9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Taková decentní výměna ministrů

Proběhlo to bez skandálu, pokud jde o ministra Ťoka tak naprosto, skandály kolem ministryně Novákové byly jen malinké, nikdo nic neukradl, jen se tam nešťastně plácalo a média to rozmazala a co se týká toho Tchajwance, tak to byl někdo moc horlivý, za minulého režimu se říkalo předposraný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 11.4.2019 11:41

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Mimochodem Sváček je jen obchod. Není to řezník. ALe dodavatele má vysoce kvalitní..

V. Kotas 11.4.2019 12:15

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Já zůstanu v regionu - řezník/uzenář Klepiš Uhlířské Janovice. Odběratele má po celém Středočeském kraji i ve Praze, zaváží vlastní dopravou, pravidelně.

V. Kotas 11.4.2019 10:06

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Tlačenku a podobné lahůdky, až ke svačině.

R. Neveselý 11.4.2019 10:07

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Tlačenka k snídani je jako třešně k večeři. Fuj!

S. Lazárek 11.4.2019 10:22

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Tláča ke snídani je OK.

M. Prokop 11.4.2019 10:25

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Zvláště pak po návštěvě hospody předchozí večer.

Dole jsem Vám přičinil poznámku o záměně parlamentů.

V. Hájková 11.4.2019 10:11

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Pane Mařáku- Vy se tady jak jsem Vás poznala musíte skvěle bavit nad těmi žvásty :-))))))))))))))))

M. Vondráček 11.4.2019 10:39

Re: Nic, tlačenka od Sváčka to vyřeší,

Ty Vaše jsou vždy zábavné :-)

V. Hájková 11.4.2019 9:53

No pane jo :-)

Skoro 50letá maminka Jermanová se svým o 15 let mladším manželem kadeřníkem - čelí po porodu dalšímu trestnímu oznámení ! To zase bude fňukání, že ji ODS - připravila o mléko :-)))))

https://forum24.cz/dalsi-trestni-oznameni-na-jermanovou-tentokrat-machinace-se-zakazkami/

Čím dál více se ukazuje, co je ta banda okolo BUREŠE - za bojovníky proti korupci :-) To je tedy síla!

A. Trick 11.4.2019 9:59

Karlovarská hejtmanka

si také pořídila "kolouška". Jsou to holky šikovné. A co Vy?

R. Brzák 11.4.2019 10:01

Re: Karlovarská hejtmanka

Pane Tricku, VAše poslední větička Vás nectí - co je Vám do toho, jaký osobní život vede diskutér?

V. Novák 11.4.2019 10:04

Re: Karlovarská hejtmanka

Podle toho, jak se SLINTavka vyjadřuje, tak nic moc pozitivní...

R. Brzák 11.4.2019 10:09

Re: Karlovarská hejtmanka

jen proto, že jste se pode mnou připojil - na "diskutéry" osobně napadající druhé obvykle nereaguji - Pane Nováku, kdo se zajímá (a otírá) na netu o osobní život druhého, prozrazuje obvykle vyprázdněnost života svého...

V. Novák 11.4.2019 10:14

Re: Karlovarská hejtmanka

SLINTavka je natolik sprostá (a blbá) hudrmanice, že trefovat se do ní považuji za svou občanskou povinnost.

A. Trick 11.4.2019 10:08

Re: Karlovarská hejtmanka

Zeptal jsem se. To se snad smí, ne? Co se týká osobního života, tak jsem se o osobním životě žádného diskutéra nikdy nezmiňoval.

Na to si musíte najít jiné.

R. Brzák 11.4.2019 10:00

Re: No pane jo :-)

jakákoliv skupina lidí kolem jednoho neomezeného vůdce jsou ustrašení nohsledi a zároveň oportunisté. BAbišovci jsou zářný příklad.

Bohužel, postupně se takto vyvine téměř jakákoliv skupina lidí u moci. Proto je nutné, když už tedy musím strpět nad sebou někoho u moci (jen proto, abych tak vyšel vstříc svému sousedovi, tedy Vám, s Vaším strachem, že bez vlády nad námi se spolu nedohodneme), aby se lidé u moci co nejčastěji střídali...

J. Schořík 11.4.2019 10:01

Re: No pane jo :-)

Podával to Sokol. Ten by jméno do něčeho obskurního nevložil..No bude zase zábava.

V. Hájková 11.4.2019 10:14

Re: No pane jo :-)

Ano- také jsem si to říkala, že by do nějakého blafu p. SOKOL nešel!

V. Novák 11.4.2019 10:15

Re: No pane jo :-)

Sokol - to je ten, co obhajoval kdejakého celerytního lumpa?

J. Schořík 11.4.2019 10:19

Re: No pane jo :-)

To je jiná pozice pane Nováku. Jako advokát-trestař bude hájit každého kdo si zaplatí, to je stavovaská čest. A Sokol jde v těch obhajobách až na hranu..

