16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Tonoucí se i poplatků chytá

Česká strana sociálně demokratická je na tom podle předvolebních průzkumů dost bledě, o druhé místo v tabulce se přetlačuje s komunisty a na ně se pomalu dotahujícími občanskými demokraty. Je to bohužel způsobeno i jejím nevýrazným účinkováním ve vládě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Berka 16.8.2017 15:55

Re: Zanedlouho budou už volby zbytečné.

Co takhle uplatnit "Karlovarskou" losovačku?

A. Nový 16.8.2017 16:28

Re: Zanedlouho budou už volby zbytečné.

Pro koblihožrouty je karlovarská losovačka příliš složitá. Jim bude stačit Babišovo rozhodnutí co a jak má být. Viz "O čem sním, když náhodou spím“, autor A.Babiš.

F. Doušek 16.8.2017 15:27

To jsem jelen.... Objevil se mi tu před cca 2 ho´dkami

v Politickém cirkusu článek parafovaný Astonem, a zase zmizel.

R. John 16.8.2017 15:26

Tak kde jsou ti místní protibruselanti...

...mohli by přispět tomu protibruselskému Kačerovi na zámeček... dělá se na něj v Polsku národní sbírka... to jsem zvědav, kolik mu přispějete... zámek nebude drahej... jemu stačí malej ... ale hodně věžiček chce mít...

P. Vandas 16.8.2017 15:34

Re: Tak kde jsou ti místní protibruselanti...

Asi ho maj rádi. Proti dobrovolným sbírkám nic nemám. Dokonce, ani proti sbírce zákonů. :-):-):-)

R. John 16.8.2017 15:38

Tak mu něco přispěj....

... víš že tě hájí... jinak by po tobě byla bruselská veta...

P. Vandas 16.8.2017 15:40

Re: Tak mu něco přispěj....

Já jsem lakomej. Politikům nepřispívám. Totiž nepřispívám dobrovolně. Nedobrovolně ze mne tyjí. :-):-):-)

R. John 16.8.2017 15:51

To je potom těžký...

...až ti Schulz nasadí bruselskou botu, tak potom nebreč... pozdě zámek pro Kačera honit...

P. Vandas 16.8.2017 15:57

Re: To je potom těžký...

Tobě už Trump botu nasadil, jak usuzuji z tvého kvílení. :-):-):-)

J. Matuška 16.8.2017 14:45

Prezident Zeman má dostatek podpisů pro obhajobu mandátů

ttp://www.ceskenoviny.cz/zpravy/prezident-zeman-ma-dostatek-podpisu-pro-obhajobu-mandatu/1516578

Speciál pro paní Hájkovou.

J. Franke 16.8.2017 14:54

Re: Prezident Zeman má dostatek podpisů pro obhajobu mandátů

Ať si klidně obhajuje. Ten komouš na Hradě se mezi ostatní krásně hodí. Ještě ať je Babiš premiér a předseda sněmovny další z nich a budeme to mít kompletní jako kdysi.

Vpřed směle soudruzi!!!

P. Vandas 16.8.2017 14:56

Re: Prezident Zeman má dostatek podpisů pro obhajobu mandátů

To už máme teď : Zeman , Hamáček, Štěch a Rychetský- nejvyšší ústavní činitelé. :-):-):-)

J. Franke 16.8.2017 14:59

Re: Prezident Zeman má dostatek podpisů pro obhajobu mandátů

Hamáček to nestihl...

V. Hájková 16.8.2017 15:25

Re: Prezident Zeman má dostatek podpisů pro obhajobu mandátů

Proč pro mě?? Vy ještě navíc budete pěkný rýpal že?

P. Vandas 16.8.2017 14:33

Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

.. strukturou Čapího hnízda. Já však stále čekám, kdy rozlouskne vlastnickou strukturu solárních podvodníků, kteří tento národ okradli a stále okrádají o stovky miliard. Tam se to policii nějak zadrhlo a ne a ne na to přijít. No jo, když mají teď tolik práce s tím Babišem. :-):-):-)

J. Franke 16.8.2017 14:45

Re: Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

Tam bych hledal mezi zákonodárci, kteří této loupeži dali zelenou... Jenže toto trestné není, bohužel.

