1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Topolánek for president

V hodině dvanácté, těsně před koncem termínu, dal Mirek Topolánek najevo úmysl vstoupit do klání o prezidentský úřad. Vyvolalo to takříkajíc oživení v sále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 7.11.2017 9:36

Re: Jak puvabná

Všechno je velmi relativní v nejvnitřnějším smyslu toho slova. Zejména prezidentští kandidáti, a též možné dopady jejich nebezpečnosti.

Proto - ani mě moc nezajímá, jak je nebezpečný - nebo lépe řečeno radši bych se vás zeptal: co si myslíte, že může Topolánek jako prezident způsobit (a Zeman to určitě nezpůdobí), co by mi mělo dělat starosti?

J. Anděl 7.11.2017 9:38

Re: Jak puvabná

Přičemž při posuzování tohoto nebezpečí vezmu v potaz také úvahu, zda totéž hrozí od Drahoše či toho dalšího v seznamu.

V. Klepetko 7.11.2017 9:52

Re: Jak puvabná

Zkusím se nad tím zamyslet, než něco plácnu. Teď musím běžet za cash flow :-)))

J. Anděl 7.11.2017 10:29

Re: Jak puvabná

Díky. Hodně štěstí :-)

Prozatím upřesním otázku. Bavili jsme se často o panu Babišovi. Nicméně nepsal jsem, čeho se u něj obávám. Jen nepřímo. Přímo napsáno je to tedy asi tak takhle: že bude pokračovat v legislativě, která bude lidem ztěžovat život. Zejména živnostníkům nebo čtvrtživnostníkům. Tedy že bude tak snaživě pečovat o stát, až to bude nepříjemné.

Osobně dávám přednost mírnému chaosu, moc mi nevadí určitá míra korupce a špíny, mám raději volnější obojek. Je mi dokonce jedno, jestli je má nějaký politik škraloup z mládí, ba dokonce je mi při posuzování jeho vhodnosti jako kandidáta relativně jedno, jestli podváděl při dotacích.

Jen nesním o dokonale fungujícím státě, připomínajícím dokonale seřízené švýcarské hodinky, ve kterém se všichni musí neustále on-line hlásit, dobří i špatní, aby nad nimi byl dokonalý přehled a kontrola.

Ano, mám na mysli například EET, ale těch věcí bylo víc.

P. Spáčil 7.11.2017 9:24

Re: Jak puvabná

Okamuru volí "inteligentnější" část národa? To jste mě svým vyjádřením překvapila. (:-))

V. Hájková 7.11.2017 9:34

Re: Jak puvabná

:-)))))))))))))))))))))))))

P. Vandas 7.11.2017 9:14

Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

Tím, že v ČT a ve všech médiích lhali ztratila média moc nad politky, neb lidé už to vnímají jako Rudé Právo kdysi. To znamená, v přesně opačné poloze. Babišovo vítězství ukázalo, že hovnomety jsou neúčinné a Topolánek to správně rozklíčoval. Že médií se už bát nemusí. Cokoli proti němu vytáhnou, tím spíše jej lidé budou volit. :-):-):-)

V. Hájková 7.11.2017 9:18

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

Mohl byste uvest alespoň jednu ze zásadních LŽÍ v české televizi?

P. Vandas 7.11.2017 9:20

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

Dobré ráno milí diváci. :-):-):-)

P. Vandas 7.11.2017 9:23

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

( Není ani ráno, natož dobré a diváky nemají za milé, ale za pitomce. ) :-):-):-)

V. Hájková 7.11.2017 9:26

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

Víte, že jste mě nikterak nepřekvapil:-)

P. Vandas 7.11.2017 9:29

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

Vy mně také.... ne. :-):-):-)

P. Hlosta 7.11.2017 9:30

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

:-)))

P. Spáčil 7.11.2017 9:26

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

(:-))

J. Hejna 7.11.2017 9:42

Re: Mluvící hlavy ztratily moc nad politiky, neb lžou.

"tím spíše jej lidé budou volit"

Ale jenom Ti, kteří mají krátkou paměť.

M. Moravcová 7.11.2017 9:06

Topolánek

je dobrá volba. Je ho vidět, slyšet a bude ho vidět a slyšet. Usmívající se mumie na Hradě nechci.

P. Hlosta 7.11.2017 9:09

Re: Topolánek

V tuhle chvíli to vypadá na druhé kolo Topolánek se Zemanem. ;-)

M. Moravcová 7.11.2017 9:10

Re: Topolánek

asi ano, a já doufám, že vyhraje.

M. Hromadko 7.11.2017 9:12

Re: Topolánek

Zeman...

M. Moravcová 7.11.2017 9:18

Re: Topolánek

to si přejete vy, v nadpisu je to co schvaluji

P. Hlosta 7.11.2017 9:13

Re: Topolánek

Dost možný, akorát že oba mají obdobné lákadla na voliče.

P. Vandas 7.11.2017 9:15

Re: Topolánek

Topolánek má výhodu síly a věku. To se projeví. :-):-):-)

V. Klepetko 7.11.2017 9:24

Re: Topolánek

V roce 1935 se to moc neprojevilo, takže proč by nyní? :-))

P. Vandas 7.11.2017 9:39

Re: Topolánek

Nebyla přímá volba. Beneš byl zobchodován. :-):-):-)

J. Venc 7.11.2017 9:16

Re: Topolánek

Mistři balzamovači už nervosně popocházejí v podhradí!

:-)

J. Kočí 7.11.2017 9:05

básnička

Prezidentský kandidát, hele

Nový Mirek Topolánek,

Přináší nám čerstvý vánek,

Ze staré p...

M. Rubáš 7.11.2017 9:01

Topolánek nemá šanci

Topolánek má za sebou skandály, takže moc šancí nemá. Pro mnoho lidí je Zeman špatný kandidát, stejně tak Drahoš, takže alternativu uvítají. Bohužel Topolánek je pro mnohé ať už právem nebo ne symbolem korupce, mafiánství a kmotrů v politice (Dalík). To je ten problém. Chtělo by to někoho s lepší pověstí. Jinak po pravicevém euroskeptickém kandidátovi poptávka je. Ale Topolánek prostě není ten pravý.

http://www.epshark.cz/clanek/187

P. Hlosta 7.11.2017 9:04

Re: Topolánek nemá šanci

Nikdo další už nepřijde na scénu, protože lhůta podání kandidatury končí. Musí vám stačit ti, co už tu jsou. ;-)

M. Moravcová 7.11.2017 9:13

Re: Topolánek nemá šanci

jaké skandály má za sebou Topolánek? Tedy prokazatelné skandály. Že se koupal nahatý na jachtě? :-) Co je horší, koupat se nahatý nebo šmírovat a nahatého fotit a uveřejňovat tyto fotky. Já mám jasno, a Vy? Že byl u Berlusconiho? Tam byla svého času polovina papalášů Evropy. Možná i Angelína. Ta se ale asi odmítla svlíknout.

K. Němec 7.11.2017 8:57

Saša Vondra

by Topolánkovi mohl ozvučit všechny mítinky. Ta praxe tu je! :-)