Ale podat trestní oznámení za klienta, to už je vyjádření podpory té věci a její smysluplnosti, to o něčem vypovídá..

V. Novák 11.4.2019 10:35

Re: No pane jo :-)

Podle toho, jak hájil právo advokáta vynášet mafiánovy vzkazy, nejspíš i daleko za hranu.

Odnesl jsem si o něm dojem, že za prachy cokoli. Třeba i udání...

J. Schořík 11.4.2019 10:40

Re: No pane jo :-)

V rámci obhajoby nejspíš ano a nejde jen o ty peníze.

Spojit své jméno s žalobou je něco zcela jiného.

P. Spáčil 11.4.2019 11:05

Re: No pane jo :-)

Já teda nevím, ale v článku se píše, že "Dle právního posudku Judr. Tomáše Sokola bylo toto trestní oznámení na mě účelové a bezpředmětné,“ popisuje Pánek".

O tom že by Sokol zpracoval pro Pánka trestní oznámení na Jermanovou tam nic není.

Možná to info zaznělo jinde.

J. Schořík 11.4.2019 11:08

Re: No pane jo :-)

https://benesovsky.denik.cz/z-regionu/spory-kolem-stredoceske-spravy-silnic-dospely-k-trestnimu-oznameni-20190411.html

Třeba tady, ale je toho spousta.

J. Franke 11.4.2019 9:51

Jejeje...

Volby jsou ještě daleko a už tu jsou noví nickové z jediné správné stáje. Je to zajímavé, že se vždy vynoří, uprdnou si a po volbách zmizí. Asi jen náhoda...

J. Matuška 11.4.2019 9:51

Ajajaj. Ošklivý karambol senátora Fischera na ČT24.

Přišel tam i Mlynář. A vytáhl věci z dob V. Havla, na které by někdo raději zapomněl

Senátor Pavel Fischer trvá na pozvání majitele skupiny PPF Petra Kellnera do horní komory. Na jednání zahraničního a bezpečnostního výboru by od něj chtěl osvětlit třeba smlouvu o spolupráci s firmou Huawei. Před jejím softwarem a produkty v prosinci varoval Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost. Podle PPF senátor Fischer pouze rozehrává politické hry, do kterých se firma nechce zapojit. Fischer a člen představenstva PPF Vladimír Mlynář spolu diskutovali včera v pořadu Události, komentáře na ČT24.

... „Nakonec tedy pan senátor přišel s tou myšlenkou pozvat pana Kellnera. Já jsem dlouho nevěděl proč. Mě označil hanlivě za lobbistu, čemuž úplně nerozumím, protože sám se v době, kdy nepracoval na ministerstvu zahraničí, jako lobbista živil, dokonce nám nabízel své služby, ale kolegové se s ním nedohodli. A potom jaksi začal tu kauzu hrát tak jako pozvání pana Kellnera, ale já jsem pak navštívil jeho web a pochopil. On znovu kandiduje, bude kandidovat na prezidenta, prohlásil se stínovým prezidentem a hraje tady jakousi politickou hru a teď se staví do role, že on je ten statečný, kdo se postaví Kellnerovi, ale o žádnou věcnou debatu mu nejde. Tu jsme mu nabízeli opakovaně a ta debata je odborná, nikoliv politická,“ sdělil Mlynář.

... „Pan Kellner jako fyzická osoba je daňovým rezidentem v České republice a já prosím, abychom přestali být zatahováni do politiky a nechali jste nás dělat byznys. Děkuju,“ uzavřel pak celou diskuzi Mlynář.

http://jdem.cz/ez3dk3

J. Matuška 11.4.2019 9:55

Re: Ajajaj. Ošklivý karambol senátora Fischera na ČT24.

Aby to nezapadlo: "...sám se v době, kdy nepracoval na ministerstvu zahraničí, jako lobbista živil, dokonce nám nabízel své služby, ale kolegové se s ním nedohodli. "

Senátor Fischer má přímo ́andělský kukuč ́, ŽE.

A. Trick 11.4.2019 10:02

Re: Ajajaj. Ošklivý karambol senátora Fischera na ČT24.

Toho plešatého senátora Česká televize prosazuje až fanaticky.

J. Schořík 11.4.2019 10:03

Re: Ajajaj. Ošklivý karambol senátora Fischera na ČT24.

A? Další ukázka geniální logiky :). Lobbista nemůže nikoho jiného označit za lobbistu :).

J. Matuška 11.4.2019 10:17

Re: Ajajaj. Ošklivý karambol senátora Fischera na ČT24.

Vladimír Mlynář - v současnosti ředitel komunikace investiční skupiny PPF.

Pavel Fischer - senátor s aspirací kandidáta na prezidenta...