18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Trapná směšnost a naopak

Otázku Palerma oživil předseda ODS Petr Fiala. Odmítl nápad Miroslava Kalouska svolat sněmovní debatu, na níž by měl Babiš vysvětlit původ 1,48 miliardy, za něž koupil od své vlastní firmy dluhopisy, aby mohl pobírat nesmyslně vysoký úrok a neplatit z něho daně. Na tahu není parlament, ale předseda vlády, dovozuje Fiala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 9.2.2017 16:34

Re: Hm, hm

Která z velkých firem nemá tým který hledá díry? Optimalizují všichni!

Je v pořádku, že je Babišovi vyčítáno. Ovšem chucpe je to, kdo ukazuje a pouští do médií ty výčitky.

K. Zelený 9.2.2017 16:53

Re: Hm, hm

Tak je pusťte vy abyste to měl košer.

I. Sulcova 9.2.2017 18:42

Re: Hm, hm

mam strach, že si češi pořídí do čela státu a politiky (což by bylo horší) dalšího slovenského dárečka. A tenhle bude "nejlepší" ze všech za posledních 50 let.Je naprosto jasné, že Babiš šel do politiky jen a jen pro OSOBNÍ prospěch a to mocenský a majetkový, který u něj splývá v jedno. Pro nic jiného. Lže a napadá, odpovídá minimálně, mluví jen o tom, co chce, nepamatuji, že by přesně a stručně a jasně odpověděl na dotaz. Vždy jen prezentuje Babišovu pravdu.On není hloupý, jak se vyjádřil jedem senátor, on je NEBEZPEČNÝ.Lidé jsou pro něj jenom maso a červi.Jak je možné, že to nedochází takové spoustě lidí?????

M. Prokop 9.2.2017 15:50

Re: Hm, hm

Bez smajlíku by to někdo mohl vzít i vážně a to byste snad nechtěl!

F. Doušek 9.2.2017 14:11

Jak píší vedle na Lidovkách - Mládkovo ministerstvo

si zaplatilo propagandu na parlamentních listech za výhodných 165 táců.

Ty blížící se volby se nedají jinak okecat.

R. John 9.2.2017 14:16

Logický....

...svoloč chodí na Parlamentní výblitky , též estébáci , prognosťáci a vůbec výkvět lidu... tam se daj lapit voliči, nebo půjde Mládek do ... musím slušně... do háje napíši...

F. Šimek 9.2.2017 14:29

Re: Logický....

...svoloč. Roberte-jaký pééériodika čteš ty ??? Schválně....

M. Varadinková 9.2.2017 14:35

Re: Logický....

John čte přece Respekt - tu mediální žumpu plnou propagandy a lží, určenou pro pravdoláskařskou svoloč (pardón, elitu:-)))))

R. John 9.2.2017 14:39

A jak to víte ?... že je to žumpa...

... nečtete to, Respektu se štítíte ... že vy budete tajná ctitelka Respektu... :-))

F. Šimek 9.2.2017 14:52

Re: Logický....

Respekt a Sport, mi do r89 posílal Jan Ruml. Mám jich pár schovanejch. Dneska bych si s tou žumpou, co je fakt jen pro pravdoláskaře ani nezatopil-nechci bejt sprostej-zacpaly by nám hajzl !!!

R. John 9.2.2017 15:03

Nechlastej tolik...

..první číslo "Informační servis", pozdější Respekt , vyšlo v listopadu 89... štos mě dal Lamper a roznášel jsem je po Praze...

F. Šimek 9.2.2017 15:10

Re: Nechlastej tolik...

do r89, to vydával Jan Ruml.Jasně, že v listopadu si to roznášel po Praze, ale já mluvím PŘED LISTOPADEM. Dokoce mi posílal Jiří Ruml (táta Honzy) LIDOVÉ NOVINY-před LISTOPADEM !!! Frštenz ???

