17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Tonoucí se i poplatků chytá

Česká strana sociálně demokratická je na tom podle předvolebních průzkumů dost bledě, o druhé místo v tabulce se přetlačuje s komunisty a na ně se pomalu dotahujícími občanskými demokraty. Je to bohužel způsobeno i jejím nevýrazným účinkováním ve vládě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tesařík 16.8.2017 19:26

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Moc neposloucháte, ale víte co řek , a že je kretén..Blbý kecy o rasismu to nebyly..řek, že ten průser udělaly obě strany.. A to je pravda..

J. Fialová 16.8.2017 19:32

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Taktéž se optal, jestli se budou bourat i sochy George Washingtona. Protože G. W. měl doma otroky.

S. Lazárek 16.8.2017 19:41

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Hele Tesáku, chroupejte si kretýnovy řečičky jak uznáte za vhodné a mě dovolte činit totéž.....:-)

Tak dlouho chlapec si hrá chlapec jeden neposednej se sirkama na slámě, až mu to o víkendu ožahlo prdel a evidentně mu to ještě nedocvaklo a to je taky pravda....:-)

R. Tesařík 16.8.2017 19:55

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Já jen, že moc neposloucháte, leč hodnotíte.

S. Lazárek 16.8.2017 20:02

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

A co se na Psu ještě nesmí, školníku?.....:-)

J. Schwarz 16.8.2017 20:49

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Na Psu se smí všechno, dokonce i být Lazárkem...

S. Lazárek 16.8.2017 20:55

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Tak do týhle černý Hlubiny myšlení ani nedohlídnu.

J. Vobr 16.8.2017 19:36

DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

Tu-ááá.

M. Mařák 16.8.2017 19:38

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Já jsem přece také ta Havlova kavárna, to je jedno...

Pokud vím, tak Trump ty rasistické a xenofobní demonstranty tvrdě odsoudil, no a řekl pak něco v tom smyslu, že vina je na obou stranách a že nelze všechny demonstranty té ultraprvice označit za rasisty a nácky, když mezi nimi byli i normální a slušní občané, kteří si nepřejí, aby se vymazala jistá část americké historie.

S. Lazárek 16.8.2017 19:42

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Já se v tom nechci hrabat, co řekl a neřekl, ale je to debil a z toho neuhnu!......:-)

M. Mařák 16.8.2017 19:46

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Také nejsem zrovna nadšen z toho, že se stal prezidentem, řeknu-li to diplomaticky.

S. Lazárek 16.8.2017 19:54

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

O nás to není pane Mařáku, nejsme Američani a s malým Unem bych je poslal někde za les, ať si to v klidu vyříděj a nezávoděj o to, kdo na koho udělá větší bububu.

M. Mařák 16.8.2017 19:59

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Už i Putinovi asi došlo, pane Lazárku, že se ten jeho strategický tah příliš nevydařil, řekl bych. Co naděláte, tady na NP to nevyřešíme.

S. Lazárek 16.8.2017 20:14

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

To je bohužel pravda. Putin je sice swině, ale není blb a v našem Doníkovi ke svému překvapení prostě rovnocenného partnera nenašel. Good guy, bad guy, to je rozumový horizont našeho Doníka.

I. Mertl 16.8.2017 20:04

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

O slabé mysli Donalda Trumpa není už pochyb. Snad ho jeho aparát i nadále nějak zvládne! Proti Trumpovi je náš hradní senila veleduch.

V. Hájková 16.8.2017 19:14

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Pane jo- Vy jste čím dál lepší :-)))))))))))))))))))))))))))))))

P. Vandas 16.8.2017 19:17

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Tak se hned nehlaste. :-):-):-)

V. Hájková 16.8.2017 19:20

Re: Levičákům naskákaly z Trumpa zase pupínky.

