18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Trump v Polsku

Konzervativní Polsko tone v blaženosti, protože je první unijní zemí, již nový americký prezident navštěvuje. V této souvislosti je dobré si připomenout, jak jsme si s Poláky blízcí a o co víc vzdálení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 6.7.2017 19:32

Re: Vítači celé Evropy se sjíždí vítat do Hamburku.

Paní Hájková mně je vcelku u prdele co si o mně myslíte, ale laskavě Vás žádám abyste mne z vašich kádrováckých hodnocení raději vynechala. K bodu 2.) pouze tolik, se to nedomnívám, ale přímo to vím, že Merkelová je pozvala. Co a jak zvládne vlastní zhovadilost je mi docela jedno, pouze nemíním trpět, aby došla k názoru, že bychom se toho měli účastnit i my. :-):-):-)

V. Hájková 6.7.2017 20:02

Re: Vítači celé Evropy se sjíždí vítat do Hamburku.

Pane jo- to jste mně to nandal. :-) Jen škoda- že jste mně neopoměl nazvat kádrovačkou - ale odpověď , jak a kdy p. Merkel zařídila pozvání jste odbyl zpusobem hodným """ FRANTIŠKA ŠIMKA" :-)))

Co se dá dělat - každý jsme nějaký . Jen si dovoluji stát za jediným- JE LEŽ, že p. Merkel do EU NĚKOHO ZVALA! To jediné jsem Vám musela řícI. Slibuji, že už vás nebudu nikdy svým kádrováním obtěžovat . Za to mně zase tak nestojíte!

P. Vandas 6.7.2017 18:54

Poslouchám Trumpovu řeč. Je to úžasné, že existuje..

..normálně myslící politik. Díky Ameriko. Ještě to s námi není tak zlé, když Američané zvolili Trumpa. :-):-):-)

M. Prokop 6.7.2017 18:56

Re: Poslouchám Trumpovu řeč. Je to úžasné, že existuje..

Zvolili a z toho, co bylo na výběr, jsem docela rád. Akorát tamní P&L teď dost blázní, aby ho zlikvidovala.

P. Vandas 6.7.2017 19:06

Re: Poslouchám Trumpovu řeč. Je to úžasné, že existuje..

A v ČT 24 už zase lžou. Mladý Železný "citoval" Trumpa z jeho řeči o boji s terorismem ovšem vynechal přívlastek. Trump totiž mluvil o boji s islámským terorizmem. :-):-):-)

L. Kolman 6.7.2017 19:28

Re: Poslouchám Trumpovu řeč. Je to úžasné, že existuje..

Proto asi prodal za desítky miliard zbraně Saúdské Arábii a Kataru, největším to dodavatelům živé síly a podporovatelům islamistických radikálů. Též bylo pozoruhodné, s jakou chirurgickou přesností se Amíci nestrefovali při bombardování do islamistů a jak se jim dařilo omylem bombardovat v Sýrii vládní jednotky.

J. Vobr 6.7.2017 18:29

ZEMAN MÁ DOVOLENOU !!!

Kůůůrwa snad nám nikdo nevyhlásí válku !!!

_____________________________________________

BUDOU MUSET POČKAT AŽ PO DOVOLENÉ !!!

F. Šimek 6.7.2017 18:36

Re: ZEMAN MÁ DOVOLENOU !!!

připrav velkou polní-kádéčka a ffšechny injekce. Sežeň lapiducha a já přivezu 105 ku. Prokop bude náčelník pro věci zbytečný-jinak je to kurwa kuchar. jirirys přijede na klobídě. Neboj my to dáme !!!

A. Novák 6.7.2017 17:43

pro čt24

není Trump zas tak důležitý. Jeho projev pár minut před koncem neomaleně ukončila a místo něj pustila reportáž o slepicích. Zřejmě nějaké skryté poselství...

S. Lazárek 6.7.2017 17:50

Re: pro čt24

My pro něj taky ne. America first. Určitě jste si ho vychutnal jinde a slepice jste nesledoval.