P. Vandas 16.8.2017 14:51

Re: Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

Jenom se podivuji, že k některým sprostým zločinům jsou někteří kritici tolerantní a přitom mají zjevně dobře vyvinutý cit pro odhalování leváren druhých. Hlava mi to nebere. :-):-):-)

J. Franke 16.8.2017 14:56

Re: Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

Podvod zločin je, ale schválení zákona? Pavle, klid...

P. Vandas 16.8.2017 15:02

Re: Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

Schválení podvodného zákona je o to větší zločin. :-):-):-)

D. Polanský 16.8.2017 14:47

Je vidět, že když se chce, tak to jde

Jenomže ono se většinou nechce.

J. Kulheim 16.8.2017 15:16

Re: Policie bleskově rozlouskla, jak to bylo s vlastnickou ....

Návrh zákona o obnovitelných zdrojích předložila vláda Vladimíra Špidly (ČSSD) v listopadu 2003. Zákon 180/2005 byl přijat v PS 100% poslanci za US-DU , 100% poslanci za ČSSD , za KSČM a KDU- ČSL a ODS jediná proti . V roce 2005 prosadila poslankyně ČSSD Iva Šedivá při schvalování zákona o obnovitelných zdrojích energie (180/2005) pozměňovací návrh, který dnes znemožňuje snížit cenu elektrické energie z obnovitelných zdrojů o více než 5 % ročně.

Tuzemské solární elektrárny průměrnou rodinu stojí ročně zhruba 712 korun. Bude to stát cca 866 miliard korun za následujících 15 let. Značná část z těchto peněz půjde investorům do zahraničí. Bude nás to stát víc jak 1000 miliard korun za následujících 15 let.

Tento " energetický mejdan" budeme muset zaplatit všichni. Obyvatelé ČR to zaplatí přímo platbami za spotřebovanou elektřinu v domácnosti a taky nepřímo, protože podnikatelé to budou nuceni započítat do nákladů a zdražit svoje výrobky.. ČSSD před volbami říkala něco o snížení ceny energie. Ceny energie se naopak zvýší se i ceny ostatních výrobků.

R. John 16.8.2017 13:53

Jak jen to ten Trumpeta z Donaldova dělá....

... zase si dožral své republikány... prý se ho štítí...asi jsem republikán, štítím se toho naondulovaného blba také...

R. Tesařík 16.8.2017 14:36

Re: Jak jen to ten Trumpeta z Donaldova dělá....

To jsou ti zhrzení, kterých kandidáti s Trumpem prohráli?

P. Vandas 16.8.2017 14:53

Re: Jak jen to ten Trumpeta z Donaldova dělá....

Já také nemám rád Schulze. :-):-):-)

P. Manda 16.8.2017 16:45

Re: Jak jen to ten Trumpeta z Donaldova dělá....

ale di, božo neštiť se

J. Vobr 16.8.2017 13:29

FRANTA je u faráře !!!

Pouštějí si filmy s Rosenbergem !!!

______________________________________________

:-)))

R. John 16.8.2017 13:38

Mýty 20 století" ..?....

.. to je hodnotná četba... že je to zfilmovaný sem nevěděl... asi výukovej film... hodně zdejších na to zřejmě čumí....

F. Šimek 16.8.2017 13:52

Re: FRANTA je u faráře !!!

říkal sem ti, že pan farář se na to nedívá. Pod peřinou a potmě udělal dva kluky Na to ""čumím"" jen já.......:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).

J. Matuška 16.8.2017 12:18

Moroz o sestavování kandidátek a o předvolebních průzkumech

https://www.youtube.com/watch?v=_sxT_4Sff-Q

J. Matuška 16.8.2017 12:24

Re: Moroz o sestavování kandidátek a o předvolebních průzkumech

Trochu mám zmatek v tom, jestli Petr Robejšek bude v Praze kandidovat z posledního místa. Na celé kandidátce je na 5. místě /posledním/ MUDr. Petr Čech. /Náhodou jsem s ním hovořil na náměstí Republiky u petičního stánku - jenom jsem se utvrdil v tom, že REAL dostanou můj hlas./