22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

Tohle dobře nezačalo

Idea spojení STAN a lidovců, dvouokoalice pro nadcházející volby, měla rozumný základ. Lidovci jsou silní jen v části republiky, STAN taky. Když se dají dohromady, pokryjí republiku společně a dostanou se do parlamentu ve větším počtu. Tak nějak to bylo vymyšleno. Neuplynulo ani pár dní a už to začalo skřípat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 26.3.2017 9:00

Re: Dobré ráno z prosluněné

Stejně je zajímavé, že jakmile se vyskytne nějaká pitomina, hned někteří začnou jódlovat o Bruselu. Zrovna pokud se týká nás, bych se v takových případech držel při zdi. Není žádné tajemství, že speciálně my jsme vždycky papežštější než sám papež.

V. Kotas 26.3.2017 9:18

Re: Dobré ráno z prosluněné

S tou poslední větou máte naprostou pravdu, ale za tím opět stojí úředníci a politici ( novodobí svazáci ).

P. Hlosta 26.3.2017 9:15

Re: Dobré ráno z prosluněné

Letní čas, nevím jak vám, ale mně zavedli komunisti za socíku.

To už je tolik let?! Toto letí. ;-))

D. Polanský 26.3.2017 7:16

Veliká pitomina = letní čas

Odvolávání se na to, že lidé lépe využijí dobu večera je nesmysl. Lidé chodí do práce, děti do školy, takže jaképak využívání pozdního večera. Chataři, chalupáři, zahradníci, jednak většina se tého bohulibé činnosti věnuje o víkendech a jednak ne všichni jsme chataři, chalupáři, zahradkáři. Těch druhých je jistě více. Nemluvím o dopadu na organismus. O úspoře energie nemůže být řeč, energetici vítají, když ní mrhmte, je jí dost. Přiznám se, že mi tenhke experiment proti zdravému rozumu již od počátku zavedení otravuje život. A to je již pěkně dlouho.

R. Sorge 26.3.2017 7:26

Re: Veliká pitomina = letní čas

Mně se letní čas líbí, dlouhé večery mám rád, působí pozitivně na mojí psychiku, ať dělám večer cokoliv. Takže u mne je dopad na organismus příznivý.

J. Franke 26.3.2017 7:37

Re: Veliká pitomina = letní čas

Ony ty dlouhé večery budou tak jak tak naprosto nezávisle na hodinách...

R. Sorge 26.3.2017 7:41

Re: Veliká pitomina = letní čas

Večery samy o sobě ano, ale lidský život ne, ten se řídí v industriální společnosti dle hodin.

O. Uživatel 26.3.2017 8:14

Uživatel požádal o vymazání
R. Langer 26.3.2017 14:42

Tak se jimi neřiďte.

J. Vobr 26.3.2017 7:08

OLDA JEŠTĚ SPÍ !!!

Ten letní čas nemá !!! Má biologické Rolexky !!!

______________________________________________________

Dám si ještě chrupku !!!

M. Varadinková 26.3.2017 1:22

Pravdoláska(havlismus)=fašismus

To já tvrdím už dlouho. A zde podal důkaz sám dnes hlavní havlista Schwarzenberg:

....Kdyby Mussolini zemřel v roce 1935, vstoupil by podle Schwarzenberga do historie jako velký státník....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433174-schwarzenberg-kritizoval-rakouskeho-ministra-zahranici.html

J. Vobr 26.3.2017 7:11

I HITLER BY BYL V R.35 VELKÝ STÁTNÍK !!!

Kníže má pravdu !!!

__________________________________________

J. Franke 26.3.2017 7:38

Re: I HITLER BY BYL V R.35 VELKÝ STÁTNÍK !!!

Tak to mají Putin s Erdoganem nejvyšší čas!!!

A. Trick 26.3.2017 8:23

Tak, tak

populisty je nutno vymítat nebo se přemnoží jako trpaslíci.

R. Sorge 26.3.2017 7:31

Re: Pravdoláska(havlismus)=fašismus

Hlavně ta kritika šéfa rakouské diplomacie Sebastiana Kurze je naprosto mimo, to je jeden z mála realisticky uvažujících evropských politiků.

M. Mařák 25.3.2017 22:26

Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

ten přechod na letní čas je opravdová cy-ovina.

Fuck!

R. Neveselý 25.3.2017 22:48

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Je k nevíře, že za desetiletí nejsou schopni EU-paraziti dát vše do cajku prostým usnesením: letní čas se zrušuje. Ale oni nemají čas, protože řešej jak financovat jiné parazity, kteří se v Evropě hromadí a hromadit budou ještě dlouho, než dojde k jatkám.

J. Pospíšil 25.3.2017 22:52

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Letní čas je prkotina, teď vyhlašují "nerušimosť" Unie.

R. Neveselý 25.3.2017 22:59

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Prkotina? Je prokázáno, že polovina populace s tím přechodem má velké problémy, desetina pak trpí celých 7 měsíců...

M. Mařák 25.3.2017 23:27

Putin prohlásil, že krávy

s tím mají problém a špatně spí, nebo tak něco, a zrušil to. Jediné Putinovo gesto, které mne zaujalo.

M. Prokop 25.3.2017 23:47

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Omyl. 3,14čovina je ten "zimní".

J. Franke 25.3.2017 23:54

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Pro mě zase jednoznačně letní

M. Mařák 25.3.2017 23:54

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Je to prostě nesmysl, na čemž se určitě shodneme napříč politickým spektrem.

R. Neveselý 26.3.2017 0:09

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Nesmysl je, když poledne je v 11h. Ale jak je vidět, tuhle 3,14čovinu některá individua mají ráda.

M. Mařák 26.3.2017 0:24

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Vidím to stejně jako Vy, výjimečně se na něčem shodneme.

Yes We Can!

:-)

R. Neveselý 26.3.2017 0:42

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

:-)

P. Boublíková 26.3.2017 6:13

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Nevím jak u vás, ale u nás dnes bude poledne ve 13 hod. :-) krávy koukající na hodinky mě také pobavily, stejně tak jako různé hlášky typu "dnes v noci přijdeme o hodinu života" nebo "dnes ve dvě v noci si musíte posunout hodinky" - to by mi také vadilo :-)

Ať žije letní čas! Změna je život! Ať žije změna! :-)

D. Polanský 26.3.2017 7:19

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Změna jsou i migranti! Ať žijí a ať máme te změny více a více, aby nám bylo lépe a lépe.

J. Franke 25.3.2017 23:52

Re: Putin a Erdogan mají v něčem pravdu,

Na štěstí už mohu vstávat, jak se mi líbí, ale dřív jsem trpěl do půlky prázdnin...

P. Vandas 25.3.2017 21:02

Nemůžu na klávesnici najít tlačítko "Shit" :-):-):-)

Je to ta s tou šipkou? :-):-)