15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

Vaječná intifáda pokračuje

V Plzni se Jiří Paroubek musel skrývat před vajíčkovou smrští za oranžovým deštníkem. Politická kultura v tom není žádná, ovšem o politické kultuře se v Blbákově nedá mluvit už dávno - vše začalo Langerovými přihlouplými billboardy a od těch dob se politika přenesla na ohrady a na plakáty. V letošních volbách se dají udělit dvě ceny: za myšlenkovou impotenci je vítězem ODS, v oboru lži a hulvátství ČSSD, přičemž vrcholem je billboard osočující Topolánka a Zahradila, že "zavinili světovou krizi".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Náhodný kolemjdoucí 27.5.2009 7:41

Hozené vejce je silný argument

a řada voličů na něj uslyší a k volbám přijdou bránit toho slabšího jak je v Čechách zvykem. A házeči stejně k volbám nepůjdou, nejde jim o politiku, ale jen si beztrestně hodit s chvilkovou mediální slávou. Zítra zase vymlátí vlak při cestě na fotbal a pozítří zmlátí nějakou babku v parku kvůli pětcě na fet. Za srandu to stojí. :-P

Diana 27.5.2009 7:42

Re: Hozené vejce je silný argument

Stoprocentní souhlas!!!!!!!!!!!!!!!

milan 27.5.2009 8:32

Re: Hozené vejce je silný argument

samozřejmě, přece happeningy se smí dělat jen ve jménu Pravdylásky. VV

xy 27.5.2009 7:43

Re: Hozené vejce je silný argument

 máte pravdu, házení vajec nehovoří ve prospěch ODS

baranka 27.5.2009 7:49

Re: Hozené vejce je silný argument

jyrka není slabší,snad jen blbější...;-)

V 27.5.2009 7:51

Re: Hozené vejce je silný argument

nemate zadnou soudnost, tohle zajiste nejsou nejaci fotbalovi fanousci nebo nadrogovani, hadam ze volite Paroubegga a plete vam hlavu zavist jak se verejne mineni zvrtlo proti vam a nikoli proti ODS

Náhodný kolemjdoucí 27.5.2009 7:55

Re: Hozené vejce je silný argument

To se divím, vždyť v novinách píšou že házení je odplata za rozehnaný CzechTech, a tam byli nějací jiní než feťáci?

GGRUNTORÁD 27.5.2009 8:04

Re: Hozené vejce je silný argument

JOO F NOVINÁCH?JOO?TAM JE PRAVDA!V

fake 27.5.2009 7:38

typický

povýšenecký blábol salonního mudrlanta, jen tak dál, výsledek se dostaví, no, že Aston obdivuje, bilboard na Strakonický, ani nepřekvapuje, kýčař ke kýči.

VH 27.5.2009 7:29

Astone,

souhlasím, ale z Vaší pozice by bylo vhodné apelovat na voliče aby se zúčastnili parlamentních voleb kde, byť se skřípáním zubů, zvolí pravici. Nejít k volbám (parlamentním) , protože pravice nic nevymyslí, znamená volit demagogii a ničím nepodloženou slibotechnu  levice, která hraje na  nejnižší lidské pudy.

xy 27.5.2009 7:40

Re: Astone,

 nejnižší lidské pudy R^ a tak po ránu. Pudy nepudy je třeba vědět kudy. Obě strany lidi blbnou a vajíčka to nespraví. A že v tom má prsty ODS je na 99 %, odkud byl ten učitel, nebyl Ostravak? :)

Pešek 27.5.2009 7:45

Re: Astone,

Dneska je zima a prší. Na kolik % v tom má prsty ODS, xy? 

xy 27.5.2009 7:47

Re: Astone,

 těmi vejci způsobili tlakovou vlnu od západu s krupobitím :-P

Pešek 27.5.2009 8:19

Re: Astone,

Aha.

Náhodný kolemjdoucí 27.5.2009 7:42

Re: Astone,

Já už mám ta ty roky od skřípění zuby obroušené a nové  ne a ne narůst. :-D:-D:-D

ortelius 27.5.2009 7:28

programy

Poslouchal jsem včera pár předvolebních klibů a zjistil jsem, že nejen ČSSD nemá žádné téma pro volby do EP, takové téma nemá žádná ze stran, co tam kandiduje.

