1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

V čele krasava s kérkou

V šílené době mají šílené nápady šanci zaujmout a takový už jednou byl v nedlouhých dějinách politické strany, momentálně ponořené pod pětiprocentní hranici, nicméně v parlamentu díky minulé slávě setrvávající. Bylo přece šílené, že si TOP 09 vzala jako maskota stoletého spícího aristokrata ozdobeného oranžovým čírem na hlavě – a mladí lidé byli nadšeni!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 25.11.2019 20:23

Mně emigrace vyšla a jsem v Alsasku naprosto spokojen. Pohoda. Možná je to ale tím, že Alsasko stejně jako naše kotlina patřilo do Heiliges Römisches Reich a že je to tedy všechno jedna velká společná rodina národů. Paříž, to je již asi jiný svět, jářku, nebo co.

M. Němec 25.11.2019 20:31

Mě se v emigraci taky líbilo. Za Rakouska se chodilo do světa na zkušenou, a to jsem chtěl zažít.

Kunderová si samozřejmě může o emigraci říkat, co chce. Horší je, že pak ty vyjádření různých tzv.celebrit blbci ( a blbky ) berou jako dogma a jejich ptačí mozečky si nedokážou říct, že se ten jejich guru taky může mejlit a nebo jen bohapustě žvástá.;-D;-D;-D

Paní Varadinková své kamarádce paní Smutné :

"Víš, Jiřko, že Věra Kunderová řekla , že emigrace je blbost?"

Jiřka : " Tak je to fakt, emigrace je blbost."

Varadinková : " Emigrace je blbost. Pošli to dál, Jiřko, říkala to pani Kunderová, a když to říká pani Kunderová, tak to musí bejt blbost."

Chachachachachachachachachachachacha

P. Forejt 25.11.2019 20:35

pane Němče, slezte už z té ovce, ať má také noční klid ....

M. Němec 25.11.2019 20:43

Něco k tématu "Kunderová" máš, koprofile ?

M. Mařák 25.11.2019 20:10

Unie svobody-DEU, pamatujete na ten slavný volební klip? Doufám, že tímto směrem nesměřuje současná TOP 09:

https://www.youtube.com/watch?v=xGizs-zb7Fs

P. Han 25.11.2019 20:37

Pamatuju. Nějak mě neoslovil. Asi nejsem jejich cílová skupina.

M. Mařák 25.11.2019 20:40

Bylo to poněkud, jak bych to řekl, ehmm, no , zoufalé. Ale jako historický dokument vývoje naší politické kultury je to zajímavé. Korunu tomu zatím nasazuje náš pan prezident.

R. John 25.11.2019 20:45

Co bylo zoufalé ? DEU ? Vše, co psala a říkala Hromádková, před čím varovala, to se do puntíku stalo... měla ten šmejd dokonale přečtenej...

M. Mařák 25.11.2019 20:47

Podívejte se na ten volební spot, pokud si ho již nepamatujete.

I. Kellner 25.11.2019 20:49

1,44%

Gratulujeme, ale do dalšího kola nepostupujete! -)

R. John 25.11.2019 21:54

Ovšem, to nic ale nevypovídá o tom, že měla pravdu...

F. Doušek 25.11.2019 23:27

Hromádková byla jediný skutečně konzervativní a pravicový politik u nás.

Po ní to šlo s DEU z kopce.

M. Němec 25.11.2019 20:53

Nebylo to zoufalé, ale stálo ( a padalo ) to s osobností knížete.

Ať je to jak chce, noblesa šlechtické rodiny, notabene např.knížete, který se se jménem Schwarzenberg přihlásí hrdě k české národnosti za války !!! Pak je rodina vyhnána, ale on dále podporuje český disent ( na rozdíl od Kundery, když už jsem tady byl u jeho jména ), česká šlechtická rodina, to je, co mě imponovalo. Znáte knihu Český šlechtic František Schwarzenberg od Škutiny ?

Na rozdíl od nějakýho trikolorního Držky, kterýmu fandíte, pane Mařák, a jehož nacistickej dědek Miština prováděl za války to, co prováděl. To je zoufalost sama.

M. Němec 25.11.2019 20:56

Pardon, myslel jsem, že se vyjadřujete k TOP09.

M. Mařák 25.11.2019 21:02

OK.

M. Mařák 25.11.2019 21:01

Pokud se nepletu, jednalo se o poslední politické zoufalství katarského prince Pavla Němce. Schwarzenberga s Kalouskem a Czerninem jsem se chystal volit, no, spíše jsem o tom začal vážně uvažovat. Nicméně Pospíšila s Adamovou a tu jejich partu rozhodně ne, zůstávám tedy věrný ODS.