R. John 9.2.2017 15:16

Netahej sem Lidovky...

.. řeč je o Respektu.. hele, že si z kadibudky pomocí elektronek ze sovětského televizoru udělal stroj času ...:-)

K. Zelený 9.2.2017 15:09

Re: Logický....

Respekt vznikl v r. 1989 jako Informační servis, na Respekt byl přejmenován v r.1990. Nevím, co vám kdo posílal, ale z vašeho myšlení a písemného projevu je zcela zřejmé, že jste kultivovaným čtivem naprosto nedotčen.

R. John 9.2.2017 15:14

Jsem rád...

...že jste mě to potvrdil... už sem myslel,po poučení vod Franty, že mám vylitou palici a pamatuji si kulový...

F. Šimek 9.2.2017 15:22

Re: Jsem rád...

máš pravdu-četl jen ruďase, nebo Vlastu.....:-)

F. Šimek 9.2.2017 15:18

Re: Logický....

soudruhu učiteli jazyka českýýho-aby bylo jasno. Kam to mám soudruhovi poslat ? Taková blbost-pokud si to přečtete, tak věřím, že písemnej projev a myšlení pasáka krav Honzíka Rumlů bude pro vás kultivovaný čtivo. Je mi 71-na rozdíl od vás s.něco pamatuju....!!!

R. John 9.2.2017 14:36

Ty máš koukám laktaci ..

.. změní se něco na tom škváru pro hajzly všeho druhu, když ti řeknu co čtu ?.. odpovím ti... nezmění... takže se ptáš blbě...

F. Šimek 9.2.2017 14:47

Re: Ty máš koukám laktaci ..

Já ty škváry pro hajzli všeho druhu čtu. Proto se znova ptám : co čteš ty ? Neříkej, že sleduješ jen ČT, nebo výměnu manželek !!!

R. John 9.2.2017 15:19

Přijeď...

..ukáži ti co čtu.. nebo nejezdi, když je to daleko, zajdi si do pojízdné knihovny, pronásob tak dvěma a máš to...

F. Kusák 9.2.2017 15:27

Re: Logický....

No možná, ale teď jsem tam přečetl interview s Maxem Kašparů a jako výblitek mně to zase nepřijde. Záleží asi na tom, co kde každý hledá a pak takové výblitky najdu i v těchto diskuzích docela dost, že pane Johne.

R. John 9.2.2017 15:29

Klidně si čtěte co chcete...

... "Řekni mě co čteš, a já ti řeknu co jsi"... to znáte... ne ?...

P. Čech 9.2.2017 14:33

Re: Jak píší vedle na Lidovkách - Mládkovo ministerstvo

Naštěstí každý ví, že Parlamentní listy jsou hlásnou troubou socanů.

A. Trick 9.2.2017 14:05

Zde se řeší Babiš

a ĆNB pomaloučku polehoučku rozprodává zlato. Ona může, protože je vlastníkem zlata nikoliv stát.

Okolní státy sice zlato nakupují, ale tím se nelze nechat zmást.

F. Doušek 9.2.2017 14:12

Re: Zde se řeší Babiš

To víte, Zemanem dosazený odborník v čele ČNB se musí snažit.

A. Trick 9.2.2017 14:15

Re: Zde se řeší Babiš

Ono to trvá již několik let. Kolik odborníků Zeman jmenoval? I Tošovského?

F. Doušek 9.2.2017 14:17

Re: Zde se řeší Babiš

No právě - ono to trvá ....

A. Trick 9.2.2017 14:20

Re: Zde se řeší Babiš

Právě že to trvá už delší dobu. Vám se skutečně nedaří.

M. Prokop 9.2.2017 14:17

Re: Zde se řeší Babiš

Zatím 3. Jeden horší než druhý.

A. Trick 9.2.2017 14:21

Re: Zde se řeší Babiš

Čím větší blbec, tím více se domnívá, že všemu rozumí.