1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Ubohost na pokračování

Poté, co ze zbabělosti odstřelili Kaplického projekt Národní knihovny, který vyhrál v řádné mezinárodní soutěži, naši vašnostové pořádají olympiádu ze zbabělosti a alibismu. Šanci na zlatou v oboru podlosti má pražský primátor Bém, který nyní popírá autentičnost svých výroků ve prospěch knihovny - z letošního jara! A on se nepropadne hanbou a nepropadne...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kacir 18.10.2007 23:16

Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

lucifer všech blbů spasitel....ty Kyjevane ze zemljanky s pirohy ;-D

Lucifer 18.10.2007 23:17

Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

koukám, že tě to vzalo, tovaryšč;-D

kacir 18.10.2007 23:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

tobě ta ruština ale jde, studovat v SSSR to jistě byla výsada rudejch prominentů ;-D

Lucifer 18.10.2007 23:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

ty jeden bol ševi ckej zmr de - rád bych ti dal osobně do držky;-O

Lucifer 18.10.2007 23:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

zasranej ruskej azbuku, leninův výmrdku - rád bych ti dal, ty jeden kgbáckej znrdeb do tlamy;-D

chytrý horák 18.10.2007 23:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

Říkal jsem si už kolikrát, že by mohlo být velmi milé osobní setkání diskutérů z NP:-)

Lucifer 18.10.2007 23:16

Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

Nicmnéně - pochopil jsem, že jsi komunista - no tak to si se mnou nepopovídáš - soudruhu(Y)

kacir 18.10.2007 23:21

Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

jedinej kdo tady začal s Kyjevem, zemljankou a pirohy byl Lucifer...takže bolševický  manýry se nezapřou , popovídat si s volem opravdu nejde ;-D

Lucifer 18.10.2007 23:24

Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

ty seš zasranej bolševickej degenerát - seš jedinej, komu zde na Psu ten Glejt udílím - Clay ti nešahá ani po kotníky - seš zkrátka de bil;-D

clay 18.10.2007 23:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

to bych si vyprosil, největším debilem pro určitou sortu diskutérů tu musím být já. Lichotí mi to...;-)

kacir 18.10.2007 23:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Resume debaty Bém-Kaplický

od vola to potěší, vždycky se ožereš a začneš rejt voloviny,  po  osmým panáku  skočíš na vulgarity a říkáš si jakej si Mistr slova, ale máš to v nicku ďábel internetu, ty  si můžeš udělit jediný a to pár facek za demenci , navíc bohudík  nemáš ;-DR^

chytrý horák 18.10.2007 23:03

Tak vám furt nevím,

jestli mám chobonici fandit nebo ne. Ani překvapivý závěr TV duelu Bém-Kaplický, že o věci je třeba diskutovat, mi nepomohl se rozhodnout. Dokonce ani názor rychlobruslařky či desetibojaře. Tak asi zůstanu u neutrálního stanoviska, že je mi knihovna v podstatě u p....e...

clay 18.10.2007 22:59

to ovšem ještě neřeší

problémy s hrozícími žalobami poškozených "poražených" účastníků. To bude ještě moc zajímavé. Ti jen čekají na to, jakým směrem se to posune. Tento posun se jim zamlouvat nebude.

kuku 18.10.2007 22:57

takže to nakonec nejvíc Kaplickému pokakal Ježek

chybným uvedením pozemků a proto se teď tak snaží? ;-D

clay 18.10.2007 23:10

Re: takže to nakonec nejvíc Kaplickému pokakal Ježek

samozřejmě, že Ježek pokakal úplně všechno, co se dalo. Je ale s podivem, co ten hochštapler dokáže mediálně ustát. Chyby v přípravě podkladů pro soutěž. Do očí bijící nehoráznosti co do složení poroty. Změny ještě před vyhlášením soutěže, výběrem kritérií měly být původně osloveny absolutní jedničky v oboru, ta kriteria byla odstraněna, aby se mohly zúčastnit malé kanceláře. Ježek přímo vyzval jen 8 vybraných kanceláří. CCa 300 projektů bylo odstraněno hned v prvním kole v neúplném složení poroty, což odporuje regulím, v průběhu soutěže opakovaně potvrzovali závaznost všech zázazných regulí a požadavků, aby nevypadl projekt Kaplického, tak na Ježkův návrh odstranili závazné kriterium a vyhodnotili jako vítěze projekt, který nevyhověl závazným požadavkům. Jistě jsem ještě na mnohé zapomněl. Jinej by letěl v piruetách s trojtým salchovem na závěr...

clay 18.10.2007 23:17

ještě tam mělo být

....složení poroty...Ostentativní odstoupení firem po seznámení se se složením poroty.... Změny ještě před vyhlášením.....

SUMO 18.10.2007 22:53

prosím vás

může mi někdo říct k čemu ta debata byla?

kacir 18.10.2007 23:01

Re: prosím vás

ke zvýšení sledovanosti nejsledovanější TV NOVA, tedy k profitu peněz

clay 18.10.2007 23:02

Re: prosím vás

no viděli jsme, že Kaplický konečně pochopil, že svým stylem komunikace neprorazí ale narazí a asi už chápe, že přes Letnou vlak nepojede. Chlapi se sešli předem a dohodli, že uklidní vody.

Slezan 18.10.2007 23:05

Re: prosím vás

S takovou slepičí moderátorkou na nic:-/

kuku 18.10.2007 23:09

Re: prosím vás

Bém kulatně vysvětlil, že na Letný tohle asi nevyroste...

clay 18.10.2007 22:51

tak to vypadá, že se domluví na jiném místě v Praze

Jan Kasl 18.10.2007 22:23

Pardon, co že měli společného Evropští demokraté se soutěží?

V textu je citace pana Černického - které ale naprosto nerozumím - jací Evropští demokraté "zapojení v soutěži" měli mít finanční zisky? Členové ZHMP zvolení za ED? O tom nic nevím, ale s určitostí to mohu vyloučit, protože kromě primátora a radních za ODS a ev. za ČSSD se nikdo žádné akce kolem NK neúčastnil. Navrhovali jsme bezúplatný převod na NK, jako symbolické gesto Prahy, pro budování nové budovy NK. To ODS odmítla. proto 62 hlasy ZHMP v březnu 2006 schválilo prodej pozemku za 31,5 milionu. To je pravda.    

Lucifer 18.10.2007 22:29

Re: Pardon, co že měli společného Evropští demokraté se soutěží?

no hlavně si svoje prašulky užijte - a co je pravda, to na Letný homeláci zvrací z krabčáku ještě pře půlnocíR^

zíralek 18.10.2007 22:08

To si ujít nenechám,

kafíčko, dorta a jdu fandit;-D

kacir 18.10.2007 22:14

Re: To si ujít nenechám,

R^ včera proti Němcům , dneska proti lháři ;-D

Lucifer 18.10.2007 22:16

Re: Re: To si ujít nenechám,

doufám, že ne proti vám8-o

kacir 18.10.2007 22:19

Re: Re: Re: To si ujít nenechám,

jo to se člověk musí zeptat Zírálka proti komu ? já nejsem narozdíl od někoho vševědoucí 8-o

Lucifer 18.10.2007 22:27

Re: Re: Re: Re: To si ujít nenechám,

vy jste narozdíl mimoň;-P

kacir 18.10.2007 22:59

Re: Re: Re: Re: Re: To si ujít nenechám,

ty jsi génius, to všichni víme ;-D