30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Tanec mezi vejci

Jako chvályhodné ocenila většina komentářů seriózních médií středeční rozhodnutí vlády požádat o dvouletý až tříletý odklad embarga na ruskou ropu. Jedná se o novém evropském balíčku protiruských sankcí a embargo na dovoz ropy v něm nechybí. Už teď se netají skepsí Maďarsko i Slovensko a ukrajinský ministr zahraničí Kuleba už dopředu označil disidenty za komplice válečných zločinů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Vogel 6.5.2022 21:56

No, já jsem pro, abysme se odevzdali Germánům. A ti zas Keltům. A ti zas lidu popelnicových polí. Ale chci Podkarpatskou Rus. Aspoň kousek. Jo a Avaři aby o nic nepřišli, tak jim dáme Velkou Moravu.

Je to opravdu schýza, tady.

P. Jirkovský 6.5.2022 22:10

To nepude. Němci nás nechtěj, co prej s náma, líný jsme a furt jen držkujem. Ta Podkarpatská Rus by nebyla špatná pro turistiku a houbaření. Avarům bych nasral, už maj Nagymaros. A tu Moravu ať si nechaj Moraváci, už jsou dost potrestaný Kolmanem a Bolelouckým a podobnejma.

H. Vogel 6.5.2022 22:41

Bacha na mě. Jsem křtěný Vltavou, ale žiju na Moravě. Je to asi bublinou, ale lidi jsou tu ok.

P. Jirkovský 6.5.2022 22:55

Musíte přinést nějakou voběť, je taková doba. Já jsem se narodil v Sudetech, žiju v Sudetech a jestli chtěj Sudety někomu dát, tak jedině se mnou.

P. Diviš 6.5.2022 21:53

Důvody budou nejrůznější, od celkem pochopitelného nasrání poměry na Západě, vedoucí k nepochopitelnému závěru, že Východ je tedy to pravé, přes nějakou záhadnou náklonnost k slovanskému dubisku až po motivaci ryze komerční.

H. Vogel 6.5.2022 22:47

Ta intenzita ale má jediné vysvětlení: vytěsnění ztráty iluzí. Mozek se přepne do nouzového režimu. 60 let víry v SSSR se vymazat nedá.

E. Novotny 6.5.2022 21:56

Rozumnych? Vazne? :-)

H. Vogel 6.5.2022 21:59

;-)

V. Zadák 6.5.2022 20:15

Co jste si to zase vymyslel, trdlo?

L. Gudas 6.5.2022 20:15

klucí banderovští, vzdejte to ...proti tomuhe nemáte vážně šanci !!

https://www.youtube.com/watch?v=JIas2reNdO0

M. Ilsner 6.5.2022 21:28

tobě van Allenovy pásy vlítly do mozku a pěkně ti to tam rοzesrаly prejte

H. Vogel 6.5.2022 23:08

Kaťuše! Oheň! Kouř! Nádhera! Raketa! Salvový raketomet. Tank. Bordel.

A co jako? Tedy mě tohle bavilo, když mi bylo deset. Kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem.

L. Kolman 6.5.2022 20:09

Chlapci chlapci, Franke a spol. To je div, že když dvakrát denně vyrazím se psem na minimálně hodinové procházky a procházím frekventovanými místy, pravidelně kolem penzionů s ubytovanými Ukrajinci a areálem s rybníkem, kde kolem něho na lavičkách sedí denně Ukrajinky a hodiny protelefonují asi s někým na Ukrajině, vedle jsou dvě dětská hřiště, fotbalová hřiště, tenisové kurty a restaurace, tak pro vás velký div, že jsem někoho potkal a dokonce s někým mluvil. Vy musíte žít ve velice divném světě, že vás něco takového nepotká!

D. Mach 6.5.2022 20:13

Ale vždyť nás ty báchorky baví, tak jen tak dál! ;-D

P. Diviš 6.5.2022 20:33

Z toho je div jen to, že s vámi ten někdo mluví.

