14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

Turecko do Evropy

Premiér Nečas podpořil koncept, který počítá se vstupem Turecka do Evropské unie. Je to metoda, kterou známe z románů Karla Maye. Když vypukne stepní požár, zapálíme ještě jiný požár a ono to přejde. Zde se očividně doufá, že přejde Evropská unie, protože její evropská menšina se definitivně vzbouří proti převládajícímu islamistickému živlu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Stejskal 5.2.2013 21:32

Re: Nejvyšší správní soud.....

S tou Čáslavskou jste taky vedle. V padesátých letech tak objímala maminku. Šlo o to, že ji Zeman vyčetl, že dala zlatou z Mexika (1968) prvnímu tajemníku KSČ. Jenže to byl tenkrát Dubček, světový symbol možného pokroku na téhle straně. Což bylo od Zemana hodně pitomé. Sám se jím kolikrát zaštiťoval.

E. Heusinger 5.2.2013 21:45

Neznáte zákon

Zákon nerozlišuje období. Dle zákona to bylo od roku1948 do roku 1989 stejné.

S. Maršálek 5.2.2013 19:47

Havel....

Podle Václava Klause a nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana, Havel vyčóroval Hrad. Jednalo se prý o drobné předměty. Dáša Havlová Veškrnová, by po přečtení těchto zpráv ve sdělovacích prostředcích by měla ty předměty (popelníky) vrátit.

M. Martinovská 5.2.2013 19:50

Re: Havel....

No, pořád lepší než sprostý anonymové na neanonymních diskuzích. To jsou zbabělci, kopnou si tak hezky z bezpečí...

J. Tolman 5.2.2013 19:50

Re: Havel....

To ovšem vypovídá více o Václavu Klausovi než o Václavu Havlovi. Nicméně věřím, že informace to bude v zásadě pravdivá, jak je již u pana prezidenta zvykem. Jinam by si to u svých spravedlivých věrných asi rozlil.

L. Brabencová 5.2.2013 19:55

Re: Havel....

Na otázku novinářů odpověděl Zeman, že je vše na soupisu věcí, který vznikl po odchodu Havla.

P. Vandas 5.2.2013 19:57

Re: Havel....

A pera také kontrolovali? Tam by mělo naopak ,jedno přebývat.

J. Ryba 5.2.2013 20:03

Re: Havel....

co mi víme, kolik jich bylo... :-)

S. Maršálek 5.2.2013 20:39

Re: Havel....

Inventura po V. Klausovi teprve bude. Šlouf je puntičkář.

P. Hofman 5.2.2013 19:58

Re: Havel....

A co tam je? Třeba: žehlička - ukradla Havlová? Neblbněte.

J. Ryba 5.2.2013 20:04

Re: Havel....

bude tam obvyklý bordel v dékápkách...

J. Ryba 5.2.2013 20:00

Re: Havel....

to měli řešit za života, bylo-li co...

J. Tolman 5.2.2013 20:01

Re: Havel....

Kdo ten soupis prováděl? Kdo ho prověřoval? Máte důkazy? Nebo to jsou jen ubohé pomluvy?

I. Semrád 5.2.2013 20:14

Re: Havel....

Viz Odcházení.

http://www.csfd.cz/film/264858-odchazeni/

Tam to všechno je :-)

J. Ryba 5.2.2013 20:20

Re: Havel....

CO tam je? Tady se naznačuje...

I. Semrád 5.2.2013 20:26

Re: Havel....

Regleta. Dékápka... :-)

J. Ryba 5.2.2013 19:57

Re: Havel....

já bych ani pak nenutil paní Kaniokovou psát "Fuj!!!!" :-)

P. Hofman 5.2.2013 19:57

Re: Havel....

Jeden americký president (nebudu ho jmenovat) si dokonce odnesl svou sedačku z Air Force One. Takové věci se asi stávají i v té "lepší" společnosti. Nikdy to ale nesděluje jeho nástupce. To se rovná ubohosti na x-tou.

P. Vandas 5.2.2013 20:01

Re: Havel....

Já četl, že Clinton pěkně vybílil beztak už dost Bílý dům při svém odchodu. :-):-):-)

J. Tolman 5.2.2013 20:03

Re: Havel....

To Klaus tam možná nechá Zemanovi i vajgla.

J. Kombercová 5.2.2013 19:59

Re: Havel....

Na Lidovkách je další článek dementující Klausova slova. Ale protože Klaus má vždycky pravdu, tak je to tak, jak řekl. Ať už jde do háje. Zeleného.

P. Vandas 5.2.2013 20:03

Re: Havel....

Teď tuto nehoráznost však říkal v TV, ve zprávách. Tak bych tomu i věřil.

P. Hofman 5.2.2013 20:05

Re: Havel....

Ubohost některých jedinců nemá dna.

M. Varadinková 5.2.2013 22:40

Re: Havel....

Ten článek nedementuje, ale naopak potvrzuje to, co říkal Klaus. Vy čtete jenom titulky, že?

J. Kanioková 5.2.2013 19:30

Pane Tolmane, váš příspěvek vypovídá jen a jen o vaší úrovni, ne o mně. A Aby nebyla mýlka, okopčím, jaký příspěvek jsem dala na LN.

Jak se "upravují" informace... no, jo.... Lidovky.. /Zeman: Odvolat premiéra? Prezident dbalý své cti to neudělá -

http://www.novinky.cz/domaci/292237-zeman-odvolat-premiera-prezident-dbaly-sve-cti-to-neudela.html

Na můj příspěvek byl tento komentář - Re: Jak se - Kdyby vám s. VK i třeba nasr... na hlavu, tak si to budete pochvalovat atd...

Na to jsem reagovala - Co myslíte, o čem ten váš příspěvek vypovídá víc - o mně, nebo o vás ?

J. Ryba 5.2.2013 19:38

Re: Pane Tolmane, váš příspěvek vypovídá jen a jen o vaší úrovni, ne o mně. A Aby nebyla mýlka, okopčím, jaký příspěvek jsem dala na LN.

celé je to tady

http://www.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A130205_150128_ln_domov_vsv

J. Ryba 5.2.2013 19:46

Re: Pane Tolmane, váš příspěvek vypovídá jen a jen o vaší úrovni, ne o mně. A Aby nebyla mýlka, okopčím, jaký příspěvek jsem dala na LN.

to ovšem citujete Zemana, až když zařadil zpátečku...tomu se říká slušně řečeno desinformace

J. Ryba 5.2.2013 19:49

Re: Pane Tolmane, váš příspěvek vypovídá jen a jen o vaší úrovni, ne o mně. A Aby nebyla mýlka, okopčím, jaký příspěvek jsem dala na LN.

kdyby tomu někdo nerozuměl, tak lidovky citovaly Zemanovy výroky včera, vy snaživě nabízíte Zemanův výrok dnes citovaný v novinkách a vyvozujete z toho, že lidovky jsou tendeční...pěkná prasárna od vás

J. Tolman 5.2.2013 19:52

Re: Pane Tolmane, váš příspěvek vypovídá jen a jen o vaší úrovni, ne o mně. A Aby nebyla mýlka, okopčím, jaký příspěvek jsem dala na LN.

Pane Rybo, u nich to není prasárna.