18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

V Barceloně za Prahu

Je to parafráze někdejšího hesla levice, když podporovala republikány v občanské válce proti Francovi. Parafráze sedí jen docela malinko, ale aspoň trochu ano.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 5.10.2017 15:15

Re: Prosím tě... nerozptyluj se blbostma...

Stačí když mne přestane Německo srát. Potom bych na dělení ani netrval:-):-):-)

L. Kolman 5.10.2017 15:07

Re: Mně docela zajímá, koho volí pan Kuras. Teď už to vím.

Si zjistěte, který z lídrů umí hrát hokej a máte po starostech s rozhodováním. Já bych si tipnul Bartoše a Okamuru. Okamura chodí i do posilovny a boxuje. Jsem to viděl v tom jeho předvolebním plátku.

P. Vandas 5.10.2017 15:23

Re: Mně docela zajímá, koho volí pan Kuras. Teď už to vím.

Tak, kdejaký blb, co "umí" hrát hokej je, podle Vás Láňo, hned Jágr? Ste upad! :-):-):-)

L. Kolman 5.10.2017 14:41

Tak dumám,

kdo vlastně tu vládu složí, když si jdou všichni po krku. Asi po volbách zajdou k manželskému psychologovi a ten je nějak srovná. Kdo je nejhezčí nevěsta, kdo by se Babišovi mohl nejvíc líbit? Asi Bartoš, ten má hezké vlasy a štíhlou postavu, Fiala by taky nebyl k zahození, ten má takový sympatický dyzajn a charisma hlasatele počasí v televizi.

J. Franke 5.10.2017 14:44

Re: Tak dumám,

Babiš je logicky svojí minulostí spojen s KSČM a s ČSSD, kde je nejvíc předlistopadových komoušů. Co je na tom nejasného?

L. Kolman 5.10.2017 15:03

Re: Tak dumám,

Takže ve vládě bude KSČM? Toho jsem se obával. Jsem myslel, že svou tradiční státotvornost prokážou lidovci, aby zabránili návratu komunistů k moci.

J. Franke 5.10.2017 15:05

Re: Tak dumám,

Já bych je tam nechal, ať ukážou s Babišem, co umějí...

P. Urban 5.10.2017 14:41

Pokud dobře vidím

tak v Katalánsku nesoupeří autonomie a centralizace, ale autonomie a separatismus. Separatismus neznamená decentralizaci, ale oddělení.

Redistribuce bohatství je sice důležitá věc, sama o sobě ale společnou identitu nevytvoří. A ani ji tak rychle nezbourá.

D. Polanský 5.10.2017 14:36

Výsledek voleb je zadání od občanů

pro politiky. Pokud se nezmohou ani na sestavení vlády, nové volby a již volit zcela nové strany, máme jich habaděj. To je jako s řemeslníkem, pokud nejste s ním spokojen, obrátíte se na jiného. Trh musí fungovat i v politice.

O. Uživatel 5.10.2017 14:33

Uživatel požádal o vymazání
P. Rajman 5.10.2017 14:28

Češi se mají rozhodnout

a při tom tolik nenávisti vůči svému okolí, co při tom ventilují se hned tak nevidí. Jak může někdo, kdo ozanačuje celý svět za podvodníky být přesvědčen, že právě on zvolí správně? Ten národ je někde hluboko v historii (Bílá hora, Mnichov, kdo ví) tak zdrcen a tak malověrný, že by se až místy zdá, že malověrnost a z ní pramenící sebemrskačství považuje za jedinou jistotu, která mu ještě zbyla.

O. Uživatel 5.10.2017 14:31

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 5.10.2017 14:36

Re: Češi se mají rozhodnout

Pane Rajmane, prosím o odpověď. O nás píšete jako o "tom národě".

Jakého národa jste Vy členem???

P. Rajman 5.10.2017 15:08

Re: Češi se mají rozhodnout

Českého, slovenského, německého a maďarského.

