18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Topolánek for president

V hodině dvanácté, těsně před koncem termínu, dal Mirek Topolánek najevo úmysl vstoupit do klání o prezidentský úřad. Vyvolalo to takříkajíc oživení v sále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 7.11.2017 6:15

Re:

Ještě ětší křivák?

10 let jsem četla o tom, že nemůže být horší prezident než Klaus, 5 let totéž o Zemanovi :-):-)

J. Hruška 7.11.2017 6:44

Re: Amnestie

Dalík příliš neodsedí, Topolánek ho omilostni. Velice se mýlíte. Ahoj.

M. Těhanová 7.11.2017 8:00

Re:

A kde jste přišel na to, že je křivák? Protože to psali v novinách, v době, kdy se ho snažili z politiky odbouchnou? Co o tom víte?

A s tím Dalíkem je to taky divné - za pokus o podvod dostal víc, než se občas dává za vraždu.

Blbé je, že v politice se pohybují podrazáci, lze to občas použít i proti lidem, kteří jimi nejsou, a lidi tomu věří a tupě to opakují.

Topolánek je opravdu šance na změnu k lepšímu, on ví, co od koho může čekat a věřím, že se teď už bude umět ubránit.

L. Florner 7.11.2017 5:56

...

"Okatě zdůrazňovaný tandem Babiš – Zeman..." 100x opakovaná lež se stává pravdou? Opravdu?

P. Han 7.11.2017 6:39

Re: ...

Co je na tom lež? Stačí jedna odpověď, nemusíte stokrát.

A. Zajícová 7.11.2017 3:36

politicky výrazného manifestu

už máme myslím vesměs plný zuby a prezident, který bude jen reprezentovat a urovnávat nesmyslné spory by téhle republice seděl jak jandák na hrnec.

J. Růžička 7.11.2017 1:27

...ale jo...

Topolánek po všech stránkách lepší, než TO, co tam dřepí, chlastá a nasírá teď

S. Kubů 7.11.2017 1:21

Lisabonská smlouva

Pan Topolánek je pro mě nevolitelný už jenom kvůli Lisabonské smlouvě. Způsob, jakým byla v ČR protlačena, je ještě v paměti.

P. Han 7.11.2017 6:40

Re: Lisabonská smlouva

Drahoš by ji protlačil kultivovaněji, to zas jo.

J. Kulheim 7.11.2017 7:05

Re: Lisabonská smlouva

"Pan Topolánek je pro mě nevolitelný už jenom kvůli Lisabonské smlouvě..."

Nezbžvá než volit Matku Terezu, Mirka Dušína nebo pana Andeje Kisku.

A. Holík 7.11.2017 0:44

Haha

Topolanek se proste pomatl. Jeste bych dodal, ze se nedavno nechal pokrtit, a leze mu to na mozek. Bezne pouziva fraze jako 'k tomu mi dopomahej buh'.

Sprava prichazi zaroven s nastupem Dalika do vezeni. Jeste aby mu tak nejaky jeho kamos mohl dat milost ..

P. Dvořák 7.11.2017 2:09

Re: Haha

Vy jste ještě nezaznamenal, že nejvíc nových "dušiček" získávají černoprdelníci mezi starými lidmi, kde je celkem na pořadu dne stařecká demence, alzák nebo alespoň strach z toho, co bude po smrti?

P. Han 7.11.2017 6:52

Re: Haha

A sakra. Už je to tady zas. Křesťané by se měli "bát Boha", ale proč se ho tolik bojí proklamativní ateisté, nechápu.

P. Dvořák 7.11.2017 8:03

Re: Haha

Máte problém s chápáním? Nejde o "bání se", ale o to, že s přibývající ztrátou soudnosti a zdravého rozumu se lidé stávají věřícími.

Což zřejmě bude i Topolánkův případ.

J. Sova 7.11.2017 9:12

Re: Haha

"V mládí radikál, v stáří klerikál" říkal náš profesor dějepisu s despektem.

J. Vintr 7.11.2017 0:30

Pokud Topolánkovi nejde jen o to

trochu se připomenout a zviditelnit, tak pako. Kdo by ho volil?

J. Hruška 7.11.2017 7:05

Re: Pokud Topolánkovi nejde jen o to

Tak třeba deset senátorů. A další např. tisíce pokřtěných. Máte již strach, co?

M. Klas 7.11.2017 10:23

Re: Pokud Topolánkovi nejde jen o to

Třeba pro mne je to první volitelný kandidát.

S. Ševeček 7.11.2017 0:07

Cože?

k "Zemanově nacionálnímu izolacionismu"

Nepite to ani pomalu a ohřátý, pražáci.