Tomu nelze odolat :-)))))))))

J. Ráž 16.8.2017 19:11

Co se týká povolební koalice

Jestli ANO vyhraje, a jeví se, že vyhraje, máme dvě strany (ANO a KSČM) s nulovým koaličním potenciálem. Velice střízlivě odhadnuto, tyto dvě strany prezentují cca 40% voličů a cca 90 křesel ve Sněmovně. A co s tím! Že by vznikla koalice ČSSD, KDU/ČSL, ODS a TOP 09 by bylo velmi, opravdu velmi úsměvné a byl by to direkt všem voličům od leva do prava.

Jediným řešením jsou nové volby a pochybuji, že by dopadly zásadně jinak. Spíše bych očekával, že naštvaní levicoví voliči, kteří by pacht ČSSD s TOP 09 a ODS nepřekousli, by z trucu dali víc hlasů Babišovi (nebude-li ve vazbě) a on s tichou podporou komunistů, tajně dojednanou za slib lukrativních pašaliků ve státních firmách, sestaví jednobarevnou vládu a bude po ptákách.

Co jiného lze očekávat?

Ten společný útok na Babiše od ČSSD a TOP09, kterému zdatně přicmrdávala ODS, pomalu vstávající z mrtvých, vytvoří jen dlouhodobou politickou krizi, kterou možná využije další miliardářský populista. Že by na tomto stavu něco vydělala ČSSD nebo TOP 09, je nesmysl. Ty dvě strany jsou odepsané.

P. Vandas 16.8.2017 19:16

Re: Co se týká povolební koalice

Myslím, že to dopadne zcela jinak, než očekáváme. V těchto volbách bude končit éra věrných voličů tradičních stran a všechny budou stát na novém startovním roštu znovu, jako před lety. To může vygenerovat velmi překvapivé výsledky. Například Okamuru. Myslím, že i já budu překvapen. :-):-):-)

P. Vandas 16.8.2017 18:42

Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

..desetiletí. :-):-):-)

R. Tesařík 16.8.2017 18:52

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Doufám, že ho za trest nezbouraj:-))

P. Vandas 16.8.2017 18:57

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Nedoufej. Strhnou jej dnešní Sauerové, jako sloup Panny Marie Vítězné. :-):-):-)

P. Vandas 16.8.2017 18:55

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

To řvaní zpruzených a neúspěšných je opravdu veselé. Tady především nikdo z politiků nesnese úspěch protivníka. Pokud si chci rychle vybavit hodnotné činy politků ve stavebnictví, tak mi napadá jen Havel za Tančící dům, Grégr za dostavbu Temelína a Bém za prosazení a realizaci Blanky. Jinak nějak nevím. :-):-):-)

M. Mařák 16.8.2017 19:02

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Mně se hodně líbil ten Kaplického blob.

P. Vandas 16.8.2017 19:09

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

To je zajímavý projekt, ale nebyl realizován. :-):-):-) Babiš to prý chce zkusit prosadit.

M. Mařák 16.8.2017 19:15

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Tak to by měl u mě veliký pozitivní bod.

Z. Čábelka 16.8.2017 19:42

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Tento druh "umění" mne neoslovil. A experimentovat tímto způsobem na stejném horizontu Hradčan a v jeho sousedství považuji za zločin srovnatelný se sociálním inženýrstvím. Mimochodem, kde jsou udavači žalující k UNESCO, kteří burcovali proti stavbě mrakodrapů na Pankráci i vyhrožováním a zbavení postavení Prahy jako světové památky? Nejsou to identičtí protagonisté Blohu na Letně? Mám dojem, že ano.

M. Mařák 16.8.2017 19:52

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Zhruba stejným způsobem se kdysi ve Francii snesla mohutná a bouřlivá kritika na aifelovku.

Lidé si časem zvyknou a to, co je kdysi dráždilo, jim po x letech přijde docela normální až skvělé.

R. Tesařík 16.8.2017 19:10

Re: Čapí hnízdo je jedna z nejzdařilejších staveb posledního..

Ale ne na Letný.