňské estrádě ČSSD

Dovedu si to docela představit. Paroubkovo voličstvo se začíná nudit. Lidi vidí, že s ním žádná legrace nebude a on ne a ne si vzít špičatou čepičku a rolničky. Češi potřebují pobavit, procenta a grafy, průzkumy veřejného mínění, Topol, Zahradil, Langer, - to je obehraná deska. Nerad to zlehčuji, ale co s tím. Všecky programy jsou k ničemu, Janota nikomu na nic peníze nedá, takže - bez peněz do hospody nelez. Co nám tedy zbývá - chléb a hry. Chleba si koupíme a šašky si můžeme opatřit ve volební kampani, tam se nabízejí sami a zdarma. Než přečkáme krizi bude po volbách a bude po srandě. Tak si to musíme ještě trochu užít. Máme na to, jsme potomci Švejka, no né.   ;-D8-o

BOB 27.5.2009 4:20

Re: Ještě k té Plzeňské estrádě ČSSD

R^

Noby 27.5.2009 0:27

Aston na hrad!!!

Ano, chce to do politiky muže formátu pana Neffa, který by ukázal svou vnitřní sílu a podepsal TO. Necháme vládnout evropské byrokraty a bude klid. Jak důležitý je evropský parlament vidíme z úrovně předvolebních skečů.

Neonek 27.5.2009 1:26

Re: Aston na hrad!!!

Proč TO pořád všichni chtějí mít podepsané právě teď a nejradějí včera. Nebuďme Hujeři, všecko má svůj čas. Okolo nás taky nespěchají. Volby do Evropy jedou dál, poslanci vesele schůzují a LS možná dopadne jako EÚ tak jako tak a schůzovat se bude bez ní vesele dál.

Astona bych na Hrad netlačil, hlavně kvůli sobě, mně s Neviditelný pes moc líbí. 8-o  

Tomas Pansky 27.5.2009 0:24

Videl jsem zaznamy z nekolika mitinku pana ...

... Paroubka a skutecne mi beha mraz po zadech.  Situaci v Cechach pred rokem 48 si nepamatuji, tak stary nejsem.  Ale takhle nejak bych si ji predstavoval.  Na levici uz neni rozdilu mezi rudou a oranzovou barvou.  A pravice?  Nesouroda, nereflektujici potreby a nazory volicskeho publika, neschopna se obrodit.  Zda se, ze se politicka situace v Cechach nahrava vice a vice extremistum.  Podle meho je to z velke casti zpusobeno velmi nedokonalou ustavou (neprima volba prezidenta, nerovnovaha pravomoci mezi Senatem a Poslaneckou snemovnou, limitovani preferencnich hlasu pri volbe do Poslanecke snemovny, 5ti procentni limit pro vstup do Poslanecke snemovny).  ... Ale mame, co si zaslouzime.  top0625top@hotmail.com

Noby 27.5.2009 0:32

Re: Videl jsem zaznamy z nekolika mitinku pana ...

podepisuji. Neochota stran zavést volební systém, jenž by dal konkrétního vítěze voleb, který vezme na 4 roky zodpovědnost, je evidentní. Politici všech stran musí kout pikle, pletichařit a tahat figurkami na šachovnici, aby měli VLIV. Kdyby byla strana s jasnou většinou, musel aby pracovat a to se našim politikům nechce.

Haf 27.5.2009 1:14

Re: Videl jsem zaznamy z nekolika mitinku pana ...

Oboje podepisuju. Z tohohle marasmu může pomoci přímá volba prezidenta, hejtmana, starosty, ale i soudce, policejního ředitele a SZ. Samozřejmě taky možnost odvolání. Začít snížením kvora na vstup do PČR na reálná max. 2%. Uvidíte, co hlasů dostanou ve volbách do EP "malé strany" !!

Tomas Pansky 27.5.2009 1:46

Re: Videl jsem zaznamy z nekolika mitinku pana ...

Velmi dobre rozvedeno.  Stejny nazor uz jsem publikoval na Psu nekolikrat.  Ale zaroven je videt, ze prinest vice demokracie do naseho systemu se nechce ani ODS, ani CSSD.  Samozrejme se boji ztraty, kterou by si tim navodily.  Otazka prichazi: co s tim?  Osobne budu volit jednu z novych stran.  Je to mozna riziko, ale za to to stoji.