S. Donát 5.10.2017 18:35

Re: Češi se mají rozhodnout

To musel být mejdan :)

P. Vandas 5.10.2017 14:38

Re: Češi se mají rozhodnout

Nevím o čem a o kom mluvíte. Neoznačuji ani celý svět za podvodníky, ale to neznamená, že podvodníky se nebojím nazvat správným jménem. Nejsem zdrcen, ale naopak nas@án. A jsem sebevědomý a malověrných a sebebemrskačů, jako jste Vy, je mi líto. :-):-):-)

J. Franke 5.10.2017 14:41

Re: Češi se mají rozhodnout

nasrán funguje taky...

P. Vandas 5.10.2017 14:51

Re: Češi se mají rozhodnout

Tak tím jsem si jist, že nasrání funguje. :-):-):-)

J. Franke 5.10.2017 15:06

Re: Češi se mají rozhodnout

Pan Rajman asi tradičně reagovat nebude...

P. Vandas 5.10.2017 15:25

Re: Češi se mají rozhodnout

Buď trpělivý. Potřebuje čas, aby to rozdýchal. :-):-):-)

L. Kolman 5.10.2017 14:28

Tož nuda rozhodně nebude,

až tam místo necharismatického Sobotky budou charismatičtí Babiš, Okamura, Bartoš a Kalousek. Až se budou rvát jako divocí psi. Jen aby jim zbyl nějaký čas na plnění těch jejich slibovaných modrých z nebe. Prý může být v parlamentu až sedm subjektů, z toho polovina exotů. To bude dobrý rokenrol.

M. Prokop 5.10.2017 14:10

:-P

Stejně je to zajímavý, jak OLAF je jednou rychlý http://jdem.cz/dgjxb4 , jindy nespěchá http://jdem.cz/dgjxd7 .

J. Franke 5.10.2017 14:14

Re: :-P

Olaf pro trestní řízení není důležitý... Blbé je, že toho komunistického udavačského hajzla lidé volí.

M. Prokop 5.10.2017 14:15

Re: :-P

Jistě, ale proč si nevšimnout i toho dvojího přístupu, podobně Polsko/Katalánsko, maďarský plot/španělský plot ....

J. Franke 5.10.2017 14:23

Re: :-P

Rozumím Vám a chápu i dvojí metr EU. Sám jich mám několik...

M. Varadinková 5.10.2017 14:06

Kuras volí Okamuru

...Z těch všech se SPD jeví jako statisticky jediná volitelná a my potřebujeme jednu silnou v parlamentě než tucet slabých, které se tam kvůli těm kohoutům nedostanou. Ale hlavně, do těchto voleb SPD postavila na čelo pražské kandidátky Jiřího Kobzu, s nímž se dobře znám. Je to bývalý diplomat a manažer zahraničního obchodu s mnohaletým pobytem v islámských zemích a se znalostmi islámu a jeho dějin lepšími než většina našich profesionálních islamologů a arabistů. Jeho zážitkům a zkušenostem náruživě naslouchám a pokládám ho za ideální materiál na ministra zahraničí. Též jsem si pak přečetl program SPD, jehož většina bodů odpovídá mým. Místy bych jej ještě trochu vylepšil, jako když se ostrouhává tužka...

...některé partaje se v posledním volebním období chovaly tak nemravně, že si nezaslouží jediný hlas jediného slušného voliče. Jiné jsou zase tak statisticky nevolitelné, že by hlas odevzdaný jim byl v závěru hlasem pro ty nemravné.... ̈

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Benjamin-Kuras-Volim-Okamuru-Takto-muslimove-postupne-ovladaji-evropske-zeme-Nase-civilizace-prihrava-micudu-souperum-a-divi-se-ze-prohrava-506781

O. Uživatel 5.10.2017 14:09

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 5.10.2017 14:10

Re: Kuras volí Okamuru

A proč sem pastujete, koho volí nějaký Kuras? Volby jsou tajné a to, že dnes říká, komu dá hlas, nijak nespecifikuje, komu ho dá doopravdy. ledaže byste byla Okamurovou fanynkou. nic překvapujícího...

M. Varadinková 5.10.2017 14:11

Re: Kuras volí Okamuru

Protože je to rozhodně zajímavější a poučnější, než informace o činnosti Vašich střev.

J. Franke 5.10.2017 14:14

Re: Kuras volí Okamuru

pokud nepochopíte nadsázku... Co s Vámi?