M. Kolář 6.5.2022 20:04

Další momentka, rusáčtí nacističtí debilové se jali ničit na východní Ukrajině pole tankem T-72B3 a tam také skončili..

https://twitter.com/UAWeapons/status/1522632237858107393

D. Mach 6.5.2022 20:07

Jako malé děti. Stokrát jim říkej : Nejezdi s tím tankem do toho bahna! A oni tam stejně vjedou ... naštěstí.

M. Kolář 6.5.2022 20:08

A ještě si uvnitř zjevně hráli se sirkami..

D. Mach 6.5.2022 20:14

Jo, jo, sirky a malé hloupé děti. Smrtící kombinace!

V. Zadák 6.5.2022 20:26

D. Mach 6.5.2022 20:13

Ale vždyť nás ty báchorky baví, tak jen tak dál! ;-D

D. Mach 6.5.2022 20:37

V. Zadák 6.5.2022 20:15

Co jste si to zase vymyslel, trdlo?

M. Ilsner 6.5.2022 20:00

"Paní redaktorko, já mám tinitus. Víte co je to tinitus, paní redaktorko? To není tetanus!" (Kundáš Lánský)

L. Gudas 6.5.2022 20:04

tinitus není nic, vosle ...tinnitus už možná ....cha.

M. Ilsner 6.5.2022 20:12

ty pásy ti lezou i z uší co ;-D

A. Dudík 6.5.2022 20:00

UŽ TU ZASE JEBŮ !!! ;-O;-O;-O

L. Kolman 6.5.2022 19:58

Ukradeno: Ja mam jiny scenar. V prosinci EU uvali sankce na uplny dovoz ropy z Ruska. A Rusko odpovi uvalenim sankci na dovoz zemního plynu z Ruska do EU. EU bude mít v te dobe zasoby plynu cca na dva mesice a ropy na tri, chvili se budeme snazit to uhrat, bo hystericti EU politici neposlouchaji realisticke ekonomy a vsadili na protiruskou kartu uplne vsechno. A kdyz to padne na cumak, odkraci do duchodu, koneckoncu maji na to vek. Rusove bez aut a smartfonu pul roku vydrzi, my bez tepla doma, na uradech, skolach a nemocnicich nikoliv. Neupeceme si chleba v pekarnach, nebude pasterizace v mlekarnach, zavrou se chemicky, sklarny, cemetarny ad. Takze na zacatku brezna pristi rok zacnou do Moskvy dojizdet ruzni dosud nezdiskreditovani EU politici a budou zjistovat, co by se dalo udelat s tou bramborackou, co jsme si navarili. A dozvedi se ruske podminky:

- Odvolat uplne vsechny sankce proti ruskemu statu, podnikum i soukromnikum a vratit veskery zabaveny majetek.

- Vratit zmrazene ruske rezervy.

- Spustit NordStream2 a ropovod Druzba.

- Obnovit regulerni obchodni vztahy na predchozi uroven.

Budeme se cukat, ale zima je zima a hlad je hlad. Rusko v tehle hre drzi vsechna esa a navic Jokera!

D. Mach 6.5.2022 19:59

Uchechtanej tygr vychází až zítra, Gólmane. Deska je pátek.

L. Gudas 6.5.2022 19:55

a je to tady !!

Bezpečnostní situace v Evropě v noci ze čtvrtka na pátek dramaticky eskalovala. Polský prezident Andrzej Duda včera na slavnostním ceremoniálu před nastoupenou polskou armádou pronesl dramatický a šokující projev, kterým odstartoval plán Varšavy na obnovu Velkopolska. Polský prezident totiž prohlásil, že je přesvědčen, že mezi Polskem a Ukrajinou již nikdy nebude hranice, že ta hranice skutečně zmizí a oba státy budou žít ve společné zemi, budou se společně rozvíjet a vytvoří společnou sílu, na kterou si nikdo nedovolí již nikdy zaútočit.

Takže bude ruský Donbas a o zbytek Ukrajiny se postará Polsko a vznikne Velkopolsko ???

D. Mach 6.5.2022 19:56

To psali v rusských novinách už před týdnem. To nevíte?

L. Gudas 6.5.2022 19:58

já píšu o tom, co řekl Duda ...a to bylo včera, trdlo ....