John 27.5.2009 7:19

Prej zrušej Facebook

Někde jsem četl (na nějaké diskusi), že až ČSSD vyhraje podzimní volby, tak prej zrušej přístup na Facebook;-€

baranka 27.5.2009 7:21

Re: Prej zrušej Facebook

vždyť tam chodí stejně jen samej modrák...;-)

Diana 27.5.2009 7:24

Re: Prej zrušej Facebook

Johne, někde jsem četla, že kdosi viděl zelené mužíčky a asi to bude pravda, protože je viděl i sousedův čokl Krasomil. Tak s touto informací honem poběž do médií - budou blahem bez sebe.

baranka 27.5.2009 7:26

Re: Prej zrušej Facebook

to jsou ti jyrkovo marťani...;-)

Jiřík 27.5.2009 7:31

Re: Prej zrušej Facebook

Změň si jméno-Hloupý Honza bude mnohem výstižnější:-)

Cedr 27.5.2009 7:17

Astone, jiné obviňujete ze lži a sám lžete:

"Úslužná policie odvádí .." Policie musí zajisti klidný průběh ohlášené akce, pokud provokatéři a zločinci neuposlechnou výzvy pořadatelů ke klidu. A pro Vaši informaci: hozené vajíčko může způsobit i těžké zranění oka .. Znova Astone opakuji svůj dotaz, kdy k Vám mohu přijít do Zvole a podiskutovat třeba v obýváku s platem vajec. Jistě bute velmi potěšen.

baranka 27.5.2009 7:24

Re: Astone, jiné obviňujete ze lži a sám lžete:

viděl jsem zákrok těch kluků kočkovejch proti těm zločincům s transparentem...dóst dobrý...;-D;-D;-D

Pešek 27.5.2009 7:33

Re: Astone, jiné obviňujete ze lži a sám lžete:

A proto je třeba předvést i človíčka, který chce předat Paroubkovi nesouhlasný leták. Kromě toho, zločince má policie lovit jinde, tady jsou to lidi, kteří chtějí projevit odpor lhářům.  ;-P

jarda 27.5.2009 7:44

Re: Astone, jiné obviňujete ze lži a sám lžete:

... no, myslím si, že přímo při demonstraci asi policisté nemohou řešit co je lež a co pravda ... jejich úkolem je zajistit přiměřený pořádek, a pokud byla akce ohlášena (asi ano), tak bych byl pro máličké nadržování pořadatelům - protože, jak se tady často a podle mě správně objevuje, lehčí je bořit než tvořit - pořadatelé aspoň něco tvoří (nemusím souhlasit s dílem), kdežto ti na druhé straně jen rozbíjejí ...

V 27.5.2009 8:03

Re: Astone, jiné obviňujete ze lži a sám lžete:

no, zraneni oka, kdyz je budou honit a zahanet dal az pryc, tak se budou snazit upotrebit munici z vetsi dalky s mensi presnosti hodu a pak se muze i tohle stat, reseni je evidentne nezahanet, nezatykat

Diana 27.5.2009 7:16

Super

Vyhrála jsem flašku, protože jsem se vsadila, že na dnešním NP (a nejen na něm) budou určitě zase články k té světoborné události - kterak vypitá hlava vajíčkem hodila. Doporučuji, páni novináři, udělat s hazeči několikastránkové rozhovory, v nichž se bude ušlechtilý pták skromně svěřovat, kterak mu svědomí nedalo a šel bránit demokracii. Samozřejmě demokracii ODSáckou, protože kdo by si dovolil mít jiný názor, tak by si dovolil moc, a proto je nutno ho trestat a trestat.  Na jediné správné modré cestě se musí přece držet huba a krok. A ještě malou otázečku pro servilní podlézavé novináře a zastánce omelet. Jestliže se kdokoliv z vás sejde s kamarády na oslavu, schůzku, sraz a pod. a tuto akci mu přijdou rušit nudící se zpovykaní frackové - co uděláte? Ušetřím vám námahu a odpovím sama: Nasadíte úsměv andělské trpělivosti, budete plni shovívosti k bouřlivému mládí (nebo vypitému stáří) a tak jenom lehce zvednete prstíček a zažvatláte - tytyty ošklivej, tohle se sice nedělá, ale my jsme plni pochopení, tak pokračuj ve řvaní, pískání a házení předměty - jsi úžasná individualita. 

Poskytnu nezištnou radu - jděte už s těmi prdy, ze kterých se pokoušíte vytvořit kuličku - na modré smetiště.

Chcete radu? Jděte už

baranka 27.5.2009 7:29

Re: Super

všude samej modrák...Chcete radu? Jděte už...;-)

j 27.5.2009 7:31

Re: Super

Že by jsme museli těch 40let držet hubu kvůli ODS? Trochu mimo ala snaha byla

Kvid 27.5.2009 8:01

Re: Super

Ne, prvních dvacet to bylo kvůli KSČ a Rudému Právu. ODS s Neviditelným psem tenkrát ještě nebyla.