8.12.2019 | Svátek má Květoslava


V čele krasava s kérkou

25.11.2019

V šílené době mají šílené nápady šanci zaujmout a takový už jednou byl v nedlouhých dějinách politické strany, momentálně ponořené pod pětiprocentní hranici, nicméně v parlamentu díky minulé slávě setrvávající. Bylo přece šílené, že si TOP 09 vzala jako maskota stoletého spícího aristokrata ozdobeného oranžovým čírem na hlavě - a mladí lidé byli nadšeni! 

Mohli by teď najít zalíbení v krasavici Markétě Pekarové Adamové, která vystoupila před fotografy v šatech tak střižených, aby její arabské tetování na levé ruce bylo pořádně vidět. Má tam jména svých blízkých, má to z Maroka, kde fungovala jako humanitární pracovnice. Další plusový bod. Víkendové sněmování TOP 09 vyhrála v souboji o předsednické křeslo s Tomášem Czerninem. Ten nastoupil do boje s flašinetem vyluzujícím po otočení klikou píseň o estébáckém oligarchovi devastujícím zemi.

Tak tedy Markéta s kérkou povede stranu TOP 09. Prezentuje konkrétní programové body, chce, aby strana prosazovala přijetí eura. Okolo tohoto tématu se u nás chodí jako kolem horké kaše. Má své vyslovené protivníky, nicméně v mainstreamu převažuje postoj „ano, ale jindy“. Další nápad je sestavení stínové vlády. I ten je šílený s ohledem na tři a půl procenta preferencí, ale proč ne. Pokud by stínoví ministři byli schopní a dokázali se prosadit v mediální vřavě, mohli by straně pomoci. Pozitivní program: co chceme dělat a co budeme prosazovat, když nám dáte důvěru a zúčastníme se vlády.

Zatím ten program vypadal jinak: budeme nadále smrdět v opozici, nadávat na estébáka a čas od času sabotovat jednání parlamentu obstrukcemi.

Taky je to program, ale nezdá se, že by voliče pozitivně oslovoval.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.