27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Ubohost na pokračování

18.10.2007

Pěkně si vede i ministr kultury Jehlička, když tvrdí, že jeho resort na knihovnu nemá, že to musí povolit premiér a premiér naopak říká, že to musí povolit ministr.

Se zajímavou teorií přišel malíř Jiří Černický, iniciátor petice odborníků ve prospěch projektu. "ODS se nelíbí, že by z toho měli mít Evropští demokraté, kteří se na soutěži podíleli, nějaké finanční zisky. Proto jim knihovna vadí," říká. Ano to zní velmi pravděpodobně.

Atomová koalice
Zajímavý přesun se rýsuje na politické scéně - zdá se, že dochází k námluvám mezi ODS a sociálními demokraty ve věci dostavby Temelína. Ten byl původně zamýšlen pro stavbu čtyř bloků, přes nesmyslný odpor ekohobystů (ten stavbu silně prodražil a časově protáhnul) se podařilo zprovoznit dva. Teď se ukazuje, že lhali všichni ti, kdo tvrdili, že se bez elektřiny obejdeme, a že naopak bez dostavby bude velmi brzy o elektřinu nouze. Pokud tedy dojde k dohodě mezi rivaly, bude to ve prospěch občanů - a čerta záleží na tom, že se to bude vykládat jako "tah proti zeleným". Čím dřív odtáhnou z vlády, tím líp. Podstatné je, abychom měli čím svítit. A není pravda, co se nám snaží namluvit, že kvůli tomu obětujeme životní prostředí.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.