3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Ústavní soud pašalíkem ČSSD?

Problém církevních restitucí se táhne historií naší republiky v podstatě celých dvacet let. Teprve Topolánkova vláda se dokázala s církvemi dohodnout na rozumném vyrovnání, jenže tehdy zákon spadl pod stůl vinou tří odpadlíků z ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 9.1.2013 12:27

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 9.1.2013 12:33

Re: Včera jsem nějak tu diskusi kandidátů zmeškal. Nebyl by nějaký krátký komentář?

Já to mám přesně opačně. Čím to asi bude?

O. Uživatel 9.1.2013 12:44

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 9.1.2013 12:09

Článek, který stojí za přečtení

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Pravicovy-myslitel-Cekaji-nas-nove-krize-Rust-necekejte-258412

P. Hofman 9.1.2013 12:09

Hanák: Pane Zemane, vysvětlete veřejnosti své sponzory

Tak tomu úplně nerozumím:

"Vážený pane Zemane, chci vám oznámit, že budu volit vás," slibuje prezidentskému kandidátovi svůj hlas Tomáš Hanák v krátkém videoklipu pro Transparency International. Zároveň však požaduje "rozptýlení posledních pochybností."

Na konci klipu herec vyzývá Zemana k reakci a slibuje mu svou podporu: "Uklidněte mě, pane Zemane, a pak máte můj hlas."

Zdroj: http://www.lidovky.cz/hanak-pane-zemane-budu-vas-volit-reknete-mi-ale-f4y-/zpravy-domov.aspx?c=A130108_110323_ln_domov_mct

O. Uživatel 9.1.2013 12:15

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 9.1.2013 12:19

Re: Hanák: Pane Zemane, vysvětlete veřejnosti své sponzory

Tak tomu samozřejmě taky rozumím, proč pak ale to dvojité ujišťování, že ho bude volit? Jednak, když jeho podmínku Zeman splní tak by měl držet slovo a jednak spousta lidí, kteří si to poslechnou či přečtou jen tak povrchně (což dělá většina lidí), tomu uvěří.

O. Uživatel 9.1.2013 12:23

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 9.1.2013 12:28

Re: Hanák: Pane Zemane, vysvětlete veřejnosti své sponzory

Jsem stejného názoru, ale je možné, že je to součástí širší kampaně a nějaké jeho doporučení proti či pro další kandidáty ještě přijde. Hanák není žádný myslitel. Ti kluci ze Sklepa jsou fajn, ale není nutno je přeceňovat.

P. Vandas 9.1.2013 12:00

Přeji hezké poledne milí diskutéři.

Vidím, že Ústavní soud v jednobarevném oranžovém provedení nikoho nestraší a vcelku se přiznám, nestraší, ani mne. Zdá se mi, že většina občanů bude šťastná až tehdy, kdy vládnout bude Sobotka, financemi bude nakládat Mládek a Zaorálek bude řídit zahraniční politiku. Kdyby k tomu byl na Hradě Dienstbier, bylo by štěstí úplné. Čím to, asi bude, že se mi vkrádají do duše pochyby?

V. Hajková 9.1.2013 12:08

Re: Přeji hezké poledne milí diskutéři.

Patřím  k  těm,  které  to  přímo  děsí. 

P. Vandas 9.1.2013 12:11

Re: Přeji hezké poledne milí diskutéři.

Vy hned propadáte panice. A to není rozumné.

O. Uživatel 9.1.2013 12:19

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 9.1.2013 12:24

Re: Přeji hezké poledne milí diskutéři.

Nemohl byste mi, pane Čepku, některé z těch "opravdových politiků hodných toho jména" uvést, myslím z těch současných?

O. Uživatel 9.1.2013 12:29

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 9.1.2013 12:30

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 9.1.2013 11:50

čurbane.....

díky za hřejivý slova.....pro jakýhosi čurbana musím znova opakovat  :  okrešsní přebor v boxu nebyl a není... víc než okrasní, to už vůbec! To jen Klaus závodí s malýma klukama na dětský klouzačce v TV.....byl první-toho pětiletýho kluka, kterej s ním závodil na bobech v pohodě předjel!  Ty si blbec , kterej jakejkoliv sport viděl z ponorky! Ty si bukvice. Já tě lituju, protože se to nedá rozchodit!

P. Rajman 9.1.2013 11:46

Z klimatologa právníkem

Možná, že poté co světové ekonomické forum označilo změny klimatu za jednu ze tří základních hrozeb ekonomického vývoje, dospěl i Václav Klaus k zásadnímu rozhodnutí a z postrachu klimatologů se přeorientoval na postrach právníků.  

J. Boleslav 9.1.2013 11:41

MF Dnes už kope za knížete

docela nepokrytě, hlavně nezaujatý nezávislý komentátor M. Komárek. V Americe je to prý normální, že media dávají voličům doporučení koho volit. Tady to donedávna ještě zvykem nebylo a nejsem si zcela jist, zda je to správné.

V. Novák 9.1.2013 11:50

MF Dnes kopala za knížete furt, akorát se snažila to tutlat.

Buď to prasklo, nebo zjistili, že tutlané kopání je málo účinné.

M. Varadinková 9.1.2013 11:59

Re: MF Dnes už kope za knížete

Pravdolásce jde o hodně, tak ti, co předstírali "objektivitu",  neváhají odhodit pokrytecké masky a jdou do toho naplno.

Komárek byl vždy zaujatý a závislý, přes veškeré  jeho křečovité "jakože vyvažování". A celá MF Dnes s ním. Šídlo v pytli neutajíš.

J. Kombercová 9.1.2013 12:05

Re: MF Dnes už kope za knížete

Dnes jsou jen jedny z tiskovin, jistě si najdete svoje noviny nezaujaté, s tím správným názorem, plně se shodujícím s Vaším.

P. Vandas 9.1.2013 12:07

Re: MF Dnes už kope za knížete

Též jdu do toho naplno. Zvolím Karla Schwarzenberga. Nejelegantnějšího a nejdůvěryhodnějšího spáče a mumlala. Bude to tím, že on ví, kdy má spát a mumlá ve všech jazycích, co jich je potřeba státníkovi.

J. Boleslav 9.1.2013 12:35

Re: MF Dnes už kope za knížete

Mně se kníže taky líbí. Jen kdyby nelezl tak do zadku Bruseli, byl tochu mladší a naučil se mluvit. Pak by nad něj nebylo.

P. Vandas 9.1.2013 12:40

Re: MF Dnes už kope za knížete

Znáte to: " Kdyby byly ryby v pr....   ............y!"

J. Boleslav 9.1.2013 12:52

Re: MF Dnes už kope za knížete

Jasně, i tak je to můj druhý nejlepší kandidát.

V. Hajková 9.1.2013 11:15

to: HEUSINGER

http://www.financninoviny.cz/kariera/index_view.php?id=213831

V. Hajková 9.1.2013 11:16

Re: to: HEUSINGER

A  to   si   uvědomte,  že  to  bylo  v  době   KONJUNKTURY  -  a  ne  v  době  recese!

J. Tolman 9.1.2013 11:11

Senátor Antl: Za amnestií může být zlý úmysl. To by bylo na velezradu

O změnu ústavy, aby prezident nemohl zastavit trestní řízení, se hodlá v souvislosti s amnestií Václava Klause zasadit senátor a krajský zastupitel Miroslav Antl. Kritizovat prezidentskou milost se rozhodně nebojí a dokonce si zahrává s myšlenkou, zda se Klaus nedopustil velezrady, ale hlavně si myslí, že teprve nyní se udělala definitivní tečka za privatizací a také za mnoha milionovými podvody, defraudacemi, delikventními úvěry, respektive dary státu vybraným jedincům," říká někdejší prokurátor i státní zástupce a nový zastupitel Královéhradeckého kraje.

M. Prokop 9.1.2013 11:13

Re: Senátor Antl: Za amnestií může být zlý úmysl. To by bylo na velezradu

Už ten dobrý muž přebírá poštu?

http://www.novinky.cz/krimi/23071-antl-unikl-trestu-za-nehodu-v-opilosti-neprebiral-obsilky.html