J. Vobr 6.7.2017 18:25

MAKAK,NEVŘÍSKEJ TU !!!

Tu-ááá.

S. Lazárek 6.7.2017 18:52

Di do prdele, demente

P. Vandas 6.7.2017 18:01

Re: pro čt24

ČT ten projev Trumpa uťala, aby přece nebylo vidět, že Trump měl ovace delší , než Merkelová. Ta dosáhla posledně pěkných 11 minut potlesku ve stoje na Sjezdu ÚV CSU. :-):-):-)

J. Vobr 6.7.2017 18:31

DRUHÁ NEOMALENOST BYL HAMÁČEK VE VARŠAVĚ

... a Vožungr ve člunu na rybníku !!!

________________________________________________

Tu-ááá.

V. Fenzel 6.7.2017 19:12

Re: pro čt24

No vy sledujete v letním dni pěkný hovadiny. Nemáte nic lepšího na práci?

M. Hoblík 6.7.2017 17:31

Vychytralý a lstivý prezident USA

si našel blbečky, kteří ho podpoří. Jenom aby se nemýlil! Poláci umí obchodovat, ale většinou v historii měli v zadku pavučiny. Žádné přežírání! Škoda, jinak jsou to Slované, stejně jako my, Ukrajinci, Rusové, Srbové..! Jenže my jsme vlastně podle Hermana Germáni; takže nevím - kdo tu válku vyhraje?

J. Franke 6.7.2017 17:34

Re: Vychytralý a lstivý prezident USA

Já jsem taky ze čtvrtiny Germán... No a co? A jakou válku???

F. Doušek 6.7.2017 17:49

Re: Vychytralý a lstivý prezident USA

Panslavismus je přežitek. Ostatně na Wikipedii máte toto:

"Od počátku až dodnes byl propastný rozdíl mezi vnímáním panslavismu v Rusku a v ostatních slovanských národech. Ruský panslavismus byl ve všech etapách svého vývoje fikcí usilující o posílení ruského impéria...."

J. Kulheim 6.7.2017 18:26

Re: Vychytralý a lstivý prezident USA

Vy si snad myslíte, že nepatříte mezi blbečky.

M. Prokop 6.7.2017 18:50

Re: Vychytralý a lstivý prezident USA

Máte "Sen kadeta Bieglera před Budapeští"?

Č. Berka 6.7.2017 17:30

Podle Pew Research Center

se Trump těší podpoře 23% Poláků.. Venezuelci oceňují Trumpa 20% podporou, JihoKorejci 17% http://www.pewglobal.org/interactives/us-image/

L. Kolman 6.7.2017 17:33

Re: Podle Pew Research Center

Kolik je jich u nás? Vandas, Prokop, Doušek, Franke, Hajková, ještě někdo se hlásí?

R. Neveselý 6.7.2017 17:39

Re: Podle Pew Research Center

Já.

Ať žije Trump !!!

S. Lazárek 6.7.2017 17:40

Re: Podle Pew Research Center

A jeho žena Livie !!!

F. Šimek 6.7.2017 17:57

Re: Podle Pew Research Center

takže- Dáša nejni jeho žena ???

M. Hromadko 6.7.2017 17:40

Re: Podle Pew Research Center

Já...

J. Franke 6.7.2017 17:41

Re: Podle Pew Research Center

Jsem zvědav, jak jste přišel na to, že je Doník moje krevní skupina. Ani jednou jsem to nedeklaroval, tak jako třeba Vy svoji náklonnost k ČSSD...

F. Doušek 6.7.2017 17:51

Re: Podle Pew Research Center

Ani já ne. To bude tím suchem na Jižní Moravě.

M. Prokop 6.7.2017 18:52

Re: Podle Pew Research Center

Jednoduše. Každý, kdo ho má za blba, je pro Trumpa. :-P

D. Green 6.7.2017 18:32

Re: Podle Pew Research Center

Ať žije Její výsost královna Alžběta II.