30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Úprk k rozvolnění

Vláda posunula rozvolňovací datum o čtyři dny. Na první pohled je to nesmysl, co udělají čtyři dny v epidemii? Důvod je ale rozumný, 26. červen připadá na sobotu a lidé plánují prázdniny a chtějí cestovat a obecně vzato přejí si normální život. No a pracovní týden končí v pátek. Krok je to tedy rozumný a pravděpodobně bude přijímán pozitivně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Valenta 22.6.2021 14:54

Major ve výslužbě Klaus dostal od Putina blahopřání k narozeninám.

P. Milan 22.6.2021 14:56

I od jiných.

To už tak u politiků, i bývalých, bývá.

So geht das.

V. Zadák 22.6.2021 15:01

Major v záloze Valento.

So geht das.

J. Kombercová 22.6.2021 16:14

80letý záložák, tak to je pecka. :)

V. Novák 22.6.2021 16:27

Nestrašte! Já doufám, že to mám už za sebou - a to jsem o dost mladší.

Představa, že bych měl velet četě mlamojů mě donedávna děsila. Dokud jsem byl jen v záloze.

I. Kellner 22.6.2021 15:01

Putin je asi nejdůležitější osoba v Evropě, když se musí vědět, komu pošle blahopřejný telegram. U všech ostatníkch politiků je nám fuk, komu co posílaj.

D. Mach 22.6.2021 15:03

Spíš visí otazník nad opačnou vazbou, tedy čím si to Klaus zasloužil. Bez toho totiž ani puť!

P. Han 22.6.2021 15:07

Tím, že je bývalý prezident a dožil se 80 let. Vy až do konce života minimálně jednu z těch podmínek nesplníte, takže na sobě si to ověřit nemůžete.

I. Kellner 22.6.2021 15:15

Hlavám států se ve většině států tak říká i po skončení mandátu, a u významných životních jibilejích se přeje všem, bez rozdílu.

To jsou věci, viďte pane.

J. Venc 22.6.2021 15:35

Protokolární záležitost.

Takových "blahopřání" stříká všemi směry přehršel.

:-)

J. Kombercová 22.6.2021 16:25

Mně popřál k 75. narozeninám obecní starosta. Protože jsem je měla v březnu, tak taky písemně. Hezký od něj. :))

J. Havelka 22.6.2021 14:53

Ta Markétka se mi líbí čím dál tím víc, kdybychom měli přiměřený věkový rozdíl, tak ji učením neřestnou nabídku a hlavně jí realizoval a nečetl tady Kolmanovo Coco Tiny.. takhle ji to jenom v říjnu hodím. Do volební urny. Orbi et urbi!

I. Kellner 22.6.2021 15:26

Na to si vsadím, kolik takových trdel bude.

I. Štípek 22.6.2021 14:51

Krutina je dement, nabubřelé ego, sere se do všeho. Blb.

L. Kolman 22.6.2021 14:39

Tak sláva, brzy nás čekají lepší časy. Konečně, po té sametovce je už drahně let a furt se to ne a ne hnout k lepšímu. Snad jedině vyměnit ty nenapravitelně hloupé voliče. Teď už to ale vypadá slibně. Pravý Mesiáš konečně zde. A přivádí skutečné osobnosti, za kterými je vidět nespočet výsledků kvalitně odvedené práce, jak říká náš budoucí fírer. Kdo prý nastoupí na ministerský post, vydrží tam až do konce funkčního období, protože to bude odborník na svém místě. V žádném případě se mu to tam nebude střídat, jako do teď Babišovi.

I. Břízová 22.6.2021 14:14

Byla jsem dnes na masáži, kterou mi vlastně nadělil Ježíšek.No konečně jsem se tam dostala a bylo to bezvadný. Jenom jsem ukázala potvrzení o očkování a vše v pohodě. Cítím se skvěle.

R. Toman 22.6.2021 14:20

Tak to vám přeju. Já jdu dnes s přátely výjimečně na pivko ke Glaubicům, běžně chodíme k Tygrovi, ale dnes tam má půlku hospody rezervovánu jeden ze štamgastů na oslavu narozek. Tak to bude večer taková vnitřní masáž.:-)

I. Břízová 22.6.2021 14:29

No abych vám pravdu řekla, na pivo bych si taky skočila. A tyhle skvělé hospody v Praze bych taky ráda navštívila. Snad se konečně zadaří a s tou naší partou zase někam vyrazíme.

R. Toman 22.6.2021 14:38

Určitě !

J. Havelka 22.6.2021 14:59

Přátelé jsou všichni s tvrdým, zřejmě jinoši...

L. Kolman 22.6.2021 14:06

Hlavně jsem zvědav, jestli v případě znovurozjetí covidové epidemie si Bartoš vystačí s právním rámcem, který s pomocí naší justice vytvořili Babišovi. Asi by se Bartoš hanbou propadl, kdyby měl žádat o nouzový stav, si určitě bohatě vystačí s pandemickým zákonem. Tam to má Babiš přehledně nalajnované úplně všechno, jen si s tím umět poradit;-D

V. Zadák 22.6.2021 14:08

Poučený Bartoš nebude dělat vůbec nic aby mu to NSS neshodil.

L. Kolman 22.6.2021 14:09

Dobrý vtip včera v novinách. Rozsudek zní: Útok koronaviru, na rozdíl od protikoronavirových opatření, byl zcela v souladu se zákonem...

P. Milan 22.6.2021 14:10

Ani vaše agitace nemůže způsobit, aby právní rámec vytvořila opozice, bez účasti vládní většiny.

D. Mach 22.6.2021 14:16

Tam to má Babiš nalajnované ... jen ty soudy mu do toho hází vidle. ;-D

J. Venc 22.6.2021 15:37

Schválení (ba i sepsání projednatelného návrhu) pandemickýho zákona odkládal velekněz Babiš tak dlouho, až ho to dohnalo.

Justice s tím neměla společného nic.

:-)

P. Spáčil 22.6.2021 16:25

Ale opozice s tím měla hodně společného, protlačovala tam své nápady. Je to společné dílo. ;-)

L. Kolman 22.6.2021 13:52

Se slzou v oku někteří vzpomínají na bývalého bratra v kristu Kalouska? No bodejť by ne, když to byl po Rašínovi druhý náš největší odborník přes finance. Je až dojemné, jak zejména někteří zdejší důchodci touží po nějakém podobném odborníkovi. Jestli máte moc vysoké důchody, můžete přispívat na dobročinné účely, nebo část důchodu posílat těm humanitárně osvobozeným, aby vám nemuseli chodit děkovat za své osvobození až sem. Nebojte, Bartoš jako předseda vlády národní odpovědnosti a oddlužení nějakého podobného odborníka určitě najde. Je přece známo, že nejsnadněji se šetří na důchodcích. Na těch současných i těch budoucích.

P. Milan 22.6.2021 14:00

Lepší šetřit na důchodcích, než sekat dluhy na všech.

R. Toman 22.6.2021 14:04

Jenomže bratr/soudruh Kalousek je přímo okradl, tedy pracující důchodce.