Junior je zásadní figurkou v mých velkých plánech na sebezničení národovecké scény v ČR, na toho mi nesahejte, jářku, nebo co.

M. Němec 25.11.2019 21:14

Jak letitý volič TOP09 říkám, že Adamová je špatná volba. Její gestor Pospíšil mě nasral tím, že kandidoval do Bruselu, a začal se tak starat o vlastní zadek.

Žádný předseda jakékoliv byť sebemenší politické strany přece nemůže kandidovat do Bruselu ! Musí zůstat na lodi jako kapitán a rejdovat jí po domácích vodách.

Na Držku jsem zvědavej.

P. Spáčil 25.11.2019 21:07

Nepamatujete kdo se tehdy ze zoufalství před volbami pokoušel oslovit huliče trávy?

M. Němec 25.11.2019 21:17

A špeka už si v hubě měl, Spáčil ?

P. Staronový 25.11.2019 21:21

Pamatuji i tenhle, taky klenot: https://www.youtube.com/watch?v=6dp6MkO5IIc

M. Mařák 25.11.2019 21:32

To pouštějte panu Ilsnerovi, já jsem lidovce nikdy nevolil a ani volit nebudu. Co se týče Lisabonské smlouvy, tak ta sice sehrála svou důležitou roli, ale je již jaksi zastaralá. Chce to mnohem více integrace a větší posun k federaci, či více integrovanou konfederaci. Doufám, že se to dá do nezadržitelného pohybu hned poté, co z matičky národů EU dobrotivé konečně a definitivně vypadnou brexit klauni.

P. Staronový 25.11.2019 22:00

Jak často a názorně demonstrujete, neomezuje se EUrohujerství na lidovce.

Až z macechy národů korupční vypadne GB, sebevražedné integrační tendence zesílí. Pokud bych byl stoupencem zásady "čím hůře, tím lépe", případně "lepší hrozný konec, než hrůza bez konce", měl bych z toho nejspíš i radost.

P. Aron 25.11.2019 19:54

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozhovor-idnes-cz-s-predsedkyni-top-09-pekarova-adamova.A191124_162104_domaci_kop

Jo třeba takovéhle děti ?

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gangy-maceta-kino-birmingham-policie-nasili-film-mladistvi.A191125_144100_zahranicni_jhr

J. Anděl 25.11.2019 19:59

To ovšem příliš nesouvisí s migrací a ano, je na každém z nás, rodičích v první řadě, v druhé učitelích a vychovatelích, a v poslední řadě na nás všech, kdo kdy přijdeme s dětmi do kontaktu, abychom sami za sebe udělali, co můžeme, aby z nich nevyrostly prázdné a cynické svině.

I. Kellner 25.11.2019 20:07

Máme plné ruce práce v vlastními dětmi. S romskými se nám už několik generací příliš nedaří. Do větších výchovných akcí světového významu bych se raději nepouštěl.. -)

J. Anděl 25.11.2019 20:22

No vždyť, se svými. Ale i u těch cizích má člověk nějaký vliv - když už náhodou působí člověk jako příklad, je lepší, když dobrý.

Jinak nevím, jestli je to moje, nebo obecně mužská záležitost, ale rozlišuji mezi vlastními a cizími dětmi fakt radikálně. Ženy to prý mají jinak. Snažím se celkem upřímně pozorovat svoje vnímání a podle mě nejde o "toxickou maskulinitu" či jinou deformaci. Dítě, které nepovažuji za své, je mi na nejhlubší úrovni (ty starší části mozku) úplně lhostejné. Do nějakého zájmu se musím nutit intelektuálně. Jde o sociální záležitost a to má úplně jiný volty.

M. Němec 25.11.2019 20:04

Aron neni české jméno.

Takže buď jseš anonym, nebo jsi k nám do Čech odněkud přiimigroval.

Já bych řekl přismrádl.

Tak zkterýprdele jseš Aron ?EU

R. John 25.11.2019 19:54

Tak to mě picni... liliputáni vykradli klenotnici... jestli s nima byla též liliputka hadí žena, tak je to jasný... prošácnul bych cirkusy v okruhu sto kilometrů a hotovo...ovšem nevyloučil bych ani sedm trpaslíků, jestli Sněhurce nechtěli dát hezký dárek za poskytované služby... vidím v tom práci "profesora"... jestli je ale čapnou, tak to je práce Šmudlíka...

R. Sorge 25.11.2019 19:58

Kam se na to hrabou všechny krimi filmy s Alanem Delonem ...

P. Han 25.11.2019 20:14

Nejhorší jsou trpaslíci. Ti vám